Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 06:48:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
signál cez búrku  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.06.2007 19:56 • anonym
Je normálne že nič nechytám ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@martin  
22.06.2007 08:06 • anonym
Poradím ti. Vymeň alebo daj si odborníkovi vymeniť parabolu za kvalitnú Gibertinku 95 alebo 100.
 
 
 
@Martin: 1.aspoň teraz vieš n ...  
22.06.2007 01:10 • anonym
@Martin:
1.aspoň teraz vieš na čom si, po roku im to môžeš vrátiť...
2.v tomto prípade by sa hodila záloha v podobe pozemného analógu, už aby tu bolo DVBT!
 
 
 
Je to normálne, že nič nechatáš....  
21.06.2007 22:38 • Martin
Ja som som si objednal DGI TV ako občan - laik. Nemyslím, že každý, kto prejaví záujem o ponúkané služby musí byť odborne zdatný, Na riziká dlhodobého výpadku obrazu by mal upozorniť aspoň montér zariadenia. Mohol ma ušetriť zdesenia. Bojím sa zamračenej oblohy, každej búrky, neviem ako to bude v zime. Prečo neponúkate DIGI TV v Egypte, kde je vždy jasná obloha?
 
 
 
No to si netreba objednávať CI ...  
21.06.2007 22:24 • anonym
No to si netreba objednávať CIGI TV !!!!!
 
 
 
Čo je normálne?  
21.06.2007 22:21 • Martin
Normálna vec je, že keď je zamračená obloha hoci aj po búrke, že nevypadane signál. Toto nie sú služby ale kšeft pre niekoho. Predsa nie je možné, aby som sa bál každej letnej búrky a zamračenej oblohy. NApríklad v tomto momente máme odstavené všetky programy STV, MArkíza, JOJ. iné z časti idú. Ide ma trafiť šľak. Toto sa mi nikdy nestalo s iným provaiderom. Pred podpisom zmluvy ma na to nikto neupozornil, že napríklad nebudem mať obraz aj 2 hodiny či viac. Ďakujem neprosím!!!
 
 
 
Normálna vec  
21.06.2007 21:18 • Bubu
Je to úplne normálne v tomto kmitočtovom pásme, dokonca nemusí byť ani búrka v mieste príjmu, stačí ak je taká búrka ako bola dnes v mieste Up-linku a nejde to chvíľu nikde!
 
 
 
Bouřka  
21.06.2007 21:14 • Luboš II
Kousek od Brna na sever byla velmi silná bouřka s lijákem.Mám 3 paraboly prům 100, LNB 0,2, všechny družice 23,5,19,2 a 13,0 signál 0,kvalita 0. Myslel jsem, že vyhořel při bouřce vstup, ale jak přešlo nejhorší, vše se objevilo v pův. kvalitě.Ještě jsem se s tím u všech třech satelitů najednou nesetkal.
 
 
 
Vypadol len jeden LNB. Sila si ...  
21.06.2007 20:55 • LoboM
Vypadol len jeden LNB. Sila signalu 89% kvalita 0%. Pritom ide o Toroid 90 a zvysne tri LNB idu bez zmeny: sila cca. 92% a kvalita 88%. Nerozumiem tomu.
 
 
 
Divil by som sa keby ti parabo ...  
21.06.2007 20:42 • anonym
Divil by som sa keby ti parabola zostala po búrke na zvolenom satelite. Treba zkontrolovať a doštelovať!
 
 
 
Mozno mam iny problem, ale mne ...  
21.06.2007 20:14 • LuboM
Mozno mam iny problem, ale mne prestala chodit Astra 23,5 a burka sa uz prehnala pred 20 min. Ide Vam CL a SL?
 
 
 
Áno, je to úplne normálne.Sign ...  
21.06.2007 20:04 • anonym
Áno, je to úplne normálne.Signál klesne až na nulu.
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist