Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 21.05.2024 - 00:08:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Sledovanie Sk/Cz programov v UK  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.12.2011 20:11 • ® maximo169
Dobry den,
precital som si vela prispevkov o prijme slovenskych programov v UK a rozhodol som sa aj ja do toho pustit. Zakupil som si satelitny tanier s priemerom 130 cm a prijmac Illusion M3 conax s kartou skylink ( je to este stara karta na cryptowork). Apropo byvam v zapadnej casti Anglicka severne od Liverpoolu presna lokalita je Windermere, oblast Cumbria (Lake district).Je tu trosku viac hornata krajina. Po namontovani paraboly a zapojeni vsetkych kablov som zacal s ladenim, vyskusal som vsetky tri frekvencie Astry a bohuzial som naladil iba TA3 a to vo velmi slabej kvalite, s tym, ze mi to nonstop vypadavalo. Preto som sa rozhodol obratit na Vas s prosbou o pomoc. Premyslam aj o UPC alebo Digi tv. Ak by ste si nasli chvilku cas a pozriet sa na mape kde vlastne byvam a poradit ktora moznost by bola pre mna najvyhodnejsia. (ak Upc alebo Digi, aku velku parabolu potrebujem?) Vopred dakujem. ;)
Max
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Aj ja som tu...  
21.12.2011 09:04 • ® romanmj
Ja som medzi Liverpoolom a Manchestrom.Na Digi tv,alebo Upc by som tiez nevsadzal.Na 80cm parabolu a cs link mam asi vsetko,co sa da.To,co nenaladim,je iba kvoli tomu,lebo tu nieje pokrytie.Tak len cakam,co este presunu na 3B.BTW,ak mas TA3,tak sa s tym treba iba trochu pohrat...
 
 
 
nalad si ...  
20.12.2011 23:35 • ® marecek007
nalad si frekvenciu astra 3B 11836 H tam teraz vysiela joj, joj plus markiza doma ta3 patriot..... maju najsilnejsi signal ktory chytis aj na 60tku parabolu...
 
 
 
Maro Sheffield  
20.12.2011 23:31 • ® marecek007
Cau ja som 5 rokov v Sheffielde mam 110 cm parabolu a nemam problem s prijimom programov, mam cs link aj skylink kartu!!!
 
 
 
Sledovanie Sk/Cz programov v UK  
20.12.2011 21:57 • ® BIDLO1
Jenom nechápu co má špatně nasměrovaná parabola společného s kartou. :bad:
 
 
 
Sledovanie Sk/Cz programov v UK  
20.12.2011 21:35 • ® piso20
A mimochodom upc neodporucam ja som to zrusil zbitocne vyhodeme prachy a zly signal digi takisto
 
 
 
Sledovanie Sk/Cz programov v UK  
20.12.2011 21:34 • ® piso20
Ahoj ja som v irsku v sligu a funguje mi skylink aj na normalnu parabolu mam 80cm parabolu a slape to bez problemov takze z tvojou 130 nemozes mat problem problem bude v umiestneni paraboly alebo potrebujes firmver pre tvoj primac nie vsetky spolupracuju z kartami az po pridani firmveru ti to bude slapat najlepsie umiestnenie paraboli na komin ak mas dom ak apartman tak skus dalej od steny musi ti to ist astra 3B ma pokritie nad anglickom aj irskom super a tu kartu ti odporucam cim skor vimenit za ic kartu lebo ti nepojdu vsetky programy ale to sa netika nasich a ceskych stanic iba tie platene
:good:
 
 
 
Sledovanie Sk/Cz programov v UK  
20.12.2011 21:05 • ® mteplan
Zdravim zo Stevenage UK,
ja mam SK programy v UK, malo by ti to ist na 130cm parabolu Skylink aj UPC direct.
Skylink presuva SK programy na novy transponder takze by nemal byt problem, ak si chytil iba TA3 a aj to slabo tak nieco robis asi zle, kedze TA3 je na "Europe Wide beam" a podla ich mapy by ti malo v UK stacit aj 60cm parabola, a kedze ty mas 130cm tak je to v pohode.
pozri sa na nasledovne linky:
https://sat.ses.com/webservice/images/7405396
http://www.lyngsat.com/packages/skylink.html
Dalsi problem je ze mas ten prijimac na Cryptoworks ktori konci a doporucujem kartu vymenit za Skylink ICE alebo Skylink Irdeto.
UPC direct funguje v pohode v tvojej lokalite spor to vidim na nespravne naladenie velkej paraboly.
Michal
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist