Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 20.05.2024 - 03:52:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
HD prijimač?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.11.2010 21:19 • ® Mac 4
Zdravím.Som starší laik a preto by chcel od Vás poradiť. Ak má niekto skúsenosti s Arivou 200HD alebo Golden Media 9060,tak ktorú s nich by uprednostil? Ak môže nech napíše čo je ZA a čo Proti u jednotlivých prijímačoch...Alebo ešte novší Golden Media 9080...?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 19   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ariva 200  
15.11.2010 14:41 • ® Buddy
Ja mám Arivu 200 a som s ňou maximálne spokojný a keby som kupoval opať, opäť by som sa pre ňu rozhodol. Výborný obraz aj zvuk (pozerám cez komponent), skvelá výbava za fantastické peniaze a výborná podpora updatov firmware.
Ja by som jednoznačne odporúčal Arivu...
 
 
 
ok ten argus je trochu drahsi..ale ma 2 tunery  
12.11.2010 07:47 • ® paulo
ok ten argus je trochu drahsi..
ale ma 2 tunery zas.
s tym blokerom je to tak zeo be znacky sw bloker nemaju..
 
 
 
pre paulo  
11.11.2010 16:39 • ® Mac 4
dik za popis..mate pravdu,že sat.technika sa meni rýchlo,tak je zbytočne kupovat drahšie...a hlavne,ked tomu nerozumiem...takže budem asi rozmyšľat o tom 403p,arive 200..Tie ceny,ktore ste napisali som nikde nebjavil..Hlavne pri tom Arguse..najlacnejšie som ho objavil za 169 eur..Ariva a Opticum nad 100 Eur,ale to je priechodne..Neviem ako to je u týchto poslednych dvoch s Blockerom?
 
 
 
openbox s 5 hd je dobry stroj ale nie pre laika  
11.11.2010 15:03 • ® paulo
openbox s 5 hd je dobry stroj ale nie pre laika ako bolo spomenute a aj je drahsi.
 
 
 
opticum 9500 hd ...bola dobra masina uz ju asi  
11.11.2010 14:57 • ® paulo
opticum 9500 hd ...bola dobra masina uz ju asi nezozenies..teraz je na trhu 9600 hd a ta ma zopar much...tie 403p maju tiez nejake muchy ale co chces za 90 eur..a arriva 200hd je v pohode...jednoducha obraz cez hdmi vyborny a cena priazniva...alebo este argus vip...to mas za 90 - 120 eur...
ak by si ruzbal vyssie tak mozno technicum ci vantage..ale kedze sa sat technika meni strasne rychlo a pruidko..aj podmienky prijmu..vymena kariet ci sloty a pod je to zlozita problematika..tak ja na tvojom mieste do toho nevrazam vele peniaze..staci ti nieco zabehane s CI slotom...napr aj ta arriva..
 
 
 
Mac 4  
11.11.2010 14:55 • hujer23
ja mám Openbox S5 hd pwr a pri správnom nakonfigurovaní funguje všetko ako má len je nevýhoda že najnovšie software nemá menu v Cz i keď epg funguje perfektne - skylink+ cz link ,Upc epg v Ang.
prímáč ale odporúčam ale nie laikom.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
® Mac 4  
11.11.2010 14:26 • ® par32
Ty si kup čo chceš,pytal si sa a ti čo maju skusenosti ti odpovedaju...s goldenom je problem aj pri nahravani,menu nemotorne a zložite...ale kupovať budeš ty a rozhodnutie je na tebe :D :good:
 
 
 
pre Vlada Holub  
11.11.2010 11:17 • ® Mac 4
Ako mám chápať,že není účinný Blocker v Arive? Bude ešte v Arive aktualizovany soft?
 
 
 
Z Goldenmi nemám dobré skúsenosti,mal som ich pár  
11.11.2010 10:33 • ® vlado holub
Z Goldenmi nemám dobré skúsenosti,mal som ich pár na test,ale nebudem to rozoberať,bolo by to na viac stránok-nebrať.Ariva a ani Opticum nemajú účinný Blocker.Jedine Externý.Ako je to s LAN portami?No malo by to byť už po toľkých sťažnostiach vyriešené.Ak nie je urobená úprava,tak sa spýtaj predajcu,ako treba postupovať,aby si nestratil nárok na záruku,oni o tomto probléme vedeli.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
pre par 32  
11.11.2010 07:53 • ® Mac 4
aké majú tie Goldeny problémy? Nemohli by ste byť konkretnejší..?Ja to nemôžem porovnávať,lebo zatiaľ som mal len Opentel..starší typ.
A ani sa v tom nevyznam.Z tohto dôvodu som sa obrátil na toto fórum,aby som bol aspoň trocha v obraze..
 
 
 
u goldenov je viac problemov.....pripajam sa  
10.11.2010 21:48 • ® par32
u goldenov je viac problemov.....pripajam sa -nebrať...prišiel by si nato porovnavanim...
 
 
 
môžem sa spýtať p.Vlada,že prečo nie Goldeny? Čí  
10.11.2010 18:57 • ® Mac 4
môžem sa spýtať p.Vlada,že prečo nie Goldeny? Čí má nejaké skúsenosti s nimi? Majú Ariva a Opticum aj EMU alebo blokátor?
 
 
 
2vlado holub  
10.11.2010 18:48 • ® mnm
ako su na tom tie opticum x403p prijimace? Este na nich blbne sietovka ked sa trochu zohreju a treba ich otvarat a letovat tam nejaku suciastku alebo to uz z vyroby opravili?
 
 
 
Golden nie,ale tú ARivu 200HD alebo Opticum  
10.11.2010 17:46 • ® vlado holub
Golden nie,ale tú ARivu 200HD alebo Opticum x403p,sú približne v rovnakej cenovej skupine.Testoval som oba tieto STB a sú dobré na LCD a aj Plazmu.Ale to ostatné už nie je o peniazoch,ale o správnom nastavení tak STB ako aj TV.Samozrejme že k tomu treba aj HDMI kábel,aby bol obraz perfektný. :good:
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
budem na tom použivať kartu Skylink,ktorú by chcel  
10.11.2010 11:10 • ® Mac 4
budem na tom použivať kartu Skylink,ktorú by chcel aj v HD...Emu a blokator by boli prínosom...sharing neviem čo je.. :(
 
 
 
napiš co na tom chceš přijímat. jaký karty budeš  
10.11.2010 09:10 • vortimond
napiš co na tom chceš přijímat. jaký karty budeš používat a co eventuálně plánuješ používat do budoucna. chceš aby to umělo sharing, emu? liší se třeba výrazně funkčnost uni čteček a tak podobně
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
som laik,preto neviem,ake kriteria by som mal  
10.11.2010 09:02 • ® Mac 4
som laik,preto neviem,ake kriteria by som mal stanovit ;( ....
Možno cenu...tak do 150 Eur.Áno,počítam s tým,že mi to potom niekto nastaví...Bol som rozhodnutý pre Arivu,ale že vraj im odcházajú rýchlejšie nejaké články...Potom som dostal tip na ten Golden Media a pri pozerani na internete som natrafil aj novší typ 9080...Hlavne som chcel oslovit majiteľov týchto prijimačov,ktori ich majú vyskúšané v praxi..
 
 
 
...no ak si laik ako píšeš tak ak ti to niekto  
09.11.2010 22:46 • ® patko33
...no ak si laik ako píšeš tak ak ti to niekto ponastavuje a ukáže ti ako sa to prepína a naučíš sa to,tak ti to môže byť úplne jedno či Ariva alebo GM ;)
 
 
 
aj starši laik by si mal najprv ujasniť čo chce a  
09.11.2010 22:06 • ® par32
aj starši laik by si mal najprv ujasniť čo chce a až potom by sa mal pytať ,lebo bez kriterii sa porovnavať neda :D
 
 
Celkový počet reakcí: 19 / zobrazují se: 1 ... 19

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist