Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 03:10:21 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Skylink a CS Link mají 2,4 milionu aktivních  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
30.05.2012 07:15 • ® zdenoq
Kolik mají obě platformy diváků placené televize? "Údaje o placené nabídce nesdělujeme," uvedl Jaromír Glisník
asi vie preco :D

Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 15   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
SP: STA DVBS  
31.05.2012 00:04 • ® zenofex
Este si dovolim jednu poznamku k SP. Chudaci ludia, ktori si nechali instalovat STA s DVBS (prevod do DVBT alebo analogu) a chudak ten co im to robil. Bezne sa dava karta s modulom na jednu frekvenciu/remodulator, ked pocitam len (kedysi) neplatenu ponuku tak 4 remodulatory a 4 karty a CAMy.
Instalacia nestoji malo penazi a teraz im technik este oznami, ze sa musia mesacne este poskladat na 4x1,20 EUR. Pri velkych bytovkach to az tak neboli ale do 20-30 bytov? Ak nebodaj karty zaregistroval na seba tak este lepsie.
Poznam ale este pripady STA, kedy co program to samostatny sat. prijimac s kartou a signal modulovany na analog = 15-16 karticiek. No radsej to nebudem pocitat. Este to mozu zaklincovat zapnutim regionalizacie. :bad:
 
 
 
ganco39  
30.05.2012 21:03 • ® par32
ten hajzel glisnik nedavno vysvetloval na parabole že zakladny balik sa platiť nebude ....teraz si skylink neda nikto a aj ja s nimi končim su to hajzli rovnako ako upc
 
 
 
kuva, jak to teraz vysvetlim mojim zakaznikom,  
30.05.2012 20:50 • ® ganco39
kuva, jak to teraz vysvetlim mojim zakaznikom, ktorym so sat zriadil
Ferguson Ariva 102 E HD, Astra 23,5; Astra 19,2, Hotbird 13, Eurobird 9, Astra 4A
 
 
 
a este im je malo, k...y nenazrate v cetne s  
30.05.2012 20:47 • ® ganco39
a este im je malo, k...y nenazrate v cetne s Glisnikom, je mi jedno, ze admin blokne za vulgarizmus, ale su to bu...anti poj.bani :mad: :bad:
Ferguson Ariva 102 E HD, Astra 23,5; Astra 19,2, Hotbird 13, Eurobird 9, Astra 4A
 
 
 
® smscz  
30.05.2012 20:16 • ® par32
ale my nechceme platiť dvakrat-o to ide!!
 
 
 
Skylink a CS Link mají 2,4 milionu aktivních  
30.05.2012 18:19 • ® smscz
NJ, tady by chtěl každý VŠE ZADARMO;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Moderné výpalné  
30.05.2012 16:43 • ® Smrek Dusan
Je to ubohosť zo strany 77
 
 
 
M77 vs. ORS  
30.05.2012 15:01 • ® zenofex
Neviete niekto, ci aj v Rakusku ORS zavadza alebo planuje zaviest ser. poplatok? Na ORF kartach je tiez neplatena ponuka, tiez maju naklady na prechod z CRW na Irdeto, tiez maju zakaznicku linku...
 
 
 
???link a ???link  
30.05.2012 13:45 • ® juzek691
Ak niekto napíše, že bude vyberať poplatok, ale tí čo majú predplatené balíčky to majú zahrnuté v balíčkoch, potom ide o čo? O spoplatnenie základného balíčka, ktorý bol doteraz zadarmo. A to, že to nie je tak môžete hovoriť tomu čo žerie seno a takým d...l ako ste sami.
Ľudia platia koncesionárske poplatky a teraz majú platiť ešte raz za tie isté programy? Pýtajte si tie peniaze od štátu, ten ich vyberá od ľudi.
 
 
 
Problém je těch 2000,- Kč za kartu, instalace taky  
30.05.2012 13:43 • ® Padre Pio
Problém je těch 2000,- Kč za kartu, instalace taky není zadarmo (většina lidí to sama nezvládne a ještě platí montážníkům každý rok za různé služby) a veškerý vybavení je na vlastní náklady. Zlatý UPC alias Freesat.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Sak sa spravaju jak vypalnici  
30.05.2012 13:32 • ® Jarko
Sak sa spravaju jak vypalnici :mad:
Formuler 1/LG-42LK530/ Optibox Anaconda/Samsung LED /Parabola 120 cm a 90cm+Motor SG-2100/ 60E-27,5W
 
 
 
M77 vedome nahrava dovozu nelicencovanych  
30.05.2012 13:23 • ® zenofex
M77 vedome nahrava dovozu nelicencovanych prijimacov schopnych blokovat zapisy (bloker) a zdielat kartu. Ked ma niekto viac kariet v domacnosti tak zvazi ci neprejde na zdielanie.
Tym sa stane vela kariet neaktivnych a M77 utrie nos.
Som zvedavy ako chcu o tomto informovat vsetkych drzitelov kariet.
Nebol by som prekvapeny ak by vzniklo silne zdruzenie ako obrana proti tymto zmenam (parketa pre p. Luterana?). Neviem preco by mal M77 nutit zakaznika platit zakaznicky servis, ked ho nebude vyuzivat? Kodovanie a ine technicke veci maju v neplatenej ponuke zaplatene od vysielatelov tak co chcu? Tieto veci by mali platit zakaznici, ktori vyuzivaju platene sluzby (ale to uz je davno sucastou ceny predplatneho).
Uz vidim starych ludi ako si mesacne chodia platit na postu poplatok za prijem, alebo si vybavuju SIPO.
Som zvedavy ako to ich system zvladne, aby posielal zapisy podla zaplateneho obdobia na tolkych kartach. Uz vidim tie reklamacie, majitel ma zaplatene a zapisy nikde, refres 0 bodov. To aby zvysili pocet ludi na zakaznickom stredisku. Ak sa tam zakaznik nedovola, tak bude nastvany a Skylink CSLink papa.
Pekne nastvu aj platiacich zakaznikov, ktori si z nejakeho dovodu nepredlzia predplatne a hned po vyprsani obdobia ich vypnu uplne = ak nam neplatis nebudes pozerat nic, viac nas nezaujimas. Tazko predpokladat, ze si platiaci zakaznik bude pamatat, ze si musi zaplatit servisny poplatok, aby mal aspon zaklad.
Uz vidim ako na forach budu vyplakavat ludia, ze si zaplatili servisny poplatok a programy nemaju. A na zakaznickom stredisku ich poslu niekam ked nebudu mat ten spravny licencovany prijimac. Dufam, ze pan Glisnik sa nam o rok pochvali kolko ma aktivnych kariet.
To ste nam teda dali pekny darcek ku Dnu ustavy! :mad:
 
 
 
No už nevedia jak vytiahnuť prachy od ludi hajzly  
30.05.2012 12:47 • ® Jarko
No už nevedia jak vytiahnuť prachy od ludi hajzly vy....ny:bad:
Formuler 1/LG-42LK530/ Optibox Anaconda/Samsung LED /Parabola 120 cm a 90cm+Motor SG-2100/ 60E-27,5W
 
 
 
Servisní poplatek  
30.05.2012 12:34 • ® Padre Pio
:D A už je to tady. Někdo ty náklady zaplatit musí. Takže to máme 29 měsíčně x 12 = 348
348 x 2.4 = 835 miliónů Kč
(v ideálním případě, ve skutečnosti se vybere mnohem méně. taky u těch pay-tv abonentů to bude už v ceně předplatného. takže platit nebudou)
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Tipuju, že pay-tv abonentů je asi 15%. Nejsme  
30.05.2012 08:09 • ® Padre Pio
Tipuju, že pay-tv abonentů je asi 15%. Nejsme prostě v USA. Tam má DirecTV asi 20 mil. abonentů a konkurenční Dish Network dalších 14 mil.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
Celkový počet reakcí: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist