Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 15.06.2024 - 10:52:43   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 5. 6. 2024

  Autor: Show Jana Krause – 5. 6. 2024 , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 31.05.2024Herečka Vilma Cibulková, kuchař Roman Vaněk a lektorka sexuality Klára Kloudová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. června ve 21.40 hod. na Primě.


Vilma Cibulková – oblíbená herečka, která v létě povede kurzy herectví. Každý den vstává deset minut po páté, sprchuje se ledovou vodou a během úplňků a novoluní drží očistný půst. „To všechno jsou moje letité rituály, díky kterým držím pohromadě. Nejvíc mě ale nabíjí moje práce,“ říká známá herečka, kterou aktuálně můžeme vidět ve třech divadelních inscenacích, čeká ji filmové natáčení a během letních prázdnin se (vůbec poprvé za svou kariéru) představí jako lektorka herectví – v rámci ProART Festivalu povede čtyřdenní dílnu. „Jsou to nové dveře, které jsem se rozhodla otevřít. Nečekejte ale nějaké nudné sezení ve škole, hlavně si budeme hrát a smát se,“ říká.


Roman Vaněk – uznávaný kuchař, gastronom a sběratel starých kuchařských knih. „My muži jsme bonviváni, nadsamci, nejúžasnější dobyvatelé. A podle toho vaříme – všichni kolem nás skáčou, říkají, jak jsme úžasní a jak jsme to skvěle udělali. Zatímco ženy vaří s rozmyslem, protože ví, že musejí nakrmit nás a naše děti,“ říká špičkový kuchař a popularizátor gastronomie, jehož kuchařky patří k nejprodávanějším u nás. Nedávno dokonce představil jejich miniaturní verze. „Je jich přesně 111, každá váží 48 g, jsou ručně vázané a staly se světovou raritou.“


Klára Kloudová – lektorka sexuality a tantrická masérka. „Lidé často podceňují předehru a taky dotyky mimo známé erotogenní zóny. Ignorují ruce, nohy, chodidla, krk a obličej, přitom to může být neskutečně smyslné,“ říká lektorka sexuality, která se už deset let věnuje tantrickým masážím a jednu dobu s úspěchem působila i v zahraničí, konkrétně v Norsku.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. června ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Brand & PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 31. 5. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.06.2024 • RTVS si pripomenie 100. výročie úmrtia Franza Kafku v televíznom aj rozhlasovom vysielaní
30.05.2024 • Pokračování seriálu Hořký svět míří na prima+
30.05.2024 • Už 14. júna to vypukne! Všetky zápasy, atraktívne štúdiá aj sprievodné relácie so zaujímavými hosťami. Markíza je futbal!
27.05.2024 • Zlato si z hokejových MS odnášajú nielen českí hokejisti, ale aj vysielateľ JOJ Group – v podobe úspechov v TV vysielaní, v online a na streame!
25.05.2024 • Vysielanie všetkých slovenských zápasov na tohtoročných hokejových MS si zaplo takmer 3,3 milióna divákov!
25.05.2024 • Show Jana Krause – 29. 5. 2024

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist