Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 05:42:47 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
motor SM2UNI  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.03.2007 12:25 • coobo
dostal sa mi do ruk starsi diseqc motor SM2UNI ale nemam k nemu ziaden manual...
- viete niekto poskytnut informacie, pripadne priamo poradit ako to rozchodit spolu s illusion m2s?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
manual  
06.03.2007 19:06 • coobo
ak by si bol teda ochotny stravit chvilu casu scanovanim a naslednym poslanim, staci si kliknut na moje uzivatelske meno, vzdy nechavam za sebou mailovu stopu coobo@radiolan.sk :)
 
 
 
predajne  
06.03.2007 19:05 • coobo
inak pisal som aj do roznych predajni, ktore to kedysi predavali, ale neviem, ci este maju nejake manuale, a ci mi to niekto posle...
 
 
 
bol by som ti velmi povdacny, ...  
06.03.2007 19:04 • coobo
bol by som ti velmi povdacny, pretoze nerozumiem, ked mi jedni pisu nastav motor na nulu, inde citam, ze treba nastavit latitude, no a ta je 17,1...
takze neviem, co mam vlastne na tej nohe nastavit?...
 
 
 
daj na seba kontakt,skusim ti ...  
06.03.2007 18:29 • anonym
daj na seba kontakt,skusim ti nieco poslat,ak sa podari.Ja som ti pisal ze mam manual na ten motor. Asi to najprv oskenujem do pocitaca a potom ti to poslem,ze?
 
 
 
a viete mi poradit aj ako nast ...  
06.03.2007 17:42 • coobo
a viete mi poradit aj ako nastavit telo motora?
vypocet azimutu a elevacie mam takyto:
astra 1 (19,2 e)
bratislava 17,1 e, 48,1 n
azimut 177
elevacia 34,7
elevacii myslim rozumiem, to nastavim kovovu konstrukciu, ktora sa uchytava na stoziar na 35 stupnov?
ale co zemepisna sirka, teda latitude? co mam v tomto smere na motore nastavit skor, ako ho osadim na stoziar? na päte nohy motora je pevna stupnica a na nej pohybliva plastova, co s tym? kam to mam nastavit? 17,1 alebo 48,1?
 
 
 
scan  
06.03.2007 15:22 • coobo
a nejaky scan by si toho nevedel urobit a poslat mi na mail? pls
 
 
 
mam aj od neho este papiere. ...  
06.03.2007 15:11 • anonym
mam aj od neho este papiere.
 
 
 
no cierna krabica to je, ale m ...  
06.03.2007 14:05 • coobo
no cierna krabica to je, ale ma strieborne hrdlo...
aj ked tu http://www.parabola.cz/abc/mot_sm2uni/ je tiez so zlatym, asi to bude ono... no a nemas ziadny navod v sk/cz jazyku?
inak uz som sa nieco docital, niekto pise, ze po zapnuti ide vzdy najskor do nejakej zakladnej polohy, a az potom na navoleny satelit, inde som zas ciatl, ked si spravne nadefinujem druzice, ze to nerobi...
kazdopadne, ja som to este nenahodil, jednak, je skoro tma a jednak to mam na panelaku dost nepohodlne z okna... chce to, aby ma niekto istil :)
no a este to musim naucit komunikovat s mojim ill-om, ktory by niekto najradsej zakopal, zahrabal, ale ziadny iny prijimac za prijatelnu cenu poradit nevie...
 
 
 
to je taka cierna krabica so z ...  
06.03.2007 13:56 • anonym
to je taka cierna krabica so zlatym hrdlom na antenu?A zo spodu su popisane druzice? Tak ten som mal doma ale nebol som s nim spokojny stale ked som vypol prijimac a znova zapol otacal si ako chcel,az ked som digitalny prijimac prepojil cez presmicku na analogovy potom uz drzal pozicu,ale bola to sunka.Este ho mam doma ale uz je niekde pohodeny v regale.Teraz mam DigiPower2100 a stym som uz spokojny
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist