Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 16:30:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Zdielanie OPENBOX  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.06.2011 09:16 • ® Armin22
Ahojte, len jedna vec prosím Vás. Zdielanie na Openboxoch, v oboch prijímačoch rovnaký SW, prepojené na kríž RS232, nastavená prenášacia rýchlosť, v skrytom menu nastavené 0D07 (jedná sa o modrú kartu) a pod. Zdielanie nefunguje. Ešte pred mesiacom mi to šlo bez problémov. Čo je zaujímavé, keď sa vypne prijímač v ktorom je karta (SkyLink) tak na druhom sa to zdielanie automaticky zapne, jednoducho, nemôžu byť oba prijímače zapnuté, neviete pls kde môže byť chyba? Ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Zdielanie OPENBOX  
02.06.2011 20:32 • ® smscz
Tady bys měl najít vše, co potřebuješ.
http://www.openboxforum.cz/
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Sekol som sa, v prijímači to mám dobré, mám tam na  
02.06.2011 09:29 • ® Armin22
Sekol som sa, v prijímači to mám dobré, mám tam na oboch 0D70, len to, zaujímavé je to, že keď vypnem hlavný, kde je karta, tak ten druhý sa mi hneď len vtedy rozbehne...takže myslím, že párovanie mám dobré aj nastavenie, ale kde môže byť chyba...
 
 
 
Armin  
02.06.2011 09:25 • ® smscz
asi jsi to jen přepsal tady, 0D70 je správně.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist