Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 10:05:09 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Golden Interstar GI-T/S870 CRCI  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.11.2011 17:12 • ® Euto
V minulých dňoch som si vymenil SKYLINK kartu za ICE kartu a v priebehu pozerania programov mi sat. prístroj samovoľne zreštauruje (vypne a následne naspäť zapne), poraďte mi v čom je problém. Zatiaľ nie je to veľmi často a pravidelne,ale ruší to pri sledovaní programu. Ďakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Poslal som ti instrukcie na mail  
01.12.2011 18:59 • ® zdenoq
Poslal som ti instrukcie na mail :)
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Kartu mám v uni čitačke.Nič som zatial  
01.12.2011 15:20 • ® Euto
Kartu mám v uni čitačke.Nič som zatial nedokupoval.Už som to zmenil.Ale i tak by si mi to mohol popísať ak budeš mať čas.A RáD BY SOM SA tI NESKôR OZVAL CEZ MAIL AK BY SOM MAL SUKR.PROBLéM Z PRíSTROJOM (tomae@zoznam.sk) :good:
 
 
 
Kartu mas v uni citacke alebo v CAM module?  
01.12.2011 14:27 • ® zdenoq
Kartu ICE mas v uni citacke alebo v CAM module?
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Na dialkovom stlacis menu: pristupova karta:  
01.12.2011 11:46 • ® zdenoq
Na dialkovom stlacis
menu:
pristupova karta:
zdielanie karty:
zdielanie karty: ON,
rezim: server,
zapisy na kartu: ON,
klient:1
Ked mas ON zapnute aktualizace karty zapisy ti chodia na kartu, ´´odporucam ti, mat zapnute aktualizace karty´´, ked mas OFF vypnute nechodia ti zapisy na kartu, plati to pre karty Cryptoworks aj ICE... Tak o tom, tiez by so nemal pisat ale cez internetovy vyhladavac sa da vsetko otom zistit, sice je to zdlhave ale najdes vsetko potrebne... ked nevies naist na nete, napis svoj mail a poslem ti navod, co sa deje ked su zapisy na karte vypnute a kedy sa to oplati vypnut...
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Ďakujem FW som nahral uvidím ako bude šlapať.A  
01.12.2011 10:22 • ® Euto
Ďakujem FW som nahral uvidím ako bude šlapať.A ešte by som Ťa chcel poprosiť kde najdem funkciu vypnúť zápisy pre kartu...a či mám spraviť nejake úkony pre ICE (akú to má funkciu-kde sa o tom dočítam)Ďakujem
 
 
 
Ked si zadas vo vyhladavaci google  
30.11.2011 20:20 • ® zdenoq
Nemozem tu zadat stranku s ktorej som stiahol firmwer, pravidla fora to nedovoluju, zadavat ine stranky, bolo by to zmazane.
Ked si zadas vo vyhladavaci [download GI-TS870_CI_X-HS-12Feb2010] ti najde stranku kde si to stiahnes, firmwer ma funkciu moznost vypnut zapisy pre kartu CW aj ICE ... PIP nepouzivam, tak neviem ako by sa spraval prijmac...
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Pravdepodobne je tam firmwer  
30.11.2011 18:49 • ® Euto
Pravdepodobne je tam firmwer GI-TS870CIX-29Apr.2009,ale neviem to isto.Chyba sa vyskytne nepravideľne, ale vysledoval som ,že ak dám PIP po nejakej dobe zamrzne obraz a zakoduje sa. Ak vypnem PIP obraz naskoči a myslím že potom nasleduje reštart ale neviem či to spolu súvisi. Ten firmwer čo máš ty maš odkial?
 
 
 
Ja mam 12012010 a zrobi mi to len ked zapnem dbt  
29.11.2011 18:57 • ® zdenoq
Ja mam firmwer GI-TS870_CI_X-HS-12Feb2010 v G.I.870 a kartu ICE a zrobi mi to len ked zapnem dvb titulky pri NGG alebo Cinemaxu, vypne sa prijmac a zapne, ale ked nezapnem dvb titulky prijmac ide dobre s ICE kartou
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Nepises aky pouzivas firmwer?  
29.11.2011 18:48 • ® zdenoq
Nepises aky pouzivas firmwer?
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist