Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 08:52:13 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Signal z paraboly cez Gbit WiFi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.08.2011 12:31 • ® tester
caute, da sa zdielat signal z paraboly do STB cez wifi ? samozrejme cez Gbit linku, len by ma zaujimalo, ci ste uz videli taketo riesenie a ci je dostatocne kvalitne resp. ci sa to da zrealizovat.
pytam sa preto, lebo byt je uz zrekonstruovany a hladam naj cestu aby som mal co najmenej kablov na viditelnych miestach ..
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ja viem, ale dik za info .. pomoze mi to ))  
26.08.2011 19:29 • ® tester
ja viem, ale dik za info .. pomoze mi to :)))
problem bol ten, ze som neplanoval ze niekedy budem mat parabolu :/ ale ked ma uz tak stve ten poskytovatel kablovky a cely ten system, tak mi toto pride ako volnejsie, viac moznosti a platis zato co naozaj pozeras .. nie balicky a balicky stale ..
 
 
 
Ale kably si mal ťahať pred rekonštrukciou bytu  
26.08.2011 18:46 • ® par32
Ale kably si mal ťahať pred rekonštrukciou bytu ;) :good:
 
 
 
.. mohol, ale pre mna nie je dolezite to spravit  
26.08.2011 16:29 • ® tester
.. mohol, ale pre mna nie je dolezite to spravit hned .. ale spravit to kvalitne, efektivne a dobre ;)
ps: nemam kupenu parabolu, stb, ani nic .. takze zatial faza planovania, co je najdolezitejsie zo vsetkeho ;)
 
 
 
® tester  
26.08.2011 15:12 • ® par32
nič v zlom ale kym riešiš vzduchom už si mohol mať vyriešeny kabel aj s prechodkami :D :D :D
 
 
 
.. otazkou uz je, ci sa z paraboly taha kabel s  
25.08.2011 20:33 • ® tester
.. otazkou uz je, ci sa z paraboly taha kabel s prenosom 1Gbit alebo 10 resp 100Gbit/s. keby ten 1Gbit, tak by to malo zvladat teoreticky bez problemov :) akurat tie straty su tam podla mna vyraznejsie ako pri kabli ..
 
 
 
neskušal som a nerobil by som to-kabel je kabel.  
25.08.2011 13:43 • ® par32
neskušal som a nerobil by som to-kabel je kabel.
Neviem si predstaviť ako by si prenašal tie kvanta udajov....z mojej skusenosti: kabel sa da stale perfektne zapracovať,len sa s tym treba pohrať :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist