Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 12:18:01 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
v clanku na zive.sk sa pise  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.08.2010 07:57 • ® FeriBandaska
ze vymenou kariet by malo DigiTV pracovat s vyssim datovym tokom co by malo zvysit kvalitu vysielania. Co je na tom pravda??? Zeby uz bola kvalita obrazu v SD porovnatelna s UPC?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Je to pravda  
06.08.2010 11:15 • ® pepi
Používam na jednej parabole dva receivery. V jednom mám CS-link a druhý je z Digi s :good: novou kartou. Jeden takýto komplet mám pripojený k plazme a druhý k LCD. Po výmene kariet Digi sa obraz kvalitou vyrovnal príjmu cez CS-link na oboch typoch TV. Cs-link mám v openboxoch, kde sa dalo prímať i nelegálne Digi. Vtedy pri porovnaní obrazu na CS-linku a na Digi na opeboxoch bol skutočne rozdiel markantný v neprospech Digi. Výmenou kariet nastala určite pozitívna zmena v kvalite obrazu a to mám ešte konvertor so šumovým číslom 0,5.
 
 
 
preboha, ludia rozmyslajte! co ma system kodovania  
06.08.2010 07:05 • ® tomko
preboha, ludia rozmyslajte! co ma system kodovania s datovym tokom! internet fakt spristupnuje vsetkym ludom bez ohladu na zmyslanie :o
 
 
 
žiadny rozdiel. Majú všade napchatých tolko  
05.08.2010 16:00 • ® bobo
žiadny rozdiel. Majú všade napchatých tolko programo, že keby chcely zvýšiť kvalitu obrazu, musely by prenajať na thore raz tolko TP. A to by už aj cena za službu bola niekde inde..
 
 
 
inac plazmy zas trochu maju problem pri rychlom  
05.08.2010 11:33 • ® paulo
inac plazmy zas trochu maju problem pri rychlom pohybe....ale to u nasich sportov nehrozi :) :) :)
 
 
 
Tuším, že jsem to také četl,  
05.08.2010 11:32 • ® smscz
ale přišlo mi to spíš jako úvaha autora;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
a je fakt ze na tej mojej kablovke fical aj kamos  
05.08.2010 11:31 • ® paulo
a je fakt ze na tej mojej kablovke fical aj kamos ten mal metrovu LCD ale na tom sa ta kablovka nedala pozerat vobec...asi porblem so slabsim tunerom..
 
 
 
no tak aspon v clanku pisu, ze vymenou kariet za  
05.08.2010 11:30 • ® FeriBandaska
no tak aspon v clanku pisu, ze vymenou kariet za nove, sa zvysil datovy tok signalu tak preto sa pytam ci to je pravda
 
 
 
ja digi tv nemam ani som nemal mal som  
05.08.2010 11:29 • ® paulo
ja digi tv nemam ani som nemal mal som kablovku..klasicku po drote...a na metrovej plazme..to malo ako tak pozeratelny obraz...ale len kvioli kvalitnemu analogovemu tuneru v plazme...lenze skylink to je nieco ine..ta kvalita sa neda porovnat..kamos co mal digi tv na lcd..tak pri futbale len hadal kde je lopta a hokej uz vobec nepozeral...len kukal na ktoru stranu viac korculuju aby zistil kto ma tlak v zapase :-D
 
 
 
Nejsem si jistý,  
05.08.2010 11:29 • ® smscz
ale myslím že řešíte nesmysl. Na obraz určitě nebude mít vliv N2 ani N3. Je to jen kodovací systém. Mám(v rodině) N3 kartu už asi druhý rok, na druhém byla N2 a rozdíl v tom nebyl.
Pravda je, že Digi by s kvalitou něco dělat mělo.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
no tak na crt pri parabole 80 cm nagra2 isla tiez  
05.08.2010 11:23 • ® FeriBandaska
no tak na crt pri parabole 80 cm nagra2 isla tiez pekne, ale na lcd sa to pozerat nedalo. Ci to len nie je marketingovy tah o datovom toku, ale nic sa v skutocnosti nezmenilo.
 
 
 
videl som novu nagru3 na crt telke uhlopriecka 73  
05.08.2010 11:16 • ® paulo
videl som novu nagru3 na crt telke uhlopriecka 73 cm a obraz bol vyborny..ale ma tma parabolu 80 cm chlap...neviem ako to ukaze na lcd asi ziadna slava to nebude
 
 
 
Ak by nahodou niekto mohol vyskusat obraz digitv s  
05.08.2010 08:00 • ® FeriBandaska
Ak by nahodou niekto mohol vyskusat obraz digitv s novou kartou na LCD tak dajte vediet ci je to pozeratelne :)
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist