Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Pondělí • 22.07.2019 - 11:43:57 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu

Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

TOP témata

Jiné
Windows 10.Trochu jiná mísa.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.04.2019 20:58 • ® lubos
Čas od času každý půlrok se nám snaží Microsoft vnutit aktualizaci funkcí jedná se o vylepšení verze která po instalaci nechodí správně má neodladěné chyby.Pkud už nechcete nikdy dostávat aktualizace stáhněte si na Stahuj.cz WUMgr.Malý prográmek spustitelný z flasch disku. Nemusí se instalovat.Dokáže vypnout Windows update.Musíte si nainstalovat jiný antivirák tento ve windows10 už nebude aktualizovaný.Comodo má všechny ochrany a je zadarmo.Záplaty programů dostávám přes Advanced system care takzvané opravy děr.Vím ,že to sem nepatří ,ale počítač ,aby jsme se sem dostali potřebujem mít funkční a hlavně spolehlivý.At se daří. :) :good:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
newresp Nová reakce na téma
ERROR
Přidání nové reakce k tomuto tématu.
Přihlašte se: Přihlášení. Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.

Do diskuse se můžete zapojit i anonymně. Takové reakce jsou ale zobrazeny na stránce až po její autorizací provozovatelem stránek.

HTML: Vypnuto, Značky: Vypnuto, Smajlíci: Vypnuto, Přílohy: Vypnuto

Opište 4-místný číselný kód z obrázku.

Pole označená * (hvězdičkou) je nutné vyplnit!

Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

Jedna dobrá zpráva pro Administrátora windows  
19.04.2019 09:32 • ® lubos
Jedna dobrá zpráva pro Administrátora windows půjde odložit 7 dní. :bad:

Zetore už jsem psal ,že je to pouze pro w.10 .A  
17.04.2019 11:38 • ® lubos
Zetore už jsem psal ,že je to pouze pro w.10 .A MÁM TO VYZKOUŠENÝ NAINSTALOVANÝ A JE TO FUNKČNÍ.

@Lubos  
17.04.2019 09:21 • ® Zetor25
Dávaj si pozor čo do PC inštaluješ ja som si tiež chcel stiahnuť nejaký program do PC a padla mi potom Grafika lebo to nešlo na môj Windows 7 (64 BIT), Čiže treba pozerať aj to že aký Windows to podporí to isté som mal s Farming Simulator 2015 chcel som ju na Windows XP ale síce to nainštalovalo ale neopustilo to, potom mi padla grafika.Ale teraz mam Windows 7 a ide celkom dobre.Bez problémov. :)
Opticum HDX403P, Thomson TH813,120 CM,90 CM.a 70 CM parabola,(90,0,E-30,0,W,Skylink/Digital,Skylink Multi, Lovu zdar,Nech žije HD!!!!.

Rád bych ještě dodal:Jarní aktualizace bude opět  
16.04.2019 22:11 • ® lubos
Rád bych ještě dodal:Jarní aktualizace bude opět plná chyb maj nás jak pokusný králíky.Já mám chodící verzi 1703 a opravdu o novější nestojim.

To odložení je možné i dnes ,ale pořád tě budou  
16.04.2019 22:04 • ® lubos
To odložení je možné i dnes ,ale pořád tě budou otravovat-Případně ti to spustí sami.Já ted mluvim za sebe.Mám to naistalované a funguje to dobře.Jelikož Microsoft neumožní si vybrat co chci a nebo nechci jako u w.7 w8. kde to šlo.Pro to jsem se chtěl podělit a svou zkušenost nabídnout více lidem.Každý o tomto prográmku pár KB neví.Jinak já to nikomu nenutim.Přeji dobrou noc.Luboš :good:

Načo riskovať s neznámym programom?  
16.04.2019 21:34 • spravca
Načo riskovať s neznámym programom?

Jarní verze Windows 10 konečně umožní odložit aktualizace

https://www.zive.cz/clanky/jarni-verze-windows-10-ma-nove-jmeno-a-konecne-umozni-odlozit-aktualizace/sc-3-a-197939/

Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|

¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist