Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 02:49:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Online Obchod  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.05.2011 18:51 • ® Jovi
Kto mi poradi niejaky Online obchod so satelitnou technikou kde sa da priamo platit kartou a posielaju objednavky do celeho sveta? Dakujem vopred
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 19   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
AttilaSK  
20.05.2011 18:18 • ® par32
Tak to ešte viac nechapem tvoje počty :D
 
 
 
Online Obchod  
20.05.2011 16:47 • ® AttilaSK
ale ja nenakupujem raz za rok ale každý týždeň za stovky eur
:)
Homecast Magic Pro+ 2*DVB-S2 tuner HDD 250GB, Thor 5/6 - Eurobird 9A - Hot Bird 6/8/9,parabola GIBERTINI 100 AL, GIBERTINI Multifeed 1/3, EMP-CENTAURI Profi line DiSEqC
 
 
 
® AttilaSK  
19.05.2011 19:37 • ® par32
http://www.satelity.ellano.sk/kategoria/1909/1/Satelitne-prijimace-HDTV/Opticum/
http://www.abcom.s k/produkt/opticum-hd-x402-strieborny-720872.html
človeče ty teda si super počtar....nechcel by som byť tvoj zakaznik..... :D :D :D
 
 
 
Online Obchod  
19.05.2011 18:57 • ® AttilaSK
dosť drahé obchod nakupujete ;(
http://www.abcom.sk/
:D :D :D
Homecast Magic Pro+ 2*DVB-S2 tuner HDD 250GB, Thor 5/6 - Eurobird 9A - Hot Bird 6/8/9,parabola GIBERTINI 100 AL, GIBERTINI Multifeed 1/3, EMP-CENTAURI Profi line DiSEqC
 
 
 
Tiež Ellano.sk  
19.05.2011 06:25 • ® 7899
Tiež sa pridávam k tomuto e-shopu.Super -takto by to malo fungovať.
Nakupujem veľa a som až na pár detailov úplne spokojný! :good:
 
 
 
Takze dnes som objdenal zo shopu Ellano. Prve  
17.05.2011 21:54 • ® Jovi
Takze dnes som objdenal zo shopu Ellano. Prve dojmy ohladom komunikacie su celkom dobre. Ja nakupujem uplne vsetko vzdy len cez internet, od oblecenia az po potraviny. Kedze sa momentalne nenachadzam na uzemi SR bolo dost komplikovane najst Shop ktory posiela aj za hranice SR a CR a ktory prijima aj ine transakcie ako Dobierka, Vyzdvihnutie a Platby cez Slovenske banky (Online Banking). Vzdy Vsetko platim kartami ako su Visa a Mastercard a Samozrejme viac ako polovicu tvory Paypal popripade moneybookers. V ellane my vysli v ustredi a mohol som platit cez moneybookers. Samozrejme pockam az kym dostanem tovar do ruk a potom sa plnohodnotne vyjadrim. Aj tak si myslim ze Slovenske online nakupovanie daleko zaostava za priemierom co ma moc netesi ale verim ze sa to coskoro zmeni.
 
 
 
® Zuzo  
17.05.2011 20:58 • ® par32
1dcd my dodali nefunkčny lnb a pri telefonate mi oznamili že somho vyskratoval-nechcem od nich ani skrutku :D
 
 
 
Kupoval som v 1dcd, pokym ma pri prvej reklamacii  
17.05.2011 18:20 • ® Zuzo
Kupoval som v 1dcd, pokym ma pri prvej reklamacii nedopalkoval, ze "musel Vam do toho udret blesk" a zamietol ju :D vtedy mi do smiechu nebolo...
Bral som od ellano uz dva krat, vsetko ok, prvykrat som dostal ipbox 55 s vadnou citackou, nemusel som cakat na opravu, obratom poslali novy kus. Nie kazdy je podnikatel, co môze kupovat za velkoobchodne ceny, takze ja takyto shop vitam. A podla mna ak maju dobre obraty, tak maju aj lepsie nakupy a nemaju za prijimac len 3 eura.
Ale k teme :) Posielaju aj do zahranicia, pozri na mapku, davaju tam, ze kde vsade uz posielali: http://www.ellano.sk/index.php/bezpecny-obchod
 
 
 
® Vlado Fogo  
17.05.2011 17:41 • ® par32
to čo si pisal sa hodi na ten 1cdc ale to elano je rychla komunikacia ,najdeš ich aj na facebooku,zavolaju ti verejnym telefonnym čislom,žiadne skratene volby a žiadne utajene čislo....ja si myslim že tymto obchodom k nam vstupil zapadny štyl podnikania-konečne sa aj teš :good: :D
 
 
 
Vlado Fogo  
17.05.2011 16:50 • ® Jarko
A ty si myslíš že v inych obchodoch kupuješ originál tovar ?Pozri z vnutra na výrobok z čoho a kde je vyrobené a hlavne predražené.Nalepiť značku tovaru na origionál vie každý blbec ;)
Formuler 1/LG-42LK530/ Optibox Anaconda/Samsung LED /Parabola 120 cm a 90cm+Motor SG-2100/ 60E-27,5W
 
 
 
@Jarko  
17.05.2011 14:59 • ® Vlado Fogo
jasne ked vtacka lapaju pekne mu spievaju ..
kazdopadne objektivne hodnotenie a doporucenia je najlepsie pisat az po prvej reklamacii, to ze niekto odosle tovar na druhy den neznamena ze je naj ..
osobne si myslim ze pri 3 € co si na to nahadzuje bude v casoch made in china/korea boxov a zakonom predpisanej zarucnej dobe 2 roky okamzite po 1 reklamacii stratovy, teda pokial (netuneluje DPH ako vacsina shop-istov na slovensku :D ) cize sa da cisto hypoteticky predpokladat dalsi vyvoj :
1, zalozenie shopu najlepsie s.r.o
2, rozhodenie sieti
3, pol roka predaj za minimalnu marzu
4, zdekovanie sa
5, mala pauza
6, zalozenie inej s.r.o napriklad namanzelku
7, vid bod 2 atd atd atd
na slovensku je to proste tak :bad:
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Ellano je spravna volba.Ja som tiež prvy krát  
17.05.2011 11:36 • ® Jarko
Ellano je spravna volba.Ja som tiež prvy krát kupoval cez internet.Som snimy spokojny.Tovar dodali presne stanovenom čase a ked ho nemaju tak ťa budu informovať čo a ako.Komunikacia na 100 percent čo u inych obchodoch chýba. :good: :good: :good:
Formuler 1/LG-42LK530/ Optibox Anaconda/Samsung LED /Parabola 120 cm a 90cm+Motor SG-2100/ 60E-27,5W
 
 
 
• ® Vlado Fogo  
17.05.2011 11:12 • ® par32
s tym 1cdc uplne suhlasim je to neskutočna arogancia k zakaznikovi a čo sa tyka ellano-skus ich len raz a uvidiš že od nich neodideš.Inač vdaka za rady-každa mi pomohla -ludi ako si ty je vždy malo :good: :good:
 
 
 
1cdc  
17.05.2011 07:38 • ® smscz
Musím pochválit. Ochota, rychlost a dobrá cena. Dodávky na Moravu.;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
co je na tom super ze chlapec si nahodil v  
17.05.2011 01:02 • ® Vlado Fogo
co je na tom super ze chlapec si nahodil v priemere 3 eura na satelit? osobne radsej nakupim priamo v znamom velkoobchode ako u nejakeho neznameho smelinara s inet shopom predavajuceho vsetko od ponoziek cez kvetinky az po satelity ..
BTW: ale inak dobry pokus chlapci ... zalozit si chvalospevny thread na svoj inetshopik ... skoda ze povest shopov dost razantne nabural arogantny buram z 1cdc s jeho spravanim a vybavovanim reklamacii
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Eshop.  
16.05.2011 22:02 • ® kakajan
Jednoznačne Ellano dobrá spolupraca,aktreba tak aj rýchla reklamácia na ich náklady .Výborný online obchod aj lacný dovoz!!!!!!!!!!
 
 
 
JohnCena  
16.05.2011 21:46 • ® par32
ani ma neprekvapuje že ich nechvalim sam -po skusenostiach kupujem len od nich :good:
 
 
 
tak tak som tam moderator a veduci je super  
16.05.2011 21:23 • ® JohnCena
tak tak som tam moderator a veduci je super :good:
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
satelity.ellano.  
16.05.2011 20:20 • ® par32
satelity.ellano.
zatial najserioznejši a najochotnejši obchodnik ak chceš tovar ktory nemaju dostaneš ho za super cenu :good: :D
 
 
Celkový počet reakcí: 19 / zobrazují se: 1 ... 19

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist