Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 07:36:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
PremiumX a Astra 3A  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.01.2007 17:38 • anonym
Přesměroval jsemparabolu a chtěl udělat pořádek se stanicemi tak jsem vše vymazal a chtěl nainstalovat znovu. Na středu mám Hotbird a na šilhání Astru 3A.
Na hotbirdu mně to vyhledá 1046 stanic což je asi OK ale na Astře 3A najde jen 17 a to české a slovenské a ještě né všechny.
Může mi někdo poradit kde je chyba?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
RE:  
30.01.2007 20:37 • anonym
nejsi mimo forum tady je Premium x
 
 
 
Ferguson AF 6318  
29.01.2007 16:29 • jožo
Prosím o pomoc pri zadávaní kľúčov na Ferguson AF 6318.
Neviem kde robím chybu. Keď zadám kľúč v nagre s predvoľbou 00: 0e25....program sa znázorní, ak sa zmení kľúč na predvoľbu 01: a ja ju zadám program mi nejde. V čom robím chybu? Veľmi vopred ďakujem za radu.
 
 
 
Pak je ještě banalita se žlutý ...  
25.01.2007 13:17 • Raul
Pak je ještě banalita se žlutým tlačítkem, po jeho zmáčknutí můžeš vybírat mezi klíči (přesněji mezi reg. identy v daném syst. kódování) v případě CL tam máš po zmáčknutí žlutého dva řádky, oba musíš vyzkoušet - vybrat (apply) - ale to asi víš.
 
 
 
starší verze www.px-files.hu t ...  
25.01.2007 13:13 • Raul
starší verze www.px-files.hut2.ru
dej si tam tedy starší verzi, ale aby uměla CW - tím nic nezkazíš
pokud je firmware pojmenováno jako imgxxxx, je bez klíčů, pokud je pimgxxxx je s klíči. Prní firmware, které umělo CW bylo myslím bez klíčů, tedy se tam pak ještě musí nahrát binární soubor klíčů - programem update - ale pack(zip) s firmware v případě pouhého img obsahoval zpravidla i ten binární soubor s klíči.
sat-key:
černý řádek CW - NEJSOU klíče, do PX dáš jen ty modré a každý z těch klíčů rozdělen na dva řádky tedy pro CL 4 řádky pro SL 2 řádky v PX.
 
 
 
zapomněl jsem  
25.01.2007 08:52 • alf
0D0308:Czech Link
00:d049D9A9E2C2AA9F322EF6FE4568D90A Key
01:0C166AA1F15E802356E5869E23F41D4C Key
0D0308:27B488348D54
Takového něco jsem našel na sat key team. Poslednímu řádku, který je černý, jsem neporozuměl, jestli se má někde editovat.
 
 
 
cz a sk programy ještě jednou  
25.01.2007 08:37 • alf
Platné klíče v přijímači premiumx dle sat-key.org mám ale programy nejedou. Nevím, jestli se nevrátit k firmwaru 2.30. Asi někde dělám nějakou blbou chybu. Na www.premiumx.nl registrován jsem, akorát se těžko orientuji v tom, který soubor stáhnout. Tak stejně jsem se díval na uplod stránku sat-key.org a nevím jestli tam je něco ke stažení, čím bych přijímač obohatil a tak si polepšil. Kdysi jsem měl motor, teď mám 3 konvertory. Pokud můžeš Raule ještě s s něčím poradit tak budu rád. Vím, že je to strašně široké pole
 
 
 
Podívat se sat-key.org na plat ...  
24.01.2007 15:22 • Raul
Podívat se sat-key.org na platné klíče, podívat se na klíče CW v PX postupem - modré tl. - key cryptoworks. Jestli tam nejsou, tak vložit (rozdělené na dva řádky pod příslušnými identy). Nebo stáhnout do PC soubory key pro PX a nahrát je přes program UPDOWN. Podívej se na www.premiumx.nl - zaregistrovat se.
Raul.
 
 
 
cs a sk programy na premiumx  
24.01.2007 12:12 • alf
Letmým pohledem jsem pochopil, že pravděpodobně jedou v emu cs a možná sk programy. Může mně někdo navést jak toho docílit? Mám v PX PGU 7100 nejnovější soft a ke*s byly vždy součásti (např. u polsatů). Můžu je někde sehnat a man. vložit nebo je někde nějaký soubor, který tam nacpu z PC? Jaké kódování používá cs link?
 
 
 
Jo, a zapoměl jsem dodat, abys ...  
24.01.2007 08:22 • Raul
Jo, a zapoměl jsem dodat, abys si ten multifeed upravil tak, abys mel Astru 23.5 na primo a hotbird na silhani. Signal z Astry 23.5 je docela citlivy na smerovani paraboly a patrne trochu slabsi, kdezto u HB 13E, Astra 19E pod. je vse v pohode, takze radsi tak.
Raul
 
 
 
No, tak PremiumX uz mam hodne ...  
24.01.2007 08:16 • Raul
No, tak PremiumX uz mam hodne dlouho a jeste jsem se na 98% kvality na PX nedostal.
A verte, ze mam motor a parabolu 100 nastavenou velmi dobre. Jinak to pomerove meridlo signalu je orientacni a prave na PX si cenim, ze nedosahne urovni 98 apod. vysokych, protoze pak je dobre videt vrchol/ubytek a je to docela citlive- tedy se da poloha motorem vyladit opravdu na maximum. Podobne pozitivni je to u multifeedu. Samozrejme pro ty co nemaji merak signalu - a to je vetsina.
Na PX stanice jde, kdyz je sroubovice AGC a BER zelena a je jedno, kolik procent to ukazuje. Je jasne, ze je potreba nalezt maximum BER, aby byla rezerva pro pripad spatneho pocasi - deste, vetru, aby signal nevypadaval.
Ale ten problem bude v tom, ze tam nejspis nejsou v tvem PX pro A23.5 zadane prislusne transpordery, proto se stanice z teto druzice automaticky nenascanuji.
Protoze jsi patrne zacatecnik, doporucuji aby sis pro Astru 23.5 E vytisknul seznam transporderu (ci stanic) a rucne tam dotukal parametry pro CL/SL. Je to par cisel. Takze menu - editace transporderu. Az to tam doplnis (treba jen pro CL/SL nebo i vsechny co tam nemas) tak ulozi a potom do menu - ladeni - automaticke - a uz se ti to nascanuje.
Nebo je cesta nahrat setting pro PX z compu pres USB ci seriovy kabel. Ten setting ale musi obsahovat pozici A 23.5. a frekvence SL/CL aby tvuj problem resil.
Raul.
 
 
 
skus to aspon na 80% inak ja m ...  
23.01.2007 20:41 • anonym
skus to aspon na 80% inak ja mam az na 98% som to na maximun dostal signal na 80cm parabolu
 
 
 
Málo percent. musí byť min.80% ...  
23.01.2007 20:37 • anonym
Málo percent. musí byť min.80% signál. tak čo nejde? keď české a slovenské idú? Ostatné nepôjdu žiadne, iba balík na terstriál holandský, 10 staníc.
 
 
 
Ale české a slovenské hrají a ...  
23.01.2007 18:24 • anonym
Ale české a slovenské hrají a síla signálu asi 55%
 
 
 
Zle nasmerovaná parabola,alebo ...  
23.01.2007 17:43 • anonym
Zle nasmerovaná parabola,alebo zle nastavený konvertor
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist