Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 07:55:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Skylink karta.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.09.2015 18:40 • ® sidi
Dobrý den ,menší otázka . V dubnu tohoto roku jsem přestal platit ten servisní poplatek . Po nějaké době ta karta úplně končí nebo můžu kdykoliv ten servisní poplatek zaplatit. Zatím nemám v plánu nic platit ,využívám pozemní digitál .Moc díky za radu a hezký den přeji,
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
sidi  
01.10.2015 16:09 • ® Obcasnik
Ahoj:) ja mam 2 karty...na jedenej mi serpo plati do konca buduceho roka...druha ta mi platila do marca 2015 a tak som sa im na to vykašlal...skylink na mňa nie:) behom 3mesiacov mi vyvolavali a hadzali ponuky na baličky a že prečo už neplatim poplatok...no tak som im vždy povedal že už ma to nebaví že každy rok to zdvihnu a že idem kupiť normal antenu a stači mi par kanalov z pozemnej tv...no a daľší mesiac mi volaju zas a zrazu mi dali ponuku na 2roky a serpo za staru cenu:) tak som suhlasil:) moja rada treba ich nechať v strachu a potom povolia:) dobra je aj stara cena ked už som im nedal tu novu:)
 
 
 
Nejdéle do začátku dubna 2016 znovu zaplať  
24.09.2015 10:27 • ® ku.ba
Nejdéle do začátku dubna 2016 znovu zaplať servisní poplatek. Jinak budeš platit asi o 300 kč víc za opětovnou aktivaci. Nebo pošli SMSku za 25Kč pro aktivaci na deset dní a máš opět na rok pokoj.
 
 
 
Po roku nepouzivania karty ju tusim treba znovu  
22.09.2015 20:50 • igor
Po roku nepouzivania karty ju tusim treba znovu zaregistrovat (zaplatit reg. poplatok) a potom zaplatit nejaky balik alebo servisny poplatok. Pozri aktualne VOP.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist