Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 17.05.2024 - 04:15:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
ORION PVR HD, 80parabola.,2 druž.,SKYLink HD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
30.12.2010 09:06 • ® blablebli
Dobry den, prosim vas o radu. Chcem prejst na satelitne vysielanie a planujem si zakupit tento set. potrebujem sa spytat ci to je dobra investicia. Resp. v sete nie je uvedene ze satelitny prijimac vie dekodovat criproworks. a ze ci treba dokupit este aj modul criptoworks ?
"http://www.hej.sk/televizory-audio-video/obchod/1215090/orion/orion-pvr-hd-80par-2-druz-skylink -hd-neom-cierny/"
tak ze ist do toho alebo nie ?
moj mail: blablebli.blablebli@gmail.com
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 28   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
tak si uzite Silvestrovsky veser, a vsetko dobre  
31.12.2010 20:10 • ® blablebli
tak si uzite Silvestrovsky veser,
a vsetko dobre do 2011
a thx za rady
páni satelitáci :good: ;)
 
 
 
emu je spôsob ako pozerať to začo treba platiť  
31.12.2010 18:37 • ® par32
emu je spôsob ako pozerať to začo treba platiť ,musiš zmeniť soft v primači , ak nechceš motor tak si daj aspon Multifeed na viac družic , krasny silvester ,teraz už chlastaj , vyriešiš to v novom roku :D
 
 
 
ano nizsej cenovej kategorie je to prijimac.  
31.12.2010 15:59 • ® blablebli
ano nizsej cenovej kategorie je to prijimac.
dobre, ale napriklad ta funkcia Emu. to sa ako vyuziva, na co to sluzi a obsahuje to nejaky pristroj... z tych co si spomenul ?
a vobec.. ked nebudem mat motor. je mi to na nieco ?
a dam do pristroja dve karty, ked bude nastveny len na astru ? ci to vyuzijem..
rozmyslam nad 276 koan irdeto, alebo alebo ariva 200HD ice.
necekujte cenu, ale tie fukcie a funkcnost
 
 
 
Cize HD prijimac tej najnizsej cenovej kategorie s  
31.12.2010 15:42 • ® mnm
Cize HD prijimac tej najnizsej cenovej kategorie s univerzalnou citackou.
Ariva 100, 200 rozne varianty
Satelita HD 2000
Opticum X402 , X403
AB cryptobox 300HD, 350HD , tusim kopie X402 a X403
Amiko 8000, kopia kopie atd...
Edison Argus Piccollo HD
DEEP 2010 HD PVR
alebo v akcii KAON KSC-SA276IR komplet za tych tvojich +-163€
Ak si nekupis prijimac s irdeto dekoderom, tak si cisto irdeto kartu nekupuj, nie je sa kam ponahlat, ICE je lepsia, preto ze ju akceptuje vacsina univerzalnych citaciek a IRDETO kartu takmer ziadna.
 
 
 
napisem to takto.. vyuzijem.. hdmi na pripojenie  
31.12.2010 15:02 • ® blablebli
napisem to takto..
vyuzijem.. hdmi na pripojenie TV HD. pripojim si zvuk na receiver - cez digital, napojim tam parabolu. malo by to fungovat.
vlozim kartu (dozivotnu HD). to irdeto som chcel - aby do buducna vsetko bolo pripravene.
to je vsetko co ja potrebujem.
na tu parabolu chcem dat konvertor - monoblok twin na dva prijimace nezavisle.
a teda, nepotrebujem tu sachtu na modul, ani dva scarty.
a do prijimaca som chcel investovat, trosku viac ako je najnizsia nutnost. ale nic co nevyuzijem tam nenusi byt.
160 plus minus aj z kartou.. HD, dozivotna
 
 
 
vyber je na tebe, nenapisal si kolko si ochotny  
31.12.2010 14:47 • ® mnm
vyber je na tebe, nenapisal si kolko si ochotny investovat do prijimaca.
 
 
 
tak ariva 200hd. alebo klon satelite 2000 ariva  
31.12.2010 14:26 • ® blablebli
tak ariva 200hd.
alebo klon satelite 2000
ariva 100 - som este nasiel.. mozno by aj stacilo na moje uceli
KSC-SA275IR - irdeto
KSC-SA276IR - irdeto
tak ktore ?
 
 
 
ked uz kaon, tak vraj je 276-ka lepsia, vraj je  
31.12.2010 14:13 • ® mnm
ked uz kaon, tak vraj je 276-ka lepsia, vraj je 275-ka kazova. Takze si nenavyberas. To je to iste ako ariva 200 a satelita 2000, ta je menej kazova ako ariva.
 
 
 
ano klony, to som tiez cital.. (v podstate na  
31.12.2010 13:49 • ® blablebli
ano klony, to som tiez cital..
(v podstate na tomto mi nezalezi - zalezi aby to fungovalo)
jeden predajca mi vravel ze ta ariva je kazova. ze kazdy 3.model ma pokazeny tuner. co ale pre mna ako pouzivatela, ktory ma zaruku 2 roky . je spojene z dalsou cestou do shopu kde to vratim/vymenim.
uz rozumiem tomu slotu a tej sachte/ je to ale hlupost ze to tam nenapisali. a je hlupe odomna ze by som to kupil aj ked som o tom nevedel dostatocne mnozstvo informacii.
este mam ponuku na Kaon KSC-SA275IR aj s kartou irdeto. co natoto poviete ?
 
 
 
vporiadku.ale motor je na prepinanie druzic. ked  
31.12.2010 13:39 • ® blablebli
vporiadku.ale motor je na prepinanie druzic.
ked by som mal ten monoblok, tak sa daju naladit aj ine druzice sammozrejme z motorom ?
ano monoblok twin. to som pozeral. 20 Euri to stoji
ta ariwa - 104
karta ice hd nejak 60
alebo Kaon KSC-SA275IR na toto co poviete ?
 
 
 
ked motor tak len na jeden prijimac. Ako sa tu uz  
31.12.2010 13:38 • ® mnm
ked motor tak len na jeden prijimac.
Ako sa tu uz pisalo, mas na vyber prijimace len s citackou kariet, bez CI sachty, to je pripad lacneho argusu picollo. Nevyhoda takychto prijimacov je ze ked nikto nespravi firmware na tvoju kartu tak aby isla (aj v buducnosti), tak mozes prijimac vyhodit.
Dalsie moznosti su prijimace s citackou kariet a jednym alebo dvomi CI slotmi. Ked sa nepodari "rozbehat" citacku, dokupis si prislusny modul na tvoju kartu a ides dalej. Prijimac ma teda viacero moznosti do buducna. Potom su prijimace cisto len s CI slotom/slotmi, to je pripad toho tvojho Orionu. Toto je bez modulu nepouzitelny prijimac, teda sa navysuje cena.
Este existuje SatElita 2000HD, je to klon arivy 200 a ma vraj lepsi obraz atd. (nemam ani jeden prijimac, len pisem to co ini popisuju).
Inak dnes je takmer kazdy prijimac klonom niecoho dalsieho, malo ktory prijimac je "original". To ale neznamena ze klon je zly, ma castokrat odstranene muchy povodnych prijimacov a pod. Ariva 200 je podla mna njrozsirenejsi prijimac v nasich koncinach.
 
 
 
edision argus.ma vela fw treba sa s tym  
31.12.2010 13:22 • ® paulo
edision argus.ma vela fw treba sa s tym vyhrat..niektore fw maju problem s obrazovou kvalitou...ine maju ok obraz ale zasim nejdu korektne ine funkcie..je na tebe co zvolis..ci s tmy chces experimentovat a ci len pouzivat ako bezny user :D
 
 
 
naco ti je motor prosim ta na astru 19,2 a 23,5 ti  
31.12.2010 13:20 • ® paulo
naco ti je motor prosim ta na astru 19,2 a 23,5 ti staci 8O cm parabola najma ten monoblok musi mat dva vystupy ked chces dva prijimace...a mozes si pozerat co chces a sused tiez. akykolvek hd pristroj ti staci...ta arriva 2OO hd jhe lacna a bezproblemova...co sa tyka ICE kariet..tie by ti v tom mali chodit..ak prejde kodovanie na ostre irdeto karty ti ostanu funkcne a arrva dovtedy snad bude mat novy fw podporujuci irdsto pisys a ak aj nie dokupis len modul do CI slotu irdeto a mas pokoj.arrivu zozenies od 1O9 eur
 
 
 
vporiadku.. tak ze ICE Karta vyhovuje. (som to  
31.12.2010 12:35 • ® blablebli
vporiadku.. tak ze ICE Karta vyhovuje. (som to nepochopil, lebo som cital na nete okolo toho, a sa mi to pomiesalo)
ok - ten motor netreba napajat, stava ide cez coaxial kabel ? spravne ?
Dalsia otazka moji radcove.
premyslal som dat na tu parabolu - dva prijimace (napoji sa aj sused) teda ten monoblok na tu astru 19.2. a 23.5.
ale ked tam dam motor.. a ja si prepnem ten motor.. a ked si sused prepne ten motor.. vznikne. chaoos.. toto ako by ste riesili?
pozeral som Edison Argus Piccollo HD.. ten je cenovo lacnejsi ako ariva.. je lepsi ?
alebo som este nasiel DEEP 2010 HD PV to je podobna cena.. ?
co nato poviete ?
 
 
 
k diseqc motorom nejde ziaden dalsi napajaci  
31.12.2010 12:23 • ® mnm
k diseqc motorom nejde ziaden dalsi napajaci kabel, vsetko ide po tom jednom.
 
 
 
experimentovat znamena ze mas cas a chut sa s tym  
31.12.2010 12:21 • ® mnm
experimentovat znamena ze mas cas a chut sa s tym hrat, mozes pozerat v EMU dalsie programy.
Ci 80-ku parabolu alebo vacsiu zavisi kde byvas, ak viac na zapad tak staci, ale neurobis chybu ani s vacsou, 85-90-kou. Kazda rezerva sa ceni. Ked motor tak jedine taky co ma kovove ozubenie, nie plastove.
ICE karta je I-RDETO C-RYPTOWORKS E-MBEDED, ako som uz pisal, ma zarucenu funkcnost aj v starsich pristrojoch a aj po roku 2012. Nic nepokazis ked si ju kupis, nebudes ju musiet menit.
Ak chces vyssiu kvalitu tak sa poobzeraj po EDISION ARGUS prijimacoch a podobne, idu v nich aj ciste IRDETO karty (teda v univerzalnej citacke na tychto prijimacoch).
Moznosti je vela, je len na tebe kolko investujes.
 
 
 
alebo tam mam dat KARTA HD ICE ?  
31.12.2010 12:20 • ® blablebli
alebo tam mam dat KARTA HD ICE ?
 
 
 
tak ze ide takto Skylink KARTA Standard HD (IR)  
31.12.2010 12:20 • ® blablebli
tak ze ide takto Skylink KARTA Standard HD (IR) Irdeto v arive 200HD?
videli ste ze to funguje ?
ok a ten motor. ja to chcem dat na panelak.. ale motor treba napajat zo zdroja. byvam na 1 poschodi. ale pre zly uhol.. musim dat satelit na strechu. 6 poschodi. ten napajaci kabel, koaxial uz je.. ale ten napajaci kabel.neviem neviem.
 
 
 
s irdetom by nemala mať ariva problem ale zaruku  
31.12.2010 11:59 • ® par32
s irdetom by nemala mať ariva problem ale zaruku ti nikto neda....parabola 80 cm a motor ber ,nebudeš lutovať :D
 
 
 
co to znamena, ak chcem experimentovat (ariva) ? a  
31.12.2010 11:10 • ® blablebli
co to znamena, ak chcem experimentovat (ariva) ?
a ked tu arivu.. tak do nej - skylink ICE HD bude vpohode aj do buducnosti ? aku kartu do nej, aby fungovalo vporiadku..
"ide mi o to, aby som tam chytal ceske a slovenske - v podstate toco na UPC a tie ostatne zahranicne ma len potesia"
tak ze znalec nejsom - tak tu x403 necham plavat..
a k tomu irdeto dekoderu - pristroju s nou. K tomu neviem co.
1. Ariva HD
2. Aku kartu do nej HD ?
 
 
Celkový počet reakcí: 28 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist