Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 06:08:21 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
2 Padre Pio - DVB Dream - kodek?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.03.2012 11:22 • ® ivo2001
Ahoj.
Jaký používáš kodek pro DVB Dream - Elecard? Předpokládám, že ten tvůj zvládá i HD programy.
Ď.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
DVB Dream + teletext ?  
10.03.2012 11:08 • ® ivo2001
Ahoj. Díky za tip na kodek. První zkušenosti s USB kartou
Prof Revolution DVB-S2 7500 USB
http://www.store.proftuners.com/dvb-s-s2-pci/10-ecouteurs-a-isolation-sonore-shure-se210-blanc. html
jsou dobré. Nainstaloval jsem DVB Dream 1.7a a zkoušel jsem hlavně komunikaci s motorem. Jinak tuner se mi zdá citlivý, kanály na Astra 1N jsem naladil podobně jako předtím se SS2. Zatím jsem nezkoušel žádné extrémy (nízká/vysoká SR).
Mám dotaz - nevýš jak vyřešit u DVB Dreamu teletext ?
Jinak pokud máš někaký dotaz ke kartě, tak napiš - vyzkouším. Postupně bych chtěl vyzkoušet i BlindScan softwary ...
V jiném treadu jsi psal o nutném naladějí některých kanálů - co pak asi nejdou - o co se jedná ?
 
 
 
U těch HD kodeků záleží dost na grafice a taky na  
09.03.2012 11:59 • ® Padre Pio
U těch HD kodeků záleží dost na grafice a taky na OS. Nedá se nic konkrétního doporučit. Musíš vyzkoušet co bude nejlépe fungovat a taky zkusit změnit nastavení toho kodeku. Všechny mají svoje menu. Já používám CoreAVC.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist