Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 10:42:52 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Komercne ceske programy iba v Skylinku  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.06.2012 19:15 • ® pewa
Vyzera to tak, ze Skylink ma nadalej navrch. Clovek si povie ze naco su mu programy typu Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Nova, Nova Cinema, ved su to stanice kde je pomer vysielania reklamy tak vysoky, ze to uz prestava byt unosne. Pohladom k alternativam (Antik, Freesat) vsak clovek narazi na to, ze tieto programy nepatria k tym ktore clovek najde v zakladnej ponuke (ak vobec). Skylink ich vsak tiez nebude ponukat vecne. Doba, ked sa programova ponuka Skylink rozdeli do SK/CZ regionov ako to bolo v davnej minulosti, uz daleko nie je. Zaujem o to je nielen u majitelov televizii, ale je v tom aj potencial pre ziskanie dalsich penazi pre Skylink (dalsia karta kvoli komercnym programom tej druhej krajiny). No a to su uz dovody pre ktore sa to stane a preto by nam nemalo vadit ze ich uz teraz ozelieme nasim prechodom k alternative.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@loop12  
13.06.2012 10:33 • ® pewa
Skylink ich garantuje pre CZ region, to ze idu aj na SK regione bol hlavne vyborny tah na podporu predaja kariet. Pravdou zostava, ze za ich spristupnenie od nikoho nedostane pokutu, RRTV je bezzuba kedze distribuciu programov na nase uzemie vykonava zahranicny subjekt, no je tu stale v hre vyzva CME pre vsetkych distributorov o vyradenie Nova, Nova HD a Nova Cinema zo slovenskej programovej ponuky. Skylink zvolil vyckavaciu taktiku, hra ju uz vyse roka. Ak ma clovek starsiu (modru) kartu, tak si vie dokupit ceske programy, v profile sa pise ze je to na MSK-Dopl.CZ prg (13 €) - CT1, CT2, CTHD, Prima, PrimaCOOL, PrimaLOVE, Nova, Barrandov, NovaCinema, CT4. V oficialnej programovej ponuke pre Sk sa ale spristupnuju iba CT1 a CT2. No vyznaj sa v tom :)
 
 
 
® pewa  
13.06.2012 07:04 • ® par32
ten fujlink sa zachvilu pochova....už su to ozaj ubožiaci...prišli sa tu napakovať.1.9 by som v ich call centre nechcel byť, ale tie nadavky si pravom zaslužia :bad:
 
 
 
nak idu do p...ici uz ma seru  
12.06.2012 21:06 • ® JohnCena
nak idu do p...ici uz ma seru
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
Komercne ceske programy iba v Skylinku  
12.06.2012 21:03 • ® a1972
HD prijímač combo=DVBT.SK+Skylink.CZ,alebo naopak a je regionalizácia vyriešená :good:
 
 
 
No dobře tak mám základ v DVBT a musí to stačit.  
12.06.2012 19:41 • ® lubos
No dobře tak mám základ v DVBT a musí to stačit. :) :)
 
 
 
A to je kde napísané že skylink ich garantuje a  
12.06.2012 19:40 • ® loop12
A to je kde napísané že skylink ich garantuje a freesat nie, antik neviem.
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist