Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 11:05:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
TV JOJ  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.08.2003 23:55 • anonym
Poradte mi na akej druzici a ako mozem prijimat TV JOJ.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 15   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: TV JOJ  
14.10.2003 21:41 • Crazy1
Skôr si myslím, že ani tak by to nebolo terno. Karty predávajú iba prevádzkovatelom TKR, aj to iba s modulom Conax a cena je 9.000,- Sk. A to je za jeden kánál pre jedného abonenta trochu dosť, pokial to nieje jeho desatina mesačného platu.
 
 
 
joj  
13.10.2003 06:37 • mato
Aj tak je to dobry tah,teraz jojka nezakodovana a ludia si pokupia satelity a zvyknu si a ked ju zakoduju tak budu aspon karty na dekodovanie kupovat.
 
 
 
Re: TV JOJ  
08.10.2003 23:21 • Crazy1
Problém nieje v kartách ale v samotných prijímačoch ktoré nespolupracujú s novými kartami. JOJ prevádza úpravu softvérov prijímačov v káblovkách. Bude to trvať ešte asi tak dva týždne. Potom bude zas zakódovaná. Veľa ľudí už zabudlo že JOJ je kódovaná a niektorí predajcovia satelitnej technoky ju aj tak prezentujú. Stúpa tak predajnosť satelitov, lenže potom chudák oklamaný zákazník, keď sa vráti realita.
 
 
 
Re: TV JOJ  
29.08.2003 18:43 • J@Jo
Kodovanie je pozastavene z dovodov nefunkcnosti niektorych kariet na vysielacoch. Stav potrva, pokial Telenor nepride na zavadu
 
 
 
@ kiki  
25.08.2003 14:59 • joj@
len aby si nebol sklamany, ze niekam prides a povis - chcem oficialnu kartu na joj a vsetci budu na teba ako na mimozemstana pozerat...
 
 
 
Re: TV JOJ  
25.08.2003 07:51 • kiki
Petr.V pocul som o tom ze bude kodovana,ale preto sa nemusim ponahlat,ja si planujem kupit aj dekodovaciu kartu a pozerat aj potom.
 
 
 
Re: TV JOJ  
20.08.2003 08:57 • vinnie
nie je to THOR. Je to Intelsat 707, na pozicii 0,8W. Thor je ina druzica na pozicii 1W. Zo zeme sa vsak javia ako keby boli na tej istej pozicii, pretoze su velmi blizko seba.
 
 
 
Re: TV JOJ  
19.08.2003 09:05 • jan
Pozry si tu prehlady a tam mas napisane vsetky parametre!!!
 
 
 
Re: TV JOJ  
19.08.2003 07:59 • jendo
Zatial sice ide volne, ale je to iba otazka casu, pokial ju zakoduju v CONAX2!
 
 
 
Re: TV JOJ  
19.08.2003 07:57 • jendo
Pred casom som sa informoval v JOJke ohladom indiv. prijmu. Tu je odpoved:
"Dakujeme Vam za Vas mail a velmi si cenime Vas zaujem o TV JOJ.
Pytali ste sa na spristupnenie satelitneho prijmu, zial karty distribuujeme len do
kablovych spolocnosti so sidlom na Slovensku a o prechode na vysielanie prostrednictvom
Slovak-linku neuvazujem.
S pozdravom
Ing. Jana Bocanoca
PR manager TV JOJ"
 
 
 
joj  
19.08.2003 06:08 • marian
Spominaju sa tu dve druzice.Je to Thor.Petr V. ma pravdu.
 
 
 
Re: TV JOJ  
18.08.2003 23:20 • jojak
to je svata pravda, jojka ma byt zakodovana, ale mimochodom, stanica mala byt kodovana dakedy od konca juna, dnes mame polovicu augusta a cely cas sa vysiela volne a zdanlivo to nikomu neprekaza, tak naco to vysielanie vobec kodovat ?????? Pani v JOJke, ved tu ide o divakov !!!!!
 
 
 
JOJ - jak dlouho volně ?  
18.08.2003 17:17 • Petr V.
Kiki, pospěš si, nebo kvůli brzkému kódování uvidíš leda h ...
 
 
 
joj  
18.08.2003 16:08 • bob
Mas ju na Thor 0.8 alebo na 1 west.
 
 
 
JOJ  
18.08.2003 07:36 • kiki
Ja sa tiez chystam prijimat JOJku,ale idem este len kupovat satelit a vsetko potrebne,ale uz som sa informoval ze je na intelsate 707.
 
 
Celkový počet reakcí: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist