Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 10:36:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Nefunkční ICE karty  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.05.2012 08:13 • ® tormentor
Nechápu to - zničehonic nejedou sportovní kanály na ICE kartě od té doby co přidali ČT4HD. Do té doby vše jelo. Kartu mám v univerzální čtečce Vantage 7000. Jestli ten Glisník prodává takové šmejdy karty no tu bude ,,živo" až vypnou ten Cryptoworks. Do teď jsem to nezprovoznil. Jeden můj známý vůbec nerozumí satelitnímu příjmu má Technisat a má v něm čip, který je vylamovací a vůbec neví co bude dál až skončí Cryptoworks, internet nemá a ani neví, kde kartu sežene to jen kvůli d...nímu vyměnování karet. SKYLINK je nespolehlivá firma, která dává na trh nefunkční Ice karty. Hodně lidí neví co Refresh a karty by měli být od toho, když si je někdo koupí tak by mělo vše fungovat a ne aby nešli spustit placené programy, které jsou zaplacené majitelem. Má někdo takový problém také? Přeci není možný, mám kartu ICE výměna už 6 měsíců a do konce dubna nebyl žádný problém. Nechci zažít to co bude Glisník provádět., proto lidé nekupejte ty šmejdy ICE karty jsou nefunkční , nebo jen zčásti vám to rozkóduje jen něco, když zaplatíte prostě Skylink je nes...iózní firma. Hodně lidí nemá internet a nerozumí satel, příjmu co ti pak budou dělat až jim vypnou Cryptoworks no to bude hrozný pro ty lidi. Teď se mi ptají co stím a já jím řeknu ať si koupí nový přijímač a zajdou do prodejny sat. techniky bohužel tak jsme to dopracovali kvůli nějakým výměnám zase tahají z lidí peníze. A lidé nadávají na Skylink a raději řeknou to, že nic kupovat nebudou ať si To Glisník strčí někam tu novou kartu,když pořád dělají taková opatření, že nejsme banka,aby jsem pořád kupovali nové karty. Karta má fungovat a ne blbnout jak teď. Ještě štěstí, že máme jiné možnosti.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 26   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
Jasně, vždycky je třeba napsat jen tohle : mně to  
07.05.2012 19:03 • ® sobol
Jasně, vždycky je třeba napsat jen tohle : mně to všechno jede OK... :D :D :D
 
 
 
BIDLO1  
07.05.2012 18:46 • ® pistok153
No, tak zasa ja nevypisujem, čo a prečo mi niečo nejde, toť teba ani tak námatkovo nenapadlo, že ak zmení Skylink nejaky parameter, hned zistí kolko kariet zákazníkov vypadlo, toť mi to už pripadá, ako prieskum.
Toť podobne to bolo v minulosti zo SurfLockom a Obdobné, len v inom zmysle sa deje teraz.
Toť má všetko príčinu, keby X/Y ludí sa nechvastalo ,kade tade po forach a kadejakych stránkach, tak by bol doteraz pokoj.
Nechápem prečo zvaluješ chybu na mna, toť Ja som stím nezačal. :warning:
 
 
 
Děcka, co máte pořád s těma kartama?  
06.05.2012 20:18 • ® smscz
;);)ne že bych chtěl nějako provokovat;), ale nechápu to. Už kdysi dávno jsem měl v přijímači Pace kartu MultiChoice, či jak se to jmenovalo, jen kvůli Filmnetu a jela mi od prvního zasunutí. Nyní mám karet hejno, od CRW přes ICE, IRD, CNX, VAC, včechny mě jely a jedou bez chybičky.
Je tu kolega Padre Pio a taktéž jsem od něj nikdy nečetl o problému s kartou a má jich tu uvedený též slušný výběr.
:)tak nějak by mě zajímalo(možná nejen mě), kde se našla chyba? Ne vždy tu autor tématu sdělí, jak problém nakonec vyřešil. Nemyslím tím, zrovna tohle téma, ale celkově.;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
pistok153  
06.05.2012 14:07 • ® BIDLO1
Už zase píšeš nesmysly o ICE kartách? Že už si nedáš pokoj,už jsi s tím snad na všech fórech ohraný. :bad:
 
 
 
Toť Nepijem vobec, Beriem dlhodobo už od vlani  
06.05.2012 09:23 • ® pistok153
Toť Nepijem vobec, Beriem dlhodobo už od vlani lieky, toť Lieky nie Alkohol. ;(
 
 
 
Jupi  
06.05.2012 09:21 • ® pistok153
Pardon 0D96 :D , tá 97 je karta UPC, ale toť to jedno, aj tam to príde. :good:
 
 
 
pištok  
06.05.2012 07:36 • ® Jupi
už nepi 0D97 neni ice karta a nemel už :bad:
admin vymažto už :warning:
Skylink/Monoblock 19.2,23.5/Panasonic TX-L32E5E/
 
 
 
No a preto nám vypínaju Stare CRW, toť koli  
05.05.2012 21:51 • ® pistok153
No a preto nám vypínaju Stare CRW, toť koli deravej ICE v CRW režime, šak niečo robiť predsa musi musia , toť ani sa nedivte, ked o rok príde vyhlásenie ,KONIEC PREVADSKY ICE KARIET V CRW 0D97 a bude vymalované, toť ako vidím Share je ten najmenší problém po blokery. :D
 
 
 
Nefunkční ICE karty  
05.05.2012 14:25 • ® tormentor
Beru vše zpět už mě to funguje - moje chyba. Na Tv se moc nedívám a proto mě nějaké změny vždy vyvedou z míry. Omlouvám se. Vše je v pořádku.
 
 
 
tormentor  
05.05.2012 13:54 • ® BIDLO1
To jsou zas bláboly. Být adminem tak celé toto nesmyslné vlákno okamžitě smažu. :bad:
 
 
 
No nevím. Většinou se to dělá tak, že jednou ročně  
05.05.2012 10:58 • ® Padre Pio
No nevím. Většinou se to dělá tak, že jednou ročně pošleš 100 USD na Ukrajinu a s kartama si nemusíš lámat hlavu. Pak jenom vypisuješ na fórech, že FTA programy jsou pro imbecily, Skylink má mizerný bitrate všech HD programů, a že nejlepší sportovní přenosy jsou na Canal Digital Nordic. :D
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Jak jsem již uvedl, asi málo znáš... Howgh.  
05.05.2012 10:53 • ® sobol
No comment. Howgh.
 
 
 
A myslíš, že prodloužení předplatného o tři týdny  
05.05.2012 10:31 • ® Padre Pio
A myslíš, že prodloužení předplatného o tři týdny se dá kvalifikovat jako zlodějina? Když někdo neplatí roky nic?
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Jak to, že neukradneš ? Asi nejsi dobře  
05.05.2012 10:30 • ® sobol
Jak to, že neukradneš ? Asi nejsi dobře informovaný. Stačí použít Google.
Kdo málo čte, málo se dozví... :D
 
 
 
S Vantage toho moc neukradneš na to jsou linux  
05.05.2012 10:23 • ® Padre Pio
S Vantage toho moc neukradneš :D na to jsou linux přijímače a share. Vantage pořád dobře slouží na karty a moduly, i když už je dávno bez podpory. Já tam mám aktuálně TNK HD modul, GIGA TWIN CAM a kartu Sky UK ve čtečce. Chodí to fajn a ještě mám místo na další.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
tomentore, žasnu, to ti nestačilo, že jsi se sám  
05.05.2012 10:15 • ® sobol
tomentore,
žasnu, to ti nestačilo, že jsi se sám udal už na Parabole? Stačilo přece jedno přiznání k nelegálnímu příjmu a právníci ve Skylinku již určitě založili spis na podání žaloby...
A jednoho krásného dne ti někdo zazvoní u dveří s povolením k domovní prohlídce, atd...
Raději veškeré zařízení i s PC zahoď, vypni elektriku a pořiď si petrolejku, abys mohl tvrdit : já nic, já muzikant... :D :D :D
 
 
 
A navíc skylink rozesilá nové zápisy na zakladní  
05.05.2012 10:07 • ® fanynsat
A navíc skylink rozesilá nové zápisy na zakladní nabídku na další rok.Staré platí do 22.5.2012.Jen starší karty cryptoworks...
 
 
 
Existují,ale jenom po předělání a přeprogramování  
05.05.2012 10:05 • ® fanynsat
Existují,ale jenom po předělání a přeprogramování paměti v modulu.
 
 
 
Moduly taky typicky nemají bloker. Existoval snad  
05.05.2012 09:48 • ® Padre Pio
Moduly taky typicky nemají bloker. Existoval snad jeden co já vím (X-CAM Platinum). Ale neznám detaily, jestli je to aktuálně funkční a použitelný.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
jasné za včecko múže skylink  
05.05.2012 09:31 • ® Jupi
ludia spravia blbost chyba skylink že bláboly :bad:
Skylink/Monoblock 19.2,23.5/Panasonic TX-L32E5E/
 
 
Celkový počet reakcí: 26 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist