Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 16:59:05 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Satelitný HD prijímač  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.10.2011 17:14 • ® Arsenal832
Dobry den,poradte prosim HD prijimac,aby isla karta Skylink,volna šachta na modul,emu,mam plazmu panasonic TX-P42G30E aby mal dobry prijem HD stanic.DAKUJEM
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Dnes som videl strašne a to hovorím  
22.10.2011 23:47 • ® letas
Dnes som videl strašne a to hovorím jemne,sklamaného maníka,ktorý si dal nahovoriť HD BOX 9300 PVR.Predstavoval si za tie peniaze niečo extra.Ariva za 55 Ečiek vypadala pri ňom ako super luxus.Obraz ,prepínanie a neschopnosť solídne spolupracovať z ICE kartou-výmena atď.A to radil s odborníkmi,ale ja si myslím,že iba s predavačom.Zásadne nikomu,tieto drahé podarúnky ani neponúkam,nech majú s kopca na niekoho iného.Ja som mu to iba nainštaloval a po sklamaní som mu tam napojil moju Arivu a neveril,ako je to možne,že taký drahý HD BOX má toľko problémov.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
® letas  
22.10.2011 21:23 • ® par32
absolutny suhlas.....tie finančne naročne primače ma nepresvedčili -ja by som išiel na ALIEN
 
 
 
Prečo sa každý iba šachtuje,ta je stejne na dve  
22.10.2011 00:27 • ® letas
Prečo sa každý iba šachtuje,ta je stejne na dve veci,aj bez nej tie HD mašiny prepínajú pomaly,nie ešte,keď tam dáš modul.Veď už HD prijimač kúpiš pomaly za 50 Eur.A to chce niekto dávať za modul pomaly toľko koľko stojí HD prijimač.Čudná to logika.Toď môj sused chcel pred časom poradiť čo kúpiť,nedal na mojú radu,kúpil si HD prijimač za vyše 400 Eur a veľmi skoro zistil,že urobil nie moc dobré.Vyhodené peniaze.Teraz si už priznal,že mohol mať za to minimálne štyri.Ale komu niet rady,tomu niet pomoci.Najradšej mám takých jednotlivcov,ktorí hovoria,že chcú investovať,tak preto si kupujú drahú elektroniku.Asi sa to zo srandy nevolá spotrebná elektronika.Čiže spotrebuješ a kúpiš druhú.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
...najlacnejšia verzia AMIKO 8000 aj ice aj irdeto  
21.10.2011 21:34 • ® patko33
...najlacnejšia verzia AMIKO 8000 aj ice aj irdeto bez problémou homeserver bez problémov k tomu ;) a to ho doma nemám :D
 
 
 
Každy ti ponukne čo ma doma  
21.10.2011 19:06 • ® par32
Každy ti ponukne čo ma doma :D :D :D
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist