Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 04:55:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Televizní stanice a jejich program
budoucnost TV Noe  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.10.2014 15:35 • ® Lagacek.D
jak to bude po roce 2018 s TV Noe dál zbytečně zaplńují regionální sítě tv Noe po celé ČR a jediný kdo na to kouká jsou jenom důchodci a pár mladých pámbíčkářů a já jenom doufám že rok 2018 bude posledním rokem :D TV Noe
:D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/WIP9tq
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Lagacek  
14.10.2014 15:51 • ® BIDLO1
Jsem zvědav jaké úchvatné téma založíš zase příště. Že by nuda u placených programů? :bad:
 
 
 
Legacek  
13.10.2014 13:37 • ® w.o.l.f.
Nevim co se furt navazis do te lelevize, kdyz jsi priznivce placenych kanalu kup si satelit a plat skylinku nebo nejakemu jinemu providerovi. Na Noe TV, jak jiz nekdo psal, chodi i velmi zajimave dokumenty, ktere s Bohem nemaji jic spolecneho. Navic tato stanice je v drtive mire financne sobestacna. Takze bys mel potalcit ten svuj stihomam a prestat zde spamovat.
 
 
 
tv noe  
11.10.2014 21:32 • ® Lagacek.D
já jsem příznivec placené televize a ne nejákých pámbíčkářských kanálů mám radši hudební kanály tipu MTV atd místo aby stát financoval do zavedení dvb-t2 tak financuje do těchto sraček :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
 
 
Nad tím nemá cenu se pozastavovat. Dotyčného,  
11.10.2014 16:43 • ® w.o.l.f.
Nad tím nemá cenu se pozastavovat. Dotyčného, který vlákno založil spíše lituji. Stačí si přečíst jeho další rekce a témata zde. Na druhou stanu spammeři a duševně nemocní lidé by sem neměli mít přístup.
 
 
 
Nejsem zrovna příznivec TV Noe , ale maj li na to  
11.10.2014 15:54 • ® lubos
Nejsem zrovna příznivec TV Noe , ale maj li na to tak at vysílaj.Horší televize je ta co lidi oblbuje a okrádá...TV 8 ta ti nevadí??
 
 
 
Totalitní exot!!!  
10.10.2014 22:23 • ® CS.
® Lagacek.D

Tebe někdo nutí s nožem na gágoře aby jsi se díval na TV Noe? Ne, tak se laskavě uklidni ty totalitní STBáku a vem si dálkové a přepni si laskavě na jiné celoplošné hovadiny typu Telka, Active a podobně které pro tebe jak dělané. Viděl jsi tam vůbec někdy nějaký pořad, že ťápeš takovou zemákovicu. Je tam dost hodnotných dokumentů a pořadů.
 
 
 
:-)  
08.10.2014 00:28 • juzek691
Jan - krasne si to napísal.
 
 
 
Tvoje problémy a Babišove prachy by som chcel mať  
07.10.2014 16:36 • ® dano01
Tvoje problémy a Babišove prachy by som chcel mať :D :D :D :D :D
 
 
 
Budoucnost TV Noe  
06.10.2014 18:58 • ® jan
Neměl bych o budoucnost TV Noe (a i rádia Proglas) strach. Možná by vás překvapilo, kolik lidí (a to pravidelně a měsíčně) na vysílání dobrovolně přispívá, program jim vyhovuje a tedy proč by nevysílala (-/ly) i po roce 2018 s prodlouženou licencí. Pokud vás vysílání náboženského kanálu nebaví, nezajímá či dokonce uráží, přepněte si TV na jiný kanál či místo čučení do bedny dělejte jiné hobby. Jsme v demokratickém státě, tak tu může vysílat i katolická TV (či rádio), když na to má prostředky, nedluží za vysílání a za trasy a ani RRTV k ní nemá výhrady. Já se taky nedívám, ale proto přece vysílání neodsuzuji. Hezký a tolerantní večer! ;)
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist