Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.07.2024 - 12:56:19   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Stanice a vysílače | Články
 

Novú televíziu Markíza KLASIK bude šíriť drvivá väčšina najvýznamnejších operátorov

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 11.07.2024


Už v pondelok 15. júla 2024 odštartuje svoje vysielanie nová televízna stanica Markíza KLASIK, zameraná na legendárne zahraničné seriály a filmy, ako aj na českú a slovenskú televíznu klasiku. Skupina Markíza sa dohodla na jej šírení s drvivou väčšinou najdôležitejších káblových, satelitných či IPTV operátorov.


„Teší nás, že distribuční partneri pozitívne reflektovali na atraktívnu programovú ponuku našej novej stanice Markíza KLASIK. Celodenný prúd kultových a nezabudnuteľných programov, ktorých kvalita je preverená časom, si tak od budúceho týždňa bude môcť vychutnávať veľká väčšina zákazníkov platených televíznych služieb,“ povedal Peter Gažík, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Zaradenie stanice Markíza KLASIK do svojich programových ponúk potvrdili najvýznamnejší televízni poskytovatelia ako Slovak Telekom, M7 Group (Skylink, freeSAT), UPC Broadband Slovakia, Orange Slovensko, či DIGI Slovakia. Markízu KLASIK budú ponúkať tiež ANTIK Telecom, O2 Slovakia, Satro, Slovanet, DSi Data, Martico, 4ka, SledovanieTV, Lepšia.TV, ako aj desiatky ďalších stredných a menších operátorov.

„Našim cieľom je, aby bol signál stanice Markíza KLASIK dostupný čo najväčšiemu počtu divákov. Rokujeme preto aj s DVB-T operátorom Towercom o možnostiach jej zaradenia do ponuky platenej služby Plustelka,“ dodal Peter Gažík. Po zaregistrovaní bude k dispozícii tiež bezplatný SD stream na televíznom webe Markiza.sk a v HD kvalite bude možné Markízu KLASIK sledovať aj prostredníctvom služby Voyo.

Vysielanie novej stanice Markíza KLASIK odštartujú v pondelok 15. júla 2024 hneď ráno o 08:30 hod. legendárni hrdinovia Vinnetou a Old Shatterhand v nezabudnuteľnom dobrodružnom filme Poklad na Striebornom jazere. Jej spusteniu bude predchádzať špeciálne tematické vydanie rannej šou Teleráno na obrazovkách TV Markíza, na záver ktorého bude Markíza KLASIK slávnostne uvedená do života.

Pobrežná hliadka, Beverly Hills 90210, Rodina Addamsovcov, Alf, Zmija, Hviezdna brána, A-Tím, Kobra 11, Knight Rider, Herkules – to sú notoricky známe seriálové tituly, ktoré Markíza KLASIK prinesie už v prvom týždni vysielania. K tomu aj kultové filmy ako Pulp Fiction – historky z podsvetia, Krstný otec, Frajeri vo Vegas, Nezmieriteľní, Ak sa nahneváme, budeme zlí, Honba na ponorku, Lucky Luke, či Súboj titanov.

Chýbať nebude ani česko-slovenská klasika, skvelé filmy ako Vítr v kapse alebo Bony a klid, či seriáloví Chalupári. O skvelú zábavu sa postarajú aj obľúbené relácie zo zlatého fondu TV Markíza ako Uragán, Všetci sú za dverami, SEDEM s r.o. a Aj múdry schybí, ale tiež legendárna šou Možno príde aj kúzelník z produkcie Československej televízie.

Showreel novej TV stanice Markíza KLASIK: https://youtu.be/3__TVwYN2Zc
Imidžový TV spot Markíza KLASIK: https://youtu.be/VpO-IMcyKOEVšetky najaktuálnejšie informácie a novinky v súvislosti s novou stanicou Markíza KRIMI môžu diváci už teraz nájsť na jej webe www.markiza.sk/klasik, na oficiálnom profile na Facebooku aj tu na www.satCentrum.sk v sekcii TV program.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 11. 7. 2024

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.06.2024 • Skupina Markíza sa v lete rozrastie o novú stanicu Markíza KLASIK, prinesie to najlepšie pre televíznych klasikov
31.05.2024 • Tisková zpráva z 8. zasedání RRTV, konaného dne 28. 5. 2024
23.05.2024 • Z jedenástich voľných frekvencií prejavili uchádzačizáujem o deväť, Rada bude rozhodovať v júni
18.05.2024 • Evropa 2 vládne komerčním rádiím a rádio KISS dál posiluje
15.05.2024 • Zábava nezná hranic: Prima COOL SK startuje na Slovensku již 27. května
19.04.2024 • RTVS oznamuje plánovanú rekonštrukciu vysielača FM Banská Bystrica Suchá Hora

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist