Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 17.06.2024 - 03:02:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Mascom MC 1100Cr  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.06.2008 13:20 • ® Twister01
Nevíte, jak restartovat Mascom MC 1100Cr. ,,Jako šikulkovi" se mi podařilo udělat nějakou chybu na modulátoru a teď mi nejde vůbec nic. Je tam jenom šumící obrazovka a celou dobu to zkouším naslepo a zatím žádný úspěch. Dá se to nějak udělat nebo jsem v pr....?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
a nebo myslím funguje taky tenhle postup. vypneš  
11.06.2008 13:55 • vortimond
a nebo myslím funguje taky tenhle postup. vypneš přijímač pomocí ovladače (stand-by) a okamžitě potom (v tu dobu kdy display asi na vteřinu zhasne) ho vypneš taky hlavním vypínačem vzadu (odpojíš od sítě). ale smažou se ti všechny programy.
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
Mascom MC 1100Cr  
11.06.2008 13:33 • ® grupen
Musíš se připojit na Tv přes Scart, potom se dostaneš do menu a opravíš potřebné, případně uděláš tovární nastavení a vše znovu naladíš
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist