Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 13:46:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Občasné trhanie obrazu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.08.2011 23:54 • ® Radom
Ahojte, na Skylinku som si všimol občasné trhanie obrazu na niektorých HD programoch (Discovery HD S.,History HD, Travel channel HD...) Je to len pri niektorých dokumentoch hlavne pri zábere na krajinu, vzdialenú budovu atď. a následný pohyb kamerou. Už niekoľko mojich kamarátov mi hovorilo, že majú taký istý problém. Neviem, či je problém u mňa(nás) alebo sa jedná o vadný upscaling, nakoľko nemám pocit, že všetky dokumenty sú v Native HD.
Vopred Ďakujem za odpovede :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
V septembri sa chystám meniť koax nakoľko má 4  
31.08.2011 00:31 • ® Radom
V septembri sa chystám meniť koax nakoľko má 4 roky. A popri tom prekontrolujem aj parabolu. Ale to je už asi posledná možnosť. Ako som písal, robí to len na určitých dokumentoch. Napr. na Travel Channel HD seriál Trabant track, Hollywood a víno atď. a to zatiaľ na všetkých dieloch. Tak že v parabole a koaxe to nebude. :(
 
 
 
si si isty že tvoja parabola je dobre  
30.08.2011 22:33 • ® par32
si si isty že tvoja parabola je dobre nastavena???skontroloval si koaxial či nie je popukany??? :good: :D
 
 
 
No momentálne mám kartu v DVB-S2 slote na LED  
30.08.2011 10:39 • ® Radom
No momentálne mám kartu v DVB-S2 slote na LED Samsung UE46D8000, Smit CI+ / ICE Skylink. Predtým som mal kartu v Golden Interstar 980HD a robilo mi to tak isto pri každom softe aký som tam mal. A bolo jedno či bol originál s CI modulom alebo s UNI čítačkou. Nie je predsa normálne aby to trhalo len pri niektorých dokumentoch. Vychádza mi to len na tú d...nú ICE kartu. Tento problém som videl na viacerých prijímačoch a všade bola ICE karta. Ja už fakt neviem čo s tým. :what: :warning: :what:
 
 
 
fajn ale kym nenapišeš primač -soft ťažko  
30.08.2011 07:10 • ® par32
fajn ale kym nenapišeš primač -soft ťažko radiť....lebo vysielanim to nie je..............
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist