Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 12:47:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Neotaca mi motor  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.02.2007 19:56 • Vojto
Mam satelit AB s motorom, mal som ho na reklamacii, lebo odisla citacka Czech linku, to je v poriadku, ale nahrali mi novy soft a nieco zmenili, ze mi neotaca parabolou. V prilozenom manuali nie je nic o pouzivani s motorom. Ja si myslim ze problem je v nastaveniach DiSEqC. Su tam moznosti: Vykonana, nevykonana a opakovane a treba tam zadavat nejake #1 alebo # 2.... Neviem co tam nastavit ake hodnoty. Prosim
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 13   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Mam satelytnu kartu do PC : Sk ...  
21.02.2007 23:07 • Robo
Mam satelytnu kartu do PC : SkyStar 2 , dokúpil som motorček skvelo som ho zapojil ale pri stisknutí iného programu na inom satelyte sa neotača . Čo mam robiť aby sa motorček otáčal ? Potrebujem nainštalovať niejake programy alebo dajake kody do PC ? - ak hej tak my napište ake programy my treba a kde ich stiahnuť . Prosím poraďte my .
 
 
 
Tak máš menu zle preštudované. ...  
18.02.2007 15:02 • anonym
Tak máš menu zle preštudované. Vyhľadávať družice cez funkciu Diseq 1.2 je nepraktické. Treba to nastaviť cez USALS a je to.
 
 
 
Sorac, ale vobec neviem co je ...  
17.02.2007 23:14 • Vojto
Sorac, ale vobec neviem co je USALS a to menu mam tak preluskane, ze viem, ze to tam nemam. Nikdy predtym som nepotreboval zadavat poziciu a tocilo to bezchybne, len teraz co sami vratil z reklamacie, musim rucne otacat, cez dialkac.
 
 
 
Máš jednu chybu zle..nemáš nas ...  
17.02.2007 20:34 • anonym
Máš jednu chybu zle..nemáš nastavené povolenie motora na USALS a nezadanú pozíciu nulového bodu..takto to nerozbeháš nikdy...takže zadať v menu nastavenia motora USALS, zadať pozíciu, t.j. zem.dĺžku a šírku a potvrdiť. potom povoliť v menu družíc každú družicu na motor a je to. nič zložité.
 
 
 
taky se me pred lety podarilo ...  
16.02.2007 21:32 • papay
taky se me pred lety podarilo vse rozhodit-tak jsem vse vynuloval na prijimaci i motor rucne najel na nulovou pozici-pich jsem do restartu a od nuly zacal znova s nastavenom s vyhledanim Tv stanic az jsem se dopracoval ze mam nyni 32 sat pozic a temer 2900 Tv stanic-tezke radit tak na dalku
 
 
 
ved mi nechodi medzi druzicami ...  
16.02.2007 21:26 • Vojto
ved mi nechodi medzi druzicami. Normalne mi vypne motor, ak prejdem na inu druzicu. a na hotbirde sa rozsvieti
 
 
 
v prijimaci oznac vse jako neu ...  
16.02.2007 21:22 • papay
v prijimaci oznac vse jako neumoznen motor rucne najed na "0"tj kolmo k zemi pak pichni do toho resetu az si zablika pak si zvol sat pozici na prijimaci a dalk.ovladacem pracuj aby motor tocil az bude signal dej-umoznen-a klik do pameti a zas zvol dalsi sat pozici zas dalk.ovl pokracuj jako v predeslem nastaveni jak bude signal dej zas.umoznen-a klik do pameti myslim ze uz tak mel chodit motor mezi sat pozicema-uvadis ze mas zatim 2
 
 
 
...kontrolka na motore... ...  
16.02.2007 21:04 • anonym
...kontrolka na motore...
 
 
 
Po restarte motora som naladil ...  
16.02.2007 21:02 • anonym
Po restarte motora som naladil Hotbird, a ak chcem naladit TA3 na Astre3 mi vypne motor, normalne zhasne kontrolka. Musim vypnut a zapnut prijimac aby mi siel Hotbird. Ine nenaladim
 
 
 
Ano SG 2100 ...  
16.02.2007 21:00 • Vojto
Ano SG 2100
 
 
 
jaky mas motor SG 2100 ...  
16.02.2007 20:52 • papay
jaky mas motor SG 2100
 
 
 
Ved som naladil Astru 3 naslo ...  
16.02.2007 20:30 • anonym
Ved som naladil Astru 3 naslo programy, potom manualne som nasiel Hotbird, aj tu som dal vyhladat programy, aj som ulozil nastavenie polohy pri oboch. A ak teraz prepinam nakanal z inej druzice napr. z Hotbirdu na Astru3, tak ho netoci. Stale musim cez menu otacat manualne. Snad pomoze restart motora idem von.
 
 
 
pokud nahrali new soft do prij ...  
16.02.2007 20:24 • papay
pokud nahrali new soft do prijimace tak si myslim ze bys mel zacit postupovat od "0"tj od zacatku jako kdyz jsi koupil motor novy
 
 
Celkový počet reakcí: 13 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist