Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 09:57:14 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Topfield 7700 HSCI FW problem  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.08.2007 21:15 • SPEEDO
Caute. Som novacik a mam nasledovny problem. Mam prijimac TOPFIELD 7700 HSCI. Kedze som mal so starou verziou problem ze mi nenaslo paket SKY Link a CS LINK urobil som dnes upgrade FW na aktualnu verziu z 20.7.2007 cez USB. Sice mi naslo vela novych prog. a aj tie spominane vyzsie ale mam nasledovne problemy:Casto mrzne, sam vymaze vsetky data (ulozene prog), a vela dalsich. FW som stiahol zo stranok vyrobcu. Ma niekto podobnu skusenost? Poradte.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
TO SPEEDO  
13.08.2007 19:13 • anonym
Přijímač už má toto fw už od výrobce najdeš ho na firemních stránkách topfieldu topfield-europe com.
 
 
 
topfield 7700  
13.08.2007 16:44 • anonym
Mám tam poslední fw s kterým se nynní dodává přijímač a žádný problém s ním nemám!
 
 
 
RE:  
13.08.2007 10:31 • SPEEDO
A nemas ten tvoj fw prosim ta niekde zazalohovany? Ak hej posli mi ho pls na mail ak mozes. Dikes
 
 
 
Novy FW je na draka....  
13.08.2007 10:06 • dauphin
Ja pouzivam stary polsky, je najstabilnejsi. Inak cim starsi zozenies, tym lepsi... A programy si naladis manualne, to ze to nenajde skylink predsa nie je problem. Aj na tejto stranke aj hocikde inde si zistis frekvenciu, polarizaciu a uz ladis. Ides proste cez manualne ladenie a ked zelane TP nemas v zozname tak das jednoducho pridat nove. Ak chces aktualnejsie zoznamy programov tak chod na satcodx.com, pripadne kukni na lyngsat.com
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist