Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 04:39:20 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
GO SAT 7055 HDi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.12.2011 20:04 • ® Kaki752
Mám sat. príjmač GO SAT 7055 HDi a USB Kingston DT 101 8GB, ale nenahráva veľmi dobre ani po naformátovaní, programy v HD vysielaní niekedy sekajú, alebo krátko mrznú.Nevie niekto poradiť USB, aby nahrával bezproblémov? USB ADATA C 906 nahráva bezproblémovo, aj pri sledovaní ďalšieho programu na rovnakom TP?
Ďakujem za radu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
® homko  
09.12.2011 14:55 • ® par32
nechcem a nebudem sa dohadovať -1-ak niesu softy je to velky problem-nie hned ale primač nekupuješ na rok
2-ak ma primač problem načitať nejake usb tak ten problem proste ma-to som netresol ja :D :D :D
prijemny den :good:
kašli nato :good:
 
 
 
...ako som už veľa krát písal ,je to príjmač  
09.12.2011 11:01 • ® patko33
...ako som už veľa krát písal ,je to príjmač spolahlivo pracujúci pre nenáročného diváka ;)
 
 
 
par32  
08.12.2011 22:06 • ® homko
Ak už raz treskneš nejakú somarinu, nemusíš sa jej držať až do konca. GOSAT 7055 HDi je výborný prijímač s výbornou kvalitou obrazu aj zvuku. Neviem, aký šrot Ariva máš na mysli, ale ja som myslel záznam v HD kvalite s možnosťou súčasného pozerania iného nahraného programu. A to musí byť riadne rýchly "šrot", aby to zvládol.
A že nemá žiadny soft? Načo? Funguje perfektne a nieje treba žiadne softy na opravu sfušovaného FW Tebou ospevovaných šrotov! Howg!!
 
 
 
GO SAT 7055 HDi  
08.12.2011 20:49 • ® Kaki752
Ďakujem za reakcie. Žiadne problémy s týmto príjmačom nie sú, funguje bezchybne a myslím,že má aj veľmi dobrý obraz, určite neľutujem za tú cenu a zasa nepresedím 2/3 života pri telke a budem naháňať sledovanosť qazi-celebritám. :D Len som chcel poradiť s USB, čo by mi pre moje potreby nahrávania postačovalo.
 
 
 
homko  
08.12.2011 20:29 • ® par32
každy šrot-ariva,ab cryptobox.... :D :D :D
 
 
 
... a poznáš sat. prijímač, ktorý vie  
08.12.2011 15:15 • ® homko
... a poznáš sat. prijímač, ktorý vie spolupracovať s pomalým USB diskom?
 
 
 
homko  
08.12.2011 12:56 • ® par32
nie je problem.....iba s komunikaciou s usb....neda sa použiť hocijaky usb...niesu softy......proste sama vyhoda :D :D :D
 
 
 
Najlepšie je pripojiť rýchly USB HDD. Doporučujem  
08.12.2011 12:36 • ® homko
Najlepšie je pripojiť rýchly USB HDD. Doporučujem SAMSUNG 2.5" S2 Portable 320GB. Má samočinné odpojenie disku po 10 minutovej nečinnosti. Ja používam Maxell 500GB, ale ten nemá vypínanie. Ale Nie sú s nim inak problémy ani pri nahrávaní jedného programu a súčasnom sledovaní inej nahrávky.
To, že si kúpil SkyLink ready je v poriadku. Myslím, že s týmto prijímačom nie sú problémy na rozdiel od iných renomovanejších značiek!
 
 
 
kupil si skylink ready a s nimi su problemy-pytaj  
08.12.2011 07:04 • ® par32
kupil si skylink ready a s nimi su problemy-pytaj sa predajcu a skylinku :D
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist