Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 03:55:50 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Openbox S6 HD PVR  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.07.2011 12:34 • ® cerja
Kúpil som si satelitný prijímač Openbox S6 HD PVR. Som veľmi spokojný s kvalitou obrazu i zvuku, ktorý tento prijímač poskytuje. Nemám žiadne skúsenosti s linuxovými satelitnými prijímačmi, neviem čo všetko dokážu, neviem na čo sú jednotlivé pluginy atď., atď...
Som trošku sklamaný, že napriek tomu, že som si prijímač kúpil prostredníctvom e-shopu na Slovensku, nebolo v popise napísané, že nemá slovenské alebo aspoň české menu. Bol by som veľmi rád, ak by sa našiel niekto, kto tento prijímač má a má viac skúsenosti, a bol by mi ochotný poradiť. Budem veľmi vďačný za každú radu. Ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
skus tuto sa poinformovať:  
15.07.2011 08:25 • ® jopo166
skus tuto sa poinformovať: http://www.ab-forum.info/viewforum.php?f=163 ;)
 
 
 
® cerja  
14.07.2011 21:16 • ® par32
Ja som radu nemyslel v zlom...mne sa velmi pači dreamsky nxp a ten je tiež linux
http://www.satdititalne.cz/
čitaj malo by tam byť dosť a ak budeš potrebovať ozvi sa adresu maš , ale teraz idem na dovolenku :D :good:
 
 
 
Pre par32  
14.07.2011 18:48 • ® cerja
Myslím si, že s PC pracovat viem, každý deň ho využívam pri svojej práci, akurát neviem na čo slúžia jednotlivé pluginy, všetky som si už nainštaloval. Jeden som už začal využívať MCAS - "zuniverzálnil" som ním čítačku CONAX - zatiaľ bezproblémovo číta Skylink Irdeto ICE aj kartu CSLink. Neviem napr. na čo slúži plugin coconut - teraz nespomínam na názvy ostatných pluginov..., Ty si mi veľmi dobre v minulosti poradil s prijímačom AB DSR 322 SK CZ, ktorý mi dodnes bezproblémovo funguje. Za tvoje rady som ti veľmi vďačný. (jancervenak@centrum.sk)
 
 
 
Nie je pravda, ze linuxove stroje vyzaduju neviem  
14.07.2011 16:58 • ® satman
Nie je pravda, ze linuxove stroje vyzaduju neviem aku znalost systemu (linux). Vacsinou su velmi uzivatelsky privetive.
Bohuzial si dokonca ani neusetril, Openbox je urceny pre ruskojazycny trh. Aspon vidis, aky seriozny je tvoj eshop. Ak mozes a si v caovom limite vrat ho eshopu bez udania dovodu a kup si jeho sestru z rodiny OEM Fortis HDBOX 9105 (VOC cena cca 110 Eur)s lepsim cipom, ceskym/slovenskym menu, diakritikou v EPG a velmi dobrou podporou pre SK a CZ karty vsetkych providerov.
 
 
 
cerja  
14.07.2011 16:08 • ® par32
taketo hračky su pre tych ktori vedia o pc trocha viac ....mal si kupiť niečo jednoduchšie :D
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist