Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 27.04.2024 - 04:12:07 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
KTORÝ JE NAJLACNEJŠǏ A NAJMENEJ RIZIKOVÝ SPôSOB SLEDOVANIA TV NA  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.04.2018 09:04 • ® arsat84
Slovensko sa udržiava v stave štátnej mafie pomocou médií, ktoré manipulujú a dezinformujú verejnosť vo všetkých oblastiach života. Ovčania sú ovládaní a občania sú dezinformovaní. Štátna mafia preferuje cez médiá svoje kšefty s prístupom k TV programom a súkromné spoločnosti nemajú možnosť informovať o svojich dobrých projektoch. Pritom je dnes už možnosť zakúpiť si samotný IPTV prijímač aj v kombinácii kombo so sat tunerom, ktorý má za mimoriadne výhodných technických a cenových parametrov svoju jedinečnosť na trhu. Akonáhle je na českom serveri Parabola v diskusnej časti uvedený oficiálny produkt spomenutý, okamžite zasahujú cenzori, mažú o tom všetky informácie a ich autorov likvidujú. Tu na satcentrum o danom produkte nie je ani zmienka, pravda, tu už prakticky nie je ani diskusia. Prečo sa tak deje a kto je za tým všetkým, veď takto je koniec demokracie!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤

LOCKED

Téma uzavřeno,
k tomuto tématu již není možno přidávat příspěvky.


Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@oneeeee  
01.05.2018 18:37 • ® arsat84
Ale, veď ja mu nieže pokoj dám, ja ho priam ako najznámejšieho satelitného čerta pozývam. A dokonca si rád konečne aj prečítam, čomu rozumie sa tento " pán ". Ktorého sa vraj boja ako čert kríža dealeri a kšeftári od Fera po Joža. To by som sa naozaj rád dozvedel, aby som ako veci neznalý od strachu neumrel. Bo nič horšie jak chiméra, to 100 x radšej v slovenskom servise čerta reklamácia.
 
 
 
vlada foga nechaj na pokoji. je jediný , ktorý  
01.05.2018 14:08 • ® oneeeee
vlada foga nechaj na pokoji. je jediný , ktorý danej problematike rozumie.
boja sa ho všetci dealeri a kšeftári. to už bolo neraz popísané a rozpísane.
ty ako budúci sedemdesiatnik , by si už mal rozmýšľať o niečom inom.napríklad nácvik do truhly , denné povinné prechádzky a nie vysedávať pri počítači a vymývať mozgy začiatočníkom a pokročilým. kabel plus ti nevyšiel ,slovaklink a ani pantelio , tak sa registruješ po fórach a picháš do čoho sa len dá. a že ťa to baví.
ešte žijem.vuplus solo2 ,vuplus solo 4k blackhole
 
 
 
@oneeeee  
01.05.2018 13:46 • ® arsat84
Toto je pekná reakcia. Ďakujem a hneď aj provokujem. Tie Tvoje testy slúžia iba Tebe pre potešenie, alebo ide aj o verejné blaho, ktoré zverejníš a či ide len o blaho nejakého kšeftu povedzme typu Voloďa Fogovie?
 
 
 
arsat84  
01.05.2018 10:32 • ® oneeeee
moja budka , ešte nieje 4k. možno tento rok , alebo budúci . to že som kúpil solo4k , už ako vykopávku , ktoré stojí viac ako uno4k se , je na testy . a to pre procesor arm , hdr a hlavne pre obsah archívu czsk -stream cinema
koncerty. to druhé je iptv . nie som kolenovrt . ale výber oled 4K 3D stojí dosť . a časť investícii ide aj do rodiny .
ešte žijem.vuplus solo2 ,vuplus solo 4k blackhole
 
 
 
@lubos  
30.04.2018 10:12 • ® arsat84
Luboško, osobne som sa zúčastnil všetkých demonštrácií, ktoré som mohol zvládnuť a poviem Ti to asi takto. Najprv som dostal odznak All for Jan, potom to bol odznak Občania za slušné Slovensko, na ďalšej to bol odznak Študenti za slušné Slovensko a naposledy rozdávali odznak ÚRADNÍCI ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO, čo je už riadne FUJ !!! Rozumieš o čo ide ? Tie akcie mali svoj význam v krátkom čase po poprave Janka a Martinky a hlavne tam, kde osobne vystupovala pani Kušnírová. Teraz je treba hľadať nové efektívne riešenie, ktoré ja osobne presadzujem už dávno pradávno, lenže asi vždy príliš predbieham dobu.
 
 
 
@oneeeee  
30.04.2018 10:01 • ® arsat84
Ešteže si sa mi ozval, už som mal naozaj obavu, že aj tu sa už demokracia načisto skončila. A ešte mi prezraď, ak sa neurazíš, na akúže veľkú telku používaš tú svoju 4K " buďku " a či to stálo za to, pri tých pár UHD programoch...
 
 
 
Nedávno jste demonstrovali tak proč jste to  
30.04.2018 09:29 • ® lubos
Nedávno jste demonstrovali tak proč jste to nedotáhli do konce?
 
 
 
demokracia na slovensko , ešte nedorazila.  
30.04.2018 08:42 • ® oneeeee
demokracia na slovensko , ešte nedorazila.
ešte žijem.vuplus solo2 ,vuplus solo 4k blackhole
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist