Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 14:30:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Nahratie noveho Softweru Cryptoworks IRDETO  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.05.2012 20:01 • ® mako1
Prosim o pomoc,zostal som bez sat.primaca (pre CSlink),prave teraz,ked su MS v Hokeji a nemam inu moznost prijmu SK programov.Som vonku mimo SK.Mal len CSlink Kartu a ta ide len z najnovsimi primacmi Irdeto Cryptoworks.
Mam dva primace s dekoderom Cryptoworks( Technisat Digit MF4S,a Silver Line CR-E).
Poradi mi niekto ako prerobit tento primac na CSlink ????
Som vonku sam nemam ziadne nase programy a prave hrame Hockey. :mad:
VdakaVadakaVdaka ;)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ja som v zahranici.Mam kupeny Technisat TechniBox  
14.05.2012 23:27 • ® mako1
Ja som v zahranici.Mam kupeny Technisat TechniBox IR,ten sa mie presne pred tyzdnom pokazil,ked ze je v zaruke tak som ho vratil,ti mi ho vsak opravuju.Nebudem kupovat druhy HD primac ked mi tento asi o 2 tyzdne vratia...ale to uz bude po MS v Hokeji.Ten Technisat Digit MF4S ma CI sachtu,mam aj Irtedo modul ale bohuzial tato kombinacia nefunguje.
V CSlink-centre mi povedali,ze podla cisla mojej karty,ta karta pojde len v certifikovanych primacoch Irtedo,teda edoti co maju v mene IR. Ta karta nefunguje tam kde funguje este Skylink( prave pre tento problem je mozne teraz CSlink karty vYmienat za Skylink!).
Vsetko co som hladal bol program do sat.primaca, ktory by Cryptoworks prepalil na Cryptoworks Irtedo ale na ten novy /(PE -sys) alebo ako sa ten vola.
Ale uz to asi nestihnem a dufam ze mi do stvrtku vratia opraveny HD TechniBox IR,aby som mohol pripadne vo Stvrtok pozerat nasich /ak postupai zajtra cez Francuzov).. ;)
Tak dufajme ze ano :good: :good: :good:
Drte palce :D
 
 
 
® mako1  
10.05.2012 12:52 • ® par32
každy u nas predavany HD primač ti načita novu kartu,aj ten za 45eur... ;)
 
 
 
mako1  
10.05.2012 07:17 • ® BIDLO1
Tak to hledáš opravdu zbytečně. Pokud máš ale Digit MF4S tak ten má tuším CI slot tak si do něj kup modul /pokud se ti to dnes ještě vyplatí/ a jedeš. :good:
 
 
 
Asi si nerozumieme  
09.05.2012 21:26 • ® mako1
CSlink- tie novsie su systemu Irdeto ( PE-sys) alebo nieco take,a takuto kartu dokaze precitat len par sat.primacov ako napr. Technisat TechnoBox IR.Musia mat v nazve to IR potom dokaze precitat tuto kartu.Ja som hladal nejaky software ktorim by som dokazal odkodovat tento system,ale vidim ze to nebude mozne.
 
 
 
davaš tu kartu dnu spravne?  
08.05.2012 21:06 • ® par32
davaš tu kartu dnu spravne?
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist