Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 15.06.2024 - 08:44:20   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Pokračování seriálu Hořký svět míří na prima+

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 30.05.2024


Druhá řada oblíbeného seriálu ze světa pivovarnictví a lásky – Hořký svět – bude od 3.června ke zhlédnutí na platformě prima+. Osmidílné pokračování diváky zavede do rodinného pivovaru Sázava, jemuž se konečně daří a na jeho chodu je znát, že se do vaření piva zapojily ženy. Pokračování seriálu přinese i nové tváře a jednou z nich bude herečka Jana Nagyová.


Sládek Bořek (Bolek Polívka) se vrací z protialkoholní léčebny, sbližuje se s Marií (Eva Holubová) a vypadá to i na jeho návrat do Sázavy na pozici sládka, kde se mezitím do práce zapojila jeho talentovaná dcera Tereza (Barbora Černá). Michalovi (Jakub Štáfek) se sice jako sládkovi skvěle vede u konkurence v Chodějově, ale jeho vztah s bratrem Štěpánem (Matouš Ruml) je nejlepší od začátku celého příběhu. Vše se zdá být v poklidu, ale nečekané setkání na pivním festivalu všechny překvapí. Objeví se Jana, ztracená maminka Terezy a bývalá manželka Bořka – v podání Jany Nagyové.

S Janou přijde do pivovaru i do dosud idylického soužití Bořka s Marií pěkný rozruch. Jana se s Bořkem několikrát chytí a Marie postupně dochází k názoru, že jejich vztah rozvodem neskončil. Pivovar těm dvěma umožňuje pokračovat nejenom ve výměně názorů, ale i ve společném soužití. „Nabídka na natáčení seriálu Hořký svět pro mne byla velkým překvapením a radostí. Seriál jsem tady netočila snad čtyřicet let. Arabela vznikala v roce 1980, ještě nějaké inscenace, televize… Ale žádný seriál. Pivo mám ráda, budu velmi úspěšná a angažovaná manažerka, která zároveň bojuje se svým zdravotním stavem. Velmi zajímavá role,“ prozradila o své seriálové úloze Jana Nagyová, která na natáčení seriálu létá z německého Düsseldorfu, kde žije.

Staré postavy zůstávají a přináší nové příběhy, takže diváci o herce, jako jsou Jan Hájek, Václav Kopta, Jan Jankovský či Zuzana Stavná, rozhodně nepřijdou. Řešit se bude pivovar, jeho úspěch a růst, stará láska i touha po klidném stáří.


Josef Ducký, PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 30. 5. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.05.2024 • Show Jana Krause – 5. 6. 2024
30.05.2024 • Už 14. júna to vypukne! Všetky zápasy, atraktívne štúdiá aj sprievodné relácie so zaujímavými hosťami. Markíza je futbal!
27.05.2024 • Zlato si z hokejových MS odnášajú nielen českí hokejisti, ale aj vysielateľ JOJ Group – v podobe úspechov v TV vysielaní, v online a na streame!
25.05.2024 • Vysielanie všetkých slovenských zápasov na tohtoročných hokejových MS si zaplo takmer 3,3 milióna divákov!
25.05.2024 • Show Jana Krause – 29. 5. 2024
22.05.2024 • Doterajší priebeh MS v hokeji si na staniciach JOJ Group zaplo viac ako 3,3 milióna divákov!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist