Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 09:45:54 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Skylink problem  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.03.2011 18:33 • ® zarek
Mam dve karty Skylink a obidve pisu zakodovane - len u mna?
Cs link ide v pohode.
Zase nieco testuje Skylink?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 32   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
PURPL  
31.03.2011 09:10 • ® smscz
;)nemáš se za co omlouvat, jasně že je to sranda a máš také velkou pravdu;) Když tu píšeme cokoliv ale slušně, není co řešit. Trocha humoru není na škodu, zvlášť v dnešní době;)
Testování a zkoušení by měli dělat někdy pozdě v noci, to je věc jistá. Ikdyž tohle bylo asi něco jako "zahlcení systému".
http://www.youtube.com/watch?v=Fqyg0wujPbM&feature=related
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
smscz-omluva  
31.03.2011 08:35 • ® PURPL
kdo ti za to zaplatil?!!!!!
To bylo jen nevinné popíchnutí.
A neřekl jsem,že tě platí Skylink;(
Měl jsi napsat, že Skylink je ZLATOKOP a ne ("průkopník") v Irdetu.
Kroky ve znemožnění pirátského příjmu beru ale jsou tu poctiví zákazníci a ti za to NEMOHOU. Ať to Skylink dělá šetrněji-hlavně když má někdo zaplacenou plnou palbu v HD(za nemalé prašule)
S pozdravem PURPL
 
 
 
® smscz  
30.03.2011 22:45 • ® par32
Rudlusa mam rad...škoda že nas neplatia tie firmy :D :D :D idem do postele s krasnou manželkou...aj vam všetkym pekny večer :good:
 
 
 
par32  
30.03.2011 21:36 • ® smscz
Jj, tebe tiež pekný večer. Nedávno tu napadli kolegu Rudluse, že je platený od UPC. Dnes zase že ma zaplatil Skylink. Takže to čo som napísal v téme vyššie o 5 HD programoch, bohužiaľ NEMÁM priamo od pána Glisníka.;);)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
® smscz  
30.03.2011 21:30 • ® par32
PLny suhlas, ťažko debatovať čo a ako riešili a ako to budu riešiť. Ja sam som nejake problemy nepocitil ale nemam dovod ostatnym neveriť. Ja som riešil problemy ktore však nebudem špecifikovať verajne :D :D :D
krasny prijemny večer :D :good:
 
 
 
par32  
30.03.2011 20:22 • ® smscz
Ahoj;) Jasné že peniaze sú vždy na až na prvom mieste;) Tebou uvedené fóra som určite nečítal, lebo akosi nie som až tak dokonale jazykovo vybavený;)Je tiež veľká pravdepodobnosť, prečo sme nečítali o podobných problémoch v zahraničí taká, že tam ľudia s každým minútovým výpadkom hneď nebeží na internet.
Rovnako tak je to so Skylinkom. Nie som za to platený;), len tu uvádzam SVOJE praktické poznatky a tie sú čo sa týka Skylinku veľmi dobré. Samozrejme netvrdím, že to tak musí byť u každého.
Ďalšia vec, či Skylink bude mať niečo od Irdeta, tak dúfajme, že to pôjde na programy, lepšie techniku atd. Snáď to nebude ako u našej vlády;);)
Tu v tom našom diskutovaniu som len chcel naznačiť, že rovnaké problémy (a myslím, že možno aj horšie) čakajú CSlink, ktorý je tu vychvaľovaný. Sám som snáď na infolinku Skylinku nikdy nevolal, nepamätám sa. Všetko čo som kedy potreboval, som si zariadil on-line. CSlink mám tiež a nemôžem od nich dostať ani faktúru. A to je situácia teraz, keď sú ešte v kľude na CRW.;) Hlavne že stále volajú a posielajú emaily, že balíček objednáte, balíček pridáme a dookola.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
® smscz  
30.03.2011 20:15 • ® par32
Važim si ťa a rad čitam tvoje rady ,na pivo sa velmi tešim ale teraz s tebou nesuhlasim. čital si niekedy o takych problemoch na nemeckych španielskych ....provideroch ? Ja nie.Podla mna je to snaha skylinku nahnať zakaznikov pre firmy ktore su ochotne sa deliť s nimi o zisk.Za všetkym hladaj peniaze!!!
 
 
 
Skylink OK  
30.03.2011 20:02 • ® smscz
;)stačí pořádně číst:
....Analýzou problémů bylo ověřeno, že v tomto čase došlo k pravidelné obměně klíčů pro ICE karty v módu CryptoWorks.
....některé nelicencované přijímače využívající univerzální čtečky nejsou schopny takový počet instrukcí v čase filtrovat a zpracovat.
....Stejný problém se může vyskytnout na přijímači Topfield TF 6000CR se starším firmwarem.
....Skylink dočasně upravil parametry systému tak, aby počet EMM instrukcí a jejich posloupnost vyhovovala i nelicencovaným přijímačům. Nadále budeme tento problém analyzovat a hledat vhodné řešení.
;)když to tak znovu čtu, Skylink vlastně ustoupil a tak podle mě se Skylink nemá proč omlouvat;) naopak by měl být pochválen za vstřícnost;)
Střepy po emudigi jsem už rozebral předtím. U TF 6000 to chce občas udělat aktualizaci. Nejen koukat a koukat. Jako je občas potřebná péče o auto, aby nezdechlo mezi Blavou a TT. Nejen jezdit a jezdit;);)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Skylink problem  
30.03.2011 19:55 • ® zarek
Len je zaujmave ked Skylink problem nema tak preco - Skylink sa ospravedlňuje zákazníkom, ktorí boli výpadkom dekódovania postihnutí.Správa k výpadku niektorých satelitných prijímačov. :)
 
 
 
Skylink OK  
30.03.2011 19:14 • ® smscz
Topfieldu TF 6000CR znám shodou náhod v okolí 9 ks, vše OK. Díky tomu psaní tady jsem dnes byl zvědavý na 2ks Opentel 3600CR, v nich maj ICE a taktéž OK. To mě celkem překvapilo, protože u nich bych to čekal;)
Celkem tedy 9x TF 6000CR, 4x Homecast S3000CICR, 2x Mascom, 2x Opentel ODS 1600CW, 1x SBI 2050 HD, 1x Dizipia HD, 2x Opentel 3000CR, 1x EmTech 200CRCI.;) To je 22x Skylink a všude OK. Jen co jsem si tak vzpoměl. Klidně domluvím potvrzení na telefon;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
smscz  
30.03.2011 18:54 • ® PURPL
Toto jsou názory některých majitelů STB a nejsou to žádné tupé hlavy:good:
To ako keby som si kúpil auto a chodil do servisu refrešovať RJ, lebo medzi blavou a TT auto zastane a nejde...
a na dôvažok taktne zamlčaný fakt ,že TF 6000CR je "licencovaný"...
To je fakt skvelá služba,chceš si pozrieť neaký film ale najprv musíš niečo refreshovať,niekam volať,niekam mailovať.,chudák zákazník,zaplatil,chytil sa do pasce...
 
 
 
PURPL  
30.03.2011 09:06 • ® smscz
JJ, platí mě za to;) Dostal jsem už novou mašinu, kartu IRD a pro jistotu i Neotion modul:D kdyby to náhodou nešlo. Samozřejmě vše certifikované Skylinkem;);) a vše pro jistotu hned 3x;) S panem Glisníkem si voláme k svátku:)
Však většina z těch co s tím mají potíže, jsou ti, co maj střepy po EMU Digi;)
Vzhledem k tomu, že v rodině mám celkem 8 karet(o dalších nemluvě), v solidních mašinách a nikde problém, tak jsem si jistý, že Skylink skutečně problém nemá.
Tedy se probuťe-národe;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
smscz-kdo ti za to zaplatil?!!!!!  
30.03.2011 07:59 • ® PURPL
Volal jsi na infolinku Skilinku?
asi NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.
Slyšel by jsi, že chybu NEMAJÍ ONI ale TY a jen TY máš neautorizovaný přijímač!!!
Tak se probuď :mad::mad::mad:
 
 
 
Skylink testuje a testuje a testuje... No a my  
30.03.2011 00:06 • ® sobol
Skylink testuje a testuje a testuje...
No a my také, že ? :D :D :D
 
 
 
Skylink OK  
29.03.2011 20:26 • ® smscz
;)Děcka, Skylink je "průkopník" v Irdetu. Začal s tím první a za každou sebemenší chybičku teď musí trpět, že?;) Snad dokážete pochopit, že Skylink nevyrábí přijímače, ani pro ně nedělá SW. Stejně tak sami všichni víme dost a dost dobře z praxe, že při testování se některé chybičky prostě neprojeví. Co tu vychvalujete CSlink, nezapomínejte, že i ten to čeká. Jsem na to zvědav;) Teoreticky by měl mít už cestu snadnější, pokud se ovšem nyní učí od Skylinku. Pochybuji:)
CSlink-naplánovaný přechod na nový systém:
Společnost Media Vision neuvažuje o prodeji ICE karet, jako hybridního a dočasného řešení změny systému. Dle plánu odsouhlaseného se spol. Irdeto dojde po přechodnou dobu k prodeji obou dekódovacích karet zároveň, resp. karty CW budou v nabídce tak dlouho, jak dlouho bude podstatná část satelitních přijímačů podporujících CW na trhu, tedy dle poptávky partnerů.
2. kvartál 2010 – zahájení jednání se spol. Irdeto o podmínkách a termínech obměny systému
3. kvartál 2010 – příprava smlouvy a odsouhlasení jejího finálního znění
4. kvartál 2010 – podpis smlouvy + příprava na zahájení testů
1. kvartál 2011 – provedení a ukončení testovací fáze
2. kvartál 2011 – spuštění prodeje nových karet Irdeto a představení plánu pro budoucí výměnu karet, trvající nejméně 24 měsíců.
3. kvartál 2011 – předpokládané ukončení prodeje CW karet vyprodáním zásob
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
sklink bude dotedy skúšať tie ich blbosti až  
29.03.2011 16:10 • ® loop12
sklink bude dotedy skúšať tie ich blbosti až stratia zákazníkov. môj názor, nevravím že testovať netreba ale nie na ludoch ,ale nech si testujú u seba.
 
 
 
Skylink OK  
29.03.2011 14:15 • ® smscz
;)u mě žádný problém
http://www.satcentrum.com/clanky/4434/skylink-zprava-k-vypadku-nekterych-satelitnich-prijim acu/
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Skylink problem  
29.03.2011 14:12 • ® zarek
Citajte na strane Skylink ospravedlnenie za vcerajsi vypadok.
 
 
 
ono..ten bordel v skylinku ma nieco do  
29.03.2011 08:13 • ® paulo
ono..ten bordel v skylinku ma nieco do seba..prijimace ktore doteraz problem nemali..ho maju..prestali chodit zapisy..v podstate skylink teraz funguje ako bloker..platena ponuka vam chodi aj bez platenia..neprechadzaju totiz zapisy blokacne..diky :D
 
 
 
Je NUTNÉ nechat provést zápis v CA modulu, potom  
28.03.2011 21:58 • ® PURPL
Je NUTNÉ nechat provést zápis v CA modulu,
potom lze vrátit kartu zpět do uničtečky:good::good::good:
 
 
Celkový počet reakcí: 32 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist