Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 01.06.2023 - 01:05:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Výměna programů v průběhu předplatného

  Autor: PR Press CS Link , e-mail: info@mediavision.cz Přidané: 28.04.2010Media Vision, provozovatel digitální satelitní televize CS Link, spustil novou službu umožňující výměnu programů v programovém balíčku MÝCH 6 kdykoli v průběhu předplatného.


Společnost Media Vision s.r.o. informuje o nové službě, díky které si zákazníci využívající předplatné balíčku MÝCH 6 mohou dle libosti obměňovat objednané programy.

Do tohoto balíčku si zákazník již při objednání zvolí pouze své oblíbené stanice. A nyní si je může i v průběhu předplatného kdykoli změnit. První změna je zcela zdarma a druhá i všechny další za symbolický manipulační poplatek 50 Kč. Za změnu se považuje jednorázová výměna libovolného počtu programů. „Chceme zákazníkům poskytnout co největší svobodu při sestavení programové nabídky“, říká Daniel Klička, ředitel společnosti. „Například pokud zákazník v pátek večer zjistí, že o víkendu dávají na Nova Sport důležitý zápas Premier League a zároveň romantický film pro manželku na Film+, sám si programy na našem webu změní a ty se mu ihned spustí“, doplňuje Klička.

Změnu zákazník provede na našem webu, kde případně rovnou uhradí manipulační poplatek. Pokud pro platbu využije online způsoby úhrady – platební kartu, kupon CS Link, případně použije svůj kredit, programy se aktivují okamžitě. Pokud zákazník má u CS Link dostatečně vysoký kredit, může o změnu požádat i na zákaznické lince 848 200 200.


O službě MÝCH 6:

MÝCH 6 je unikátní služba CS Linku, která zákazníkům umožňuje vytvořit si vlastní programovou nabídku na míru. Každý si do balíku MÝCH 6 vybere pouze své oblíbené stanice a nemusí tak platit za programy, které nesleduje. A nyní si je může v průběhu předplatného i obměňovat. Předplatné začíná již na 200 Kč/měsíc.


O společnosti Media Vision:

Provozovatelem české a slovenské digitální satelitní televize CS Link je společnost Media Vison s.r.o. Poskytuje dekódovací karty CS Link pro příjem neplacených českých a slovenských TV programů včetně 2 stanic ve vysokém rozlišení ČT HD a Nova HD a zároveň nabízí možnost předplatného samostaných programů a zvýhodněných programových balíčků. Signál je šířen ze satelitů Astra z pozice 23,5°E v 100% digitální kvalitě a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Platforma má dlouholetou tradici - vznikla v roce 1998.


Lucie Gleichová, Media Vision s.r.o., 28. 4. 2010


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.03.2010 • Promo vysílání pro zákazníky Skylinku
30.03.2010 • Promo 1 000 000: ochutnávka Skylink programů za SMS na 10 dní, HBO HD na 30 dní [ 7 ]
23.03.2010 • Volitelná délka předplatného TV programů CS Link
23.03.2010 • Funkcionalita ICE karet v dekodérech CryptoWorksTM [ 1 ]
19.02.2010 • Implementace systému Irdeto PI-sys
17.02.2010 • CS Link - instrukce pro změnu regionu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist