Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 16:12:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Opticum 4060 CX  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.06.2011 19:26 • ® ernest281
Dobrý deň prosím Vás o radu.Pred pár dňa mi som kúpil od jedného známeho 2 ks sat.prijímača Opticum 4060CX a Kartu CZlink.Povedal mi že bez problémov funguje medzi nimi zdielanie.Nastavil som si prijímač Server-karta,Klient1 bez karty.Funguje mi to tak že mi na obrazovke napíše kodované a po 4 sekundách mi to prepne.Tak isto mi robí problém že keď vypnem sa.prijímač kde je karta tak mi nejde zdielanie.Prijímač je stále v elektrike ale nejde mi to!Tento môj známi sa teraz vyhovára že nemá čas mi to prísť nastaviť.Ďakujem za radu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
este si zabudol napisat kolko si zaplatil znamemu  
13.06.2011 12:54 • ® 1romeo1
este si zabudol napisat kolko si zaplatil znamemu za tieto dva kvalitne prijimace aj s kartou?A este si zisti ci nahodou nemas kartu ktora sa dobija kazdy rok 7mimi eurami aby ti siel aspon zaklad.Aby sme zistili aky charakter toho znameho je ked ti narozpraval taketo bludy"Povedal mi že bez problémov funguje medzi nimi zdielanie"Tento prijimac nieje stvoreny ako server v ziadnom pripade!Mozes tam davat co len chces vzdy ti sekne zdielanie aspon na par sekund.Tak preto by som rad vedel za kolko si kupil tuto vinikajucu zostavu!
 
 
 
mas fasa znameho  
13.06.2011 12:48 • ® 1romeo1
mas fasa znameho :D
 
 
 
Opticum 4060CX  
08.06.2011 21:46 • ® 7899
Zanechaj Skype alebo mail!
 
 
 
Opticum 4060  
07.06.2011 20:48 • ® ernest281
A aký typ Sofwtere by som tam mal dať.A cez aký program sa to tam napaľuje.Ja tieto Opticum prijimače vôbec nepoznám.Dakujem za radu.
 
 
 
Opticum 4060  
06.06.2011 19:54 • ® AttilaSK
zmen software
http://www.satupdate.net/soubory/Optibox_Opticum/OPTICUM/Opticum%204060CX_4160CX_Multiview/ :)
Homecast Magic Pro+ 2*DVB-S2 tuner HDD 250GB, Thor 5/6 - Eurobird 9A - Hot Bird 6/8/9,parabola GIBERTINI 100 AL, GIBERTINI Multifeed 1/3, EMP-CENTAURI Profi line DiSEqC
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist