Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 12:42:37 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Ferguson Ariva 200 HD+programy  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
30.03.2011 09:03 • ® marian22
Zdravim, uvažujem o kúpe sat.príjmača Ferguson ariva 200 HD. Ako z názvu vyplýva, dokáže prehrávať aj HD programy. Ale tu je môj problem. Nemam HD televízor, takže by som nekúpil ani HD balík programov. Prehra mi tento príjmač aj iné stanice, ako HD? Klasicka markiza, joj, prima atď?
A ešte by som chcel vedieť, čo by ste mi odporučili?CSlink alebo Skylink. Jeden TV už mame pripojený k satelitu a tam využívame Skylink. Satelit bude robený z jednej družice, napájaný do dvoch príjmačov. Ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
dakujem za nazor  
01.04.2011 21:52 • ® mcup
Chcem iba podakovat foru ,ze reaguje aktualne na zivu temu Furgeson ariva 200 :good:
 
 
 
marian22  
30.03.2011 12:23 • ® smscz
Po 2 měsících ti skončí vše, kromě nabídky grátis. V současnosti tam je tuším celkem 28 cz/sk programů(SD+HDgrátis). Po prvním zasunutí karty do přijímače máš (dalších) 20 dní na zaregistrování. Zaregistruj 19 den a od toho dne ti teprve začínají běžet ty 2 měsíce.
Stále platí, ať si to necháš v prodejně kompletně předvést;)
Také nezapomeň, že kdokoliv další ti poradí cokoliv jiného. Buď to zná, nebo to má doma atd. Každý si vždy chválí svoje;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
takže to kupim  
30.03.2011 12:18 • ® marian22
takže to kupim
http://www.satelity.ellano.sk/predaj/7627/Satelitny-prijimac-Optibox-ZEBRA-Skylink-Ready-dotovany- set/#
ešte jedna otázočka, po 2 mesiacoch mi skonči multi balik a aj HD programy, ale programy z ponuky "Gratis" mi ostanu však? :)
Presne ako píšeš. Kúpim teraz všetko v HD a v buducnosti len vymenim TV a mozem i vychutnat HD kvalitu obrazu. :good: :good:
 
 
 
marian22  
30.03.2011 12:13 • ® smscz
Ano, k tomu dostaneš Irdeto kartu a je to dohromady o dost levnější. Píšou tam HD karta. Takže se budeš moct koukat na asi 28 dalších programů z Multi balíka a ještě na dalších 8 HD programů po dobu 2 měsíců + 20 dní máš na zeregistrování. Když už to máš v ceně, tak bych to neřešil, jestli je to HD karta nebo jen Standard;) S televizí je to jedno, jen si nevychutnáš kvalitnější obraz;) Podstatné je, že budeš mít do budoucna klid co se týká změny kódování a budeš mít i HD přijímač, až někdy vyměníš televizi. Ono se stejně vše bude průběžně zdokonalovat. Už se chystá jakési ultraHD nebo superHD, takže co plánovat?;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
jasne, pozeral som to, ale taky Topfield nechcem.  
30.03.2011 11:42 • ® marian22
jasne, pozeral som to, ale taky Topfield nechcem. Na tie som nepočul moc velkú chválu. Neviem aky je dobry príjmač.
http://www.satelity.ellano.sk/predaj/7627/Satelitny-prijimac-Optibox-ZEBRA-Skylink-Ready-dotovany- set/#
k tomuto dostanem aj Skylink IRDETO kartu? Ja som z toho už popletený :( Aku kartu?HD kartu nechcem, lebo neplanujem momentalne kupovat televizor HD.
 
 
 
marian22  
30.03.2011 11:28 • ® smscz
Díval jsi se na odkazy tady?
http://www.satcentrum.com/forum/?p=show&code=21050
Jsou tam přijímače s Irdetem včetně karty Irdeto do 150Euro.
S Irdetem jsou už asi všechny mašiny HD.
Nahrávat se dá v podstatě ze všeho, co má USB port.
Sám jsem vyzkoušel ten Topfiel SBI 2050 a Dizipia. Oba bezvadný obraz i rychlost. Karty Irdeto ve čtečkách bechybná funkce. Oba mají USB a další CI sloty.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
výborne. v tomto prípade by som možno aj išiel do  
30.03.2011 11:05 • ® marian22
výborne. v tomto prípade by som možno aj išiel do toho. alebo mi porad este nejaký príjmač, ale fakt kvalitný, aby prehraval HD a ak sa da, bol by rovno aj spravený na IRDETO system. Mne Ferguson poradili, preto sa ho držím. Rád si nechám poradiť. Určite máš lepší rozhlad v tychto veciach ako ja. Diki
 
 
 
Ferguson Ariva 200 HD+programy  
30.03.2011 10:57 • ® smscz
Netuším co znamená -předpřipravený- přesně podle tohoto prodejce, ale může to být jednoduché tím, že přijímač má kromě čtečky ještě CI slot.
Tedy, až to bude potřeba, koupíš modul Irdeto(cca 1000Kč), do něho dáš kartu ICE(Irdeto) a jede to dále.
Tento přijímač by nyní měl fungovat na Cryptoworks. Tedy v něm pojede ICE karta(je na cryptoworks i irdeto) a pak bys dokoupil modul.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
prijmač by som chcel využívať aj na nahrávanie  
30.03.2011 10:36 • ® marian22
prijmač by som chcel využívať aj na nahrávanie programov na externý HDD. Pozri toto prosím ťa, http://www.mava.sk/product/ferguson-ariva-200-hd-106/
""""prijímač s CI slotom predpripravený na prechod IRDETO"""""
neviem čo je to CI slot a uz vobec neviem ako mam chapat tu predprípravu príjmaču. Ked Skylnik prejde na nový systém a moj prijmač ho nebude podporovať, tak čo by som potom musel ešte dokupiť? predpokladam ze nieco do CI slotu.ďalsiu kartu? kolko potom može stáť?
 
 
 
marian22  
30.03.2011 09:52 • ® smscz
Ariva zvládne určitě také Irdeto v modulu, ale jsou to navíc další peníze. Poradit je těžký a zároveň jednoduchý;) Pokud to chceš jen na běžné koukání, stačí když se podíváš na odkazy tady:
http://www.satcentrum.com/forum/?p=show&code=21050
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
zatial čo čítam na internete, tak Ferguson Ariva  
30.03.2011 09:46 • ® marian22
zatial čo čítam na internete, tak Ferguson Ariva 200 HD nemá zabudovaný Irdeto kodovací system. To si myslím že je dosť velka chyba, ked na ten system pomaličky Skylink prechadza. Poradil by si mi ešte nejaký dobrý a kvalitný príjmač, so systemom Irdeto? Diki
 
 
 
Ferguson Ariva 200 HD+programy  
30.03.2011 09:22 • ® smscz
S Emu ti neporadím. Neznám, nevím, nikdy jsem neměl;) Tuším, že Ariva to umí, ale nejsem si jistý. Můj názor je, že emu už není zajímavé;) Jen až to půjdeš koupit, trvej na předvedení a u Skylinku i předvedení též karty Irdeto.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
výýýýýborne. takže môžem smelo objednať Ferguson  
30.03.2011 09:15 • ® marian22
výýýýýborne. takže môžem smelo objednať Ferguson Ariva 200 HD. ešte by som chcel vediet, ma tento príjmač EMU??ďakujem
 
 
 
Ferguson Ariva 200 HD+programy  
30.03.2011 09:11 • ® smscz
Samozřejmě, že doporučím Skylink;)(viz níže);) Programy na Arivě(i jiných HD přijímačích) můžeš sledovat kompletně všechny. Také ČT HD a Nova HD ti půjdou na tvé televizi. Jen v případě HD u starších filmů, může být problémek s formátem obrazu, protože bude propojení asi jen scartem.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist