Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 03:19:42 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Refresh CS Link karty  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.03.2012 18:13 • ® myso182
Poprosím o refresh karty CS LINK číslo 042xxxxxxxxx. Ďakujem!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 76   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 3 / 4

 
hujer23  
06.03.2012 19:52 • ® smscz
Zdravím správce.;) Jak to řešit? Udělat tady ještě něco jako soukromou poštu mezi uživateli, by bylo asi dost náročné, že? Něco jak je třeba na FB nebo Lidé...
"Poslat uživateli soukromou zprávu"
Nebo by stačilo dobrovolné zveřejnění emailu u profilu.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
myso182  
06.03.2012 19:42 • hujer23
To číslo som upravil. Majú to v tom skylinku + cslinku perfektne zabezpečené, malo by sa tam uviesť meno a adresa majiteľa karty.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
CS LINK  
06.03.2012 19:31 • ® smscz
Prý se tím baví někdo z Paraboly. Co mu brání, aby si vzal čísilko i odtud?
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
RE:myso182  
06.03.2012 19:28 • ® letas
Napíš na email letas@centrum.sk.Mám pre Teba nejaké údaje.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Letas  
06.03.2012 19:25 • ® myso182
O refresh som už žiadal aj vo februári 2011...
 
 
 
myso182  
06.03.2012 19:24 • ® BIDLO1
Tak to je opravdu velmi špatná zkušenost. Přiznám se že taková pra..rna by mě v životě nenapadla. Ještě že to alespoň takhle dopadlo.
 
 
 
Pchybujem,že by odtiaľto vietor fúkal,ty si tu  
06.03.2012 19:19 • ® letas
Pchybujem,že by odtiaľto vietor fúkal,Ty si tu uviedol svoje číslo až potom,keď Ti to prestalo ísť,čiže,keď ju už nejaký chytrák použil na kartu výmena a karta sa deaktivovala.Je to možné,buď si to číslo náhodne vybral,alebo si ho niekedy niekde na webe použil.Sú takí darebáci,tomu ver a poznám aj z Dečína takého.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Fungujem, len dokedy... :-/  
06.03.2012 19:06 • ® myso182
No tak ono to bolo dnes celkom dobrodružstvo... Operátor CS Linku najprv začal s tým, že tam nie je uhradených 40 €, po tom čo som mu vysvetlil, že karta bola kupovaná ako neobmedzená pozisťoval veci ďalej a došiel na to, že karta bol deaktivovaná dva dni dozadu kvôli prechodu z CS Link na Skylink.
Lenže ja som žiadny prechod nerobil, nemal oň záujem a ani ma nikto v tejto veci nekontaktoval. O tejto možnosti viem len z netu a z reklamy.
Skrátim to, po niekoľkých telefonátoch na Skylink a CS Link ma prepojili na jedného veľmi ochotného človeka zo Skylinku, ktorý mi napokon vybavil reaktiváciu mojej CS Link karty, keďže tá skylinkovská bola evidentne zaregistrovaná na nejakú neexistujúcu adresu nejakého špekulanta.
Samozrejme, že som bol oslovený aj s otázkou, či som niekomu nedával číslo karty a pod. a keď vidím, ako sa tu niektorí dokážu dostať k údajom na koho a kde je karta registrovaná, tak sem už ani nemám veľmi chuť prispievať. Ako nikoho nechcem obviňovať, vždy ste mi tu pomohli, ale keď vidím, že čo všetko sa dá urobiť len s pos*atým číslom karty, tak neviem čo si mám o tom myslieť... Teta na CS Linku mi povedala, že k výmene na Skylink stačí vyplniť formulár s číslom pôvodnej CS Link karty, bezpečnosť nadovšetko :-/
Takže tento môj prípad je skôr asi varovaním pre ostatných, že číslo karty sa veľmi neoplatí zverejňovať. Rozmýšľal som, že požiadam aj o zmazanie svojich príspevkov v tejto diskusii, ale pri dnešných vyhľadávačoch to asi aj tak veľmi nemá zmysel...
 
 
 
dakujem pani inač ten nay a datart nic moc-čo sa  
06.03.2012 12:23 • ® par32
dakujem pani :good: inač ten nay a datart nic moc-čo sa tyka odbornosti zamestnancov .....potreboval som narychlo kartu vymena a odmietli ma že to sa neda to len ak prinesiem staru kartu k nim a oni mi hned zaregistruju novu....žiadne presviedčanie nezabralo: oznamili mi: mi vieme čo predavame a čo robime!! :D
 
 
 
No to som aj ja zvedavý,ako to vyriešia,podľa  
06.03.2012 11:04 • ® letas
No to som aj ja zvedavý,ako to vyriešia,podľa obalu a ceny je to neobmedzená,len čo im povie číslo,to ani srna netuší.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Letas  
06.03.2012 09:50 • ® myso182
Hmm, pozrel som sa do skrinky pod televízorom a obal tam! A vpravo dole je napísané NEOBMEDZENÁ KARTA DOPORUČENÁ MOC 74 €. A vzadu je tiež taká žltá nálepka s čiarovým kódom a tam je taktiež napísané Neobmedzená karta CS LINK.
Tak to som fest zvedavý, čo mi dnes poobede povie tetuška na hotline :)
 
 
 
Škoda,že už nemáš obal z tej karty,tam to bolo  
05.03.2012 21:55 • ® letas
Škoda,že už nemáš obal z tej karty,tam to bolo jasne napísané.Aj tak zaujimavé,že to šlapalo rok aj pol.Malo to chcípnúť už po roku.V tej dobe som tiež registroval jednú takú kartu,tak isto to kúpili v sete a im to šlo do roka a do dňa,potom museli priplatiť 40€.A aj číslo je veľmi podobné tomu Tvojmu.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
pre Letas a Bidlo  
05.03.2012 20:34 • ® myso182
Letas: Áno, kupovalo sa to ako satelitný komplet v Nay elektrodome. Ale osobne som 100% presvedčený, že to malo byť na dobu neobmedzenú. Vtedy v 2010-om keď som registroval kartu mal CS link ešte taký iný web s tmavším pozadím a som si istý, že tam bolo vypísané SK/CZ programy = neobmedzene... Nie je mi jasné potom, prečo ale tá karta išla 1,5 roka, keď je vraj ročná, síce tu pozerám, že v tom majú asi dobrý hokej, keď zase iným idú neobmedzene aj platené stanice :-D
BIDLO1: Áno, áno, presne tak, mám pocit, že veľký brat ma vidí :)
 
 
 
Nemaj boj nie si sám.Ale ak máš s tým nejaký  
05.03.2012 19:22 • ® letas
Nemaj boj,nie si sám.Ale ak máš s tým nejaký problém,tak zavolaj na CS-link a nadiktuj im číslo karty a operátorka to už dá na poriadok. :D
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
mam programi na volno  
05.03.2012 19:12 • ® wey
Na karte cslink mam programi vyše roka už zadarmo ako su Minimax,MTV,AXN,sport 5,sport1,film+,univerzal,eurosport,leo,NG Wild,DoQ,prečo to ak je vie mi niekto povedat mam optikum 4160
Ab cryptobox 550HD 23,5 w19,2w0,8w
 
 
 
® par32  
05.03.2012 16:30 • ® smscz
Máš to tam;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Mne sa to rozbehlo  
05.03.2012 16:28 • ® zarek
Nehal som to na nove do rana a dnes poobede vsetko slape este raz dakujem za refres prajem pekny den.
 
 
 
® letas  
05.03.2012 15:15 • ® par32
ešte nie ale čakam na romanticky telefonat... :D :good:
... a dakujeeeem!!!!
 
 
 
No neviem,čo sa deje v poslednej dobe na tých  
05.03.2012 15:09 • ® letas
No neviem,čo sa deje v poslednej dobe na tých starých crypto kartách od cs linku,že by tam bol nejaký úmysel?Nekontaktovali Vás v poslednej dobe operátorky od CS-linku,aby Ste si vymenili kartu?
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
0429 xxxxxxxxx  
05.03.2012 14:40 • ® par32
páni aj ja by som potreboval refresh tejto cs link karty-dakujem ;) :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 76 / zobrazují se: 41 ... 60


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist