Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 20.05.2024 - 01:11:04 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Pro Raula a odborníky přes Premium X  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.03.2007 21:23 • Pepe
Hoši nemůžu dostat do 7100PGU soubor 2.35 /PIMG/ a žádný soubor s touto příponou.Dostanu dovnitř přes UpDown pouze soubory IMG+klíče,čím to je???Po naběhnutí hlášky OK/po vypnutí na chvíli ze sítě/ se objeví správná hláška o přenosu 1/7dílů,ale pole s jezdcem-/ukázání průběhu/ zčerná a je tam hláška o mazání souboru v přítroji,please wait/ale nic se neděje.zkoušel jsem to i s volbou emercy mode.Stejným postupem jde ale naistalovat 2.34IMG!!Díky za pomoc
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 15   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Nemusíš čekat na IMG. Napříkl ...  
16.03.2007 18:58 • Zapa
Nemusíš čekat na IMG. Například na Zotos do 7100PGU vůbec IMG nejsou .Jsou tam pouze PING . Od veze 2,29 kde byl odstraněn problém se zavaděčem není žádný problém nahrát PING přes USB. Musíš pouze použítt usbTool_v1.21 a usb ovladač. Po prvním připojení PX k počítači přes USB je nalezen nový software, je nutné zadat cestu k ovladači usb pro PX. Po zaregistrování ovladače spustit program usbTool_v1.21 a zapnout PX.PX musí být zapnuto!! Pak jde bez problémů jak zapisovat do PX PING ,.key, setings atd. a také naopak vše do PC.Pokud nemáš usbTool_v1.21tak ti ji mohu poslat na tvůj email.
 
 
 
Zapa  
15.03.2007 18:33 • Pepe
Jenže některé náplně nejsou na stránkách ve verzi IMG.Co potom čekat jako/viz níže/ HAKy-až bude další někde k sehnání verze s IMG???Mi to třeba po různých restartech,mazání apod.verzi PIMG vezme ,ale jen 4díly,a ne 7/1 !!!!!Přejdu na IMG a vezme všech 5/1.Jestli máš SKYPE pošli adresu na misut@post.cz.,chtěl bych se něco zeptat
 
 
 
Do některých7100PG U a 7200PGU ...  
15.03.2007 16:55 • Zapa
Do některých7100PGU a 7200PGU jde nahrát PIMG pouze přes usbTool.Každý IMG + P
jde nahrát v pohodě přes UpDown.Nedoporučuji PING FW menší než 2.29,protože může
nastat problém s EROR CI. S UpDown IMG + P by neměl být problém použít jakékoli FW.
 
 
 
pardon"PING" ...  
14.03.2007 17:34 • jaja
pardon"PING"
 
 
 
PING_7100PGU_EU _V0235BIN mi jd ...  
14.03.2007 17:32 • jaja
PING_7100PGU_EU_V0235BIN mi jde nahrát bez problémů,nahraji přes USB i soubory ING,ale myslím že soubory ING jsou určeny pro seriový port,PIG třěs USB.
 
 
 
re pro Pepe  
14.03.2007 14:42 • HAKY
Ahoj Pepe, mám stejný přijímač a stejný problém. Pokud vyjde nový SW a ma pouze PIMG tak to uz ani nezkouším nahrat protoze mi to nejde. Psal jsem na různá fóra ale nikdo mi nedovedl poradit kde je problém.Pokud se ti to povede (kéž by ano) najit vcem je problém napis mi prosim te na ICQ 312-739-311. Díky.
 
 
 
díky klokan49 a Raul  
14.03.2007 13:13 • Pepe
Hoši moc díky za pomoc,zkusím co se dá,mám premium v různých verzích snad /odhadem*/5 let od 2020. atd.ale s tím jsem se nesetkal,asi je pravda co napsal Klokan49 že pouze u 7100PGU
 
 
 
Premiumx  
14.03.2007 12:54 • klokan49
Doplním Raula, tento problém se vyskytuje pouze u Premiumx 7100 PGU a Hitekera 620,
protože u obou verzí lze používat soubory určené pro PGU.
 
 
 
Ještě zkus použít starší verzi ...  
14.03.2007 12:14 • Raul
Ještě zkus použít starší verzi programu updown s odpovídajícím (časově) image s klíči (pimg) a pak přejít na nový updown a pimg. Nekompatibilita je možná od doby, kdy se možnosti PX rozšířily o emulaci CW ale ještě předtím než byly klíče CW editovatelné přes menu a dále v souvislosti s přidáním EMU na Biss. Pro současné verze pimg používáš jistě nejnovější verzi programu "updown". Podívej se do fóra premiumx.nl, zda to tam někdo řeší nebo se tam zeptej. Víc v tom poradit nedovedu, u svého PX jsem na to nenarazil, mám starý model PX 7000P.
 
 
 
Premiumx  
14.03.2007 10:52 • klokan49
Doplňuji svoji odpověď - použil jsem křížený kabel. Víc se mně osvědčil než USB.
O tomto problému jsem už slyšel od více vlastníků Premiumx 7100 PGU.
 
 
 
pro Raula  
14.03.2007 09:41 • Pepe
To se mi povedlo,ale proč stejným postupem nejde naistalovat soubor PIMG????
 
 
 
Firmware pro PX pimgxxxx je s ...  
14.03.2007 09:00 • Raul
Firmware pro PX pimgxxxx je s klíči, firmware imgxxx je bez klíčů. V případě, že vydají imgxxxx, je potřeba dohrát hned po instalaci imgxxxx ještě soubor klíčů, tedy pxxxxx, který je přiložen. Raul.
 
 
 
Vyzkoušej celou komunikaci pře ...  
14.03.2007 08:53 • Raul
Vyzkoušej celou komunikaci přes updown, tj. stáhni klíče, image, setting směrem do počítače, ulož a pak zkus tvrdý reset a novou inicializaci boxu (přes menu), pak zkus nahrát nový image a jde-li to, klíče, setting. Nepůjde-li nahrát nový image, tak použij ten zálohovaný. Tvá závada se mi zdá podivná, nevím čím by to bylo. Raul.
 
 
 
pro Klokan49  
14.03.2007 08:45 • Pepe
a dal jsi to tam přes USB nebo křížený?????????a jetli jsem to pochopil napřed jsi nahrál IMG a pak Pimg.Mi to ale v přístroji po nahrátí 234/viz výše/ ukazuje že naistalovaný IMG 2.34 je PIMG!!!
 
 
 
Premiumx  
14.03.2007 08:18 • klokan49
Tento problém jsem měl taky a řešil jsem to tímto způsobem:
Nejprve jsem opětovně přehrál v Premiumx 7100 PGU soubor 2.34 ( je složen ze dvou částí 5/5 a 1/1 ) - problém byl v tom, že jsem tam před tím nahrál neúplný soubor 2.34 ( jen 5/5 ).Až po odstranění této chyby jsem tam následně nahrál soubor
FW 2.35 a je zcela funkční.
 
 
Celkový počet reakcí: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist