Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum

Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia

Pondělí • 21.09.2020 - 17:58:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu

Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

TOP témata

Zahraniční stanice
Kanál BBC Three sa má vrátiť ako klasický TV kanál  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.03.2020 07:25 • ® Zetor25
Ahojte niekde som čítal že BBC chce vrátiť do klasického TV éteru svoj tretí kanál BBC Three.Viď článok na stránke https://www.broadbandtvnews.com/2020/03/08/bbc-three-could-make-linear-return/ Škoda že takú Trojku nemáme aj na Slovensku ako má BBC bolo by to možno ešte lepšie ako archív.Ten už dnes patrí na internet. :)

Ospravedlňujem sa čitateľom tohto webu a fóra za moje zlé príspevky.Dúfam že toto fórum bude pre čitateľov ďalej prospešné.Chcem byť prínosom pre satelitné fóra nie čiernou ovcou.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
newresp Nová reakce na téma
ERROR
Přidání nové reakce k tomuto tématu.
Přihlašte se: Přihlášení. Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.

Do diskuse se můžete zapojit i anonymně. Takové reakce jsou ale zobrazeny na stránce až po její autorizací provozovatelem stránek.

HTML: Vypnuto, Značky: Vypnuto, Smajlíci: Vypnuto, Přílohy: Vypnuto

Opište 4-místný číselný kód z obrázku.

Pole označená * (hvězdičkou) je nutné vyplnit!

Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

misiak  
09.03.2020 22:40 • ® Zetor25
Prečo by som ja tu mal tárať nezmysli?Napadám tu niekoho? jediný kto tara ste tu vy.Len rypete do druhých a žiaden výsledok a nemá to ani hlavu ani pätu.Fakt smutné ja sa ne-po-va-žu-jem za od-bor-ni-ka som len ama-tér.Dúfam že to pochopíte. :bad: Koniec diskusie s Va-mi Nick Misiak. :bad:
Ospravedlňujem sa čitateľom tohto webu a fóra za moje zlé príspevky.Dúfam že toto fórum bude pre čitateľov ďalej prospešné.Chcem byť prínosom pre satelitné fóra nie čiernou ovcou.

ja len dúfam že s mazanim neskončíte a vymažete aj  
09.03.2020 19:19 • ® misiak
ja len dúfam že s mazanim neskončíte a vymažete aj jeho bláboly... :bad: :bad: :bad:
Nebudem reagovať na provokatérov ako Zetor a bohuš a jeho klony. Ich "urášky" sú mi ukradnuté.

Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|

¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist