Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 13:58:09 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
E-maily zo Skylink-u. Možno niekomu pomôžu.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.06.2012 10:28 • ® Frank1
Otázka :
Zvažujem zakúpenie karty "Výmena" namiesto doterajšej Cryptoworks-ovej. Mám niekoľko otázok ohľadom servisného poplatku (ďalej SP).
Ako dlho môžem mať nezaplatený SP na karte, keď už nebude oslobodená od povinnosti platenia SP ? Jedná sa napríklad o kartu, ktorá je na chate a kde nie som minimálne 7-8 mesiacov v roku. Musím doplatiť predošlé mesiace, alebo stačí zaplatiť len obdobie počas ktorého bude používaná.
Môžem pri platbách SP použiť aj jednorázový prípadne trvalý bankový príkaz ?
Keď budem platiť každý rok dopredu na celý rok, bude mi odpustený jeden mesiac v každom roku, alebo len prvý mesiac ako začnem s platbami ?
Keď si predplatím Film Europe Channel, je v predplatnom aj SP ?
Napríklad prijímač Humax 5500CRCI má zabudovaný oficiálny licencovaný dekóder Cryptoworks.
Aká je záruka, že Vaša karta Irdeto ICE v ňom bude korektne pracovať vrátane zápisov na ňu ?
Prečo vyžadujete konkrétne informácie o ľuďoch, ktorí sa chcú len nezáväzne informovať o podmienkach prípadného ďalšieho využívania Vašich služieb ???
Odpoveď :
Pre karty zaregistrované do 1.9.2012 je SP nutné platiť až po uplynutí 24 mesiacov od dátumu registrácie karty.
Pre karty registrované 1. 9. 2012 a neskôr sa SP platí až po uplynutí 12 mesiacov od dátumu registrácie. To sa týka i kariet Výmena. Pokiaľ by ste teda registrovali kartu Výmena za pôvodnú kartu typu CryptoWorks, najmenej 12 mesiacov sa jej SP týkať nebude.
Pre úhradu SP je možné mesačné platby realizovať iba prostredníctvom SIPO či inkasa z účtu (1,20 Eur/mesiac). Ročnú úhradu v hodnote 14,40 Eur bude možné previesť akoukoľvek jednorazovou platbou.
Každý užívateľ, ktorého sa bude servisný poplatok týkať, bude na nutnosť úhrady SP upozornený a oboznámený s možnosťami úhrady.
Spätne sa Servisný poplatok nehradí.
Servisný poplatok je zahrnutý do ceny predplatného všetkých programových balíčkov, vrátene Film Europe Channel.
http://www.skylink.sk/web/structure/75.html
http://www.skylink.sk/web/structure/19.html#H
Kompatibilitu satelitného prijímača s dekodovacou kartrou Skylink ICE – karty Výmena odporúčame konzultovať s predajcom satelitného prijímača, prípadne s technickou podporou Skylink na podpora@skylink.cz alebo formulár „Otázka na technikov“.
Karty typu ICE sú určené do satelitných prijímačov s dekoderom Irdeto i CryptoWorks. Pri použití karty ICE v prijímačoch Humax 5500 CR CI neevidujeme žiadne problémy so spracovaním autorizácií, či funkčnosťou dekodovacej karty.
http://www.skylink.sk/web/structure/71.html
http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?do[l oadData]=1&itemKey=cz_123
Pokiaľ otázky zasielate prostredníctvom kontaktného formulára (tlačivo určené pre vyplnenie údajov), naozaj sa predpokladá vyplnenie základných údajov, ako sú meno, priezvisko, číslo dekodovacej karty Skylink a pod.
Otázka :
Ďakujem za Vašu rýchlu odpoveď, stránky Skylink som si pred zaslaním otázok samozrejme preštudoval.
Pýtal som sa len na to, čo mi nebolo jasné, eventuálne to tam nemáte uvedené.
Takže, ak by som mohol poprosiť ešte raz o Vašu konkrétnu odpoveď na tieto otázky :
- ako dlho môže byť nezaplatený SP na karte, ktorá už nebude oslobodená od povinnosti platenia SP, aby nebola zrušená ?
- keď napríklad po 7. mesiacoch neplatenia SP znova zaplatím SP napr. na 1 mesiac, bude mi karta znova bez problémov aktivovaná ?
- keď zaplatím každý rok dopredu na celý rok, bude mi odpustený jeden mesiac v každom roku, alebo len prvý mesiac ako začnem s platbami ?
Odpoveď :
Prístupové karty, za ktoré nebude SP uhradený, nebude možné používať pre príjem žiadnych kódovaných programov, teda ani pre neplatenú ponuku.
Uhradením SP je možné ju následne kedykoľvek aktivovať. Doba po ktorú SP nemusí byť uhradený nie je stanovená.
SP nie je predplatné programových balíčkov, ročná úhrada 14,40 Eur preto nie je zvýhodnená.
Pre úhradu SP je možné mesačné platby realizovať iba prostredníctvom SIPO či inkasa z účtu (1,20 Eur/mesiac). Iná mesačná úhrada nie je možná.
Martina Vavrušáková , zákaznícky servis Skylink
Satelitná televízia Skylink
P.O.Box 11 , 022 04 Čadca 4
CZ-tel.: +420 595 694 310 , SK-tel.: +421 2 20 250 241
P.S. Zdvorilostné frázy sú vynechané.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 0   ¤


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist