Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 15:35:14 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Kvalita instalacie  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.03.2011 22:43 • ® vado
Tak dnes som k svojmu velkemu prekvapeniu ziskal dost negativnu mienku o firmach, instalujucich sat komplety.
Pred piatimi rokmi, ked som bol este sat absolutne neznaly, tak ma akcia kablovky UPC pod heslom "v ramci nezvysovania kvality zvysujeme ceny" donutila k vypovedi kablovky a kupeniu satelitu. Nechal som si nainstalovat a nastavit SG2100 + 90-tku parabolu. Bolo mi povedane, ze vzhladom na panelaky naokolo to mam tak od 53E po 15W. OK
Casom som ziskal skusenosti, nainstaloval zopar sat-kompletov, ci uz motor, alebo multifeed, vsetko bez problemov.
Pred zopar dnami sa mi zdalo, ze moja vlastna parabola s motorom asi vplyvom poveternostnych podmienok trochu zmenila polohu, tak som sa ju pokusil dostelovat. A ajhla. Chytam od 68.5E az po 30W uplne bez problemov.
Zeby porekadlo o holom krajcirovi a bosom obuvnikovi platilo ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
nevieš ako boli plateni a za dalšie ak som to  
21.03.2011 11:06 • ® par32
nevieš ako boli plateni a za dalšie ak som to spravne pochopil oni neklamali len ti povedali to čo určite chytiš....inač za všetkych anten ktore som nastavoval je najhoršie nastavena ta moja :D :D :D
 
 
 
Hehe, tak este raz. Mal som nainstalovanu parabolu  
21.03.2011 10:15 • ® sputniktv
Hehe, tak este raz. Mal som nainstalovanu parabolu od takych ludi, ktori si hovorili "profesionali". A nastavili to na prd. Nebolo to ani pocasim, ani vychyleni zemskej osi, ani dupanim mravcov v africkej pusti. http://www.sputniktv.at.ua
 
 
 
@jmurin: za tych 5 rokov som sa vela veciam  
19.03.2011 18:17 • ® vado
@jmurin: za tych 5 rokov som sa vela veciam naucil. Ale jak uz to bolo tu pisane, obuvnik chodi bosy ...
 
 
 
@rudlus: asi si si nevsimol, ze sa jedna o  
19.03.2011 18:16 • ® vado
@rudlus: asi si si nevsimol, ze sa jedna o nastavenie motora. A ze mi po "profesionaloch" fungovalo ovela menej, ako po vlastnom, "amaterskom" nastaveni.
 
 
 
To ti trvalo dosť dlho (5 rokov) kým si na to  
19.03.2011 17:33 • ® jmurin
:D To ti trvalo dosť dlho (5 rokov) kým si na to prišiel. Nie je sa moc čím chváliť.
 
 
 
myslim si ze nastavit parabolu na astru....a este  
19.03.2011 17:08 • ® rudlus
myslim si ze nastavit parabolu na astru....a este na 90tke...ako prepac...signal z tychto druzic je tak silny ze to chyti asi kazdy...len sa s tym pohrat....skus rukami nastavit takeho thora..a potom sa budeme bavit a sikovnosti..ked je pod mrakom napriklad...xixixi...nic v zlom...len srandujem...
ja som astru chytil na miestach kde by mi laik nadal do .....ze co tu asi tak chcem chytat...napr.ked som v Lku dvoch domov a ja som dole v spojnici tych dvoch domov a antena smeruje hore...a islo to a aj v zime...xiix
 
 
 
Hehe, tak este raz. Mal som nainstalovanu parabolu  
19.03.2011 16:08 • ® vado
Hehe, tak este raz. Mal som nainstalovanu parabolu od takych ludi, ktori si hovorili "profesionali". A nastavili to na prd. Nebolo to ani pocasim, ani vychyleni zemskej osi, ani dupanim mravcov v africkej pusti.
Dal som mi to dokopy az potom, co som zistil, ze uz mi vypadavaju aj signaly z 23.5. A s prekvapenim som zistil, ze to dokazem nastavit lepsie, ako "profesionali".
p.s.: Naozaj nechapete, ze jediny dovod, preco som cele to tu napisal, je,ze chcem pochvalit sam seba, aky som dobry ? :D
 
 
 
Zemetrasenie???  
19.03.2011 12:34 • ® smscz
Ve zprávách několikrát opakovali, že se vychýlila zemská osa. Tak kdoví, kde je teď opravdu sever, kde je jih a kde jsou vlastně družice;);) Podle mě by asi stačilo hnout se skewem konvertorů;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Zemetrasenie???  
19.03.2011 12:19 • ® marval450
No trošku tu púšťate fantazmagórie...Včera bolo fakt husto zamračené,sem tam dážď,sneh.Ani mne nešli niektoré problémové družice...
 
 
 
Aha, to zemetrasenie ma nenapadlo. Ale moze byt  
19.03.2011 12:11 • ® vado
Aha, to zemetrasenie ma nenapadlo. Ale moze byt :)
 
 
 
k nasej smole to zialbohu plati ..a dvojnasobne...  
19.03.2011 07:59 • ® rudlus
k nasej smole to zialbohu plati ..a dvojnasobne... :mad:
 
 
 
Kvalita instalacie  
19.03.2011 07:37 • ® smscz
To je pravda;) Prý se vychýlila osa planety. Taky mě včera nějako vypadl signál z Eurobirdu 9A;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
A nebolo to po zemetrasení v Japonsku?  
19.03.2011 06:06 • ® loop12
A nebolo to po zemetrasení v Japonsku?
 
 
 
Kvalita instalacie  
18.03.2011 23:55 • ® smscz
To si piš, že to pořekadlo platí;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist