Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 14.06.2024 - 20:18:25 satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu
 
Pravidla

Pravidla diskuse na serveru satCentrum
1.
Jako uživatel bereš na vědomí dodržování Všeobecných pravidel serveru satCentrum.
2.
Dříve jak vytvoříš nové diskusní téma, pohledej, či už někdo takové téma nevytvořil a či Tvoje otázka už není zodpovězená.
3.
Dříve jak vytvoříš téma, dobře zvaž do které kategorie patří a zařaď ji jen do jedné kategorie (nepiš stejné téma do více kategorií).
4.
Drž se téma. Jestliže Tě v rozdiskutovaném tématu napadne něco nového, vytvoř k tomu nové téma.
5.
Vždy uváděj jen pravdivé a ověřené informace.
6.
Jestliže vytváříš téma, promysli co nejvýstižnější název. Neváhej využít i více jak dvě slova. Názvy typu "Pomoc", "Nefunguje to" a podobně nepřilákají odborníky, ani dostatečný počet odpovědí.
7.
Nepiš VELKÝMI PÍSMENAMI! Je to zle čitelné a působí to dojmem KŘIKLOUNA!
8.
Neurážej ostatní členy fóra, nevnucuj svůj názor a nevyvolávej hádky. Každý má právo i na "nesprávný" názor. Jestli chceš někoho zkritizovat, udělej to slušně a bez nádechu pohrdání. Osobní konflikty s ostatními členy neřeš v diskusi.
9.
Do témat a příspěvků nevkládej kontakty a odkazy na firmy. Můžeš vzpomenout jen jejich názvy. Adresu, tel., email, www adresu, atd. do příspěvků nevpisuj!
10.
Jestli jsi firma, reprezentuješ firmu, výrobek anebo službu, nepoužívej skrytou, ani jinak "nenápadnou" reklamu. Pro komerční prezentaci se řiď Podmínkami reklamy.
Provozovatel si vyhrazuje právo na smazání příspěvků porušujících pravidla diskuse. Uživatel porušující pravidla bude sankciovaný obmezením vkládání příspěvků. Při opakovaném porušovaní bude jeho registrace zrušena.

¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist