Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 12:14:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
ROZMAZANY PRUH  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.09.2003 10:39 • jožo
zdravím.mám sat. analog Strong.propojeny do TV přes video scartem.již asi tyden mi na některych stanicích běhá od spoda nahoru pomalu chvějící se "bezbarvý"pruh.např. u Viva,Viva plus.sat.parabolu mám na okně ,tedy ne ve společné anteně.ikdyž když to mám propojené do videa a video je napojeno na společnou antenu-tak mám satelit možná také tak trochu přes společnou??no to nevím?zduraznuji,že např.MTV POP je bez pruhu.nevíte prosím čimpak by to mohlo být.děkuji
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: ROZMAZANY PRUH  
11.09.2003 12:15 • hjkl
důvodů může být milion ... dost často se takhle může chovat televize, u který se špatně odpojuje klasický rgb okruh při použití scart vstupu, takže v tom, co ženeš přes scart, jsou duchové z třeba právě společný antény ... každopádně, společná anténa je průšvih! na vlastní oči jsem viděl, jak starej krám bajkal sebral kvalitní sta ostatním lidem na patře i pod ním..stačilo vypojit anténu z týhle blbý televize a vše zase sta šlapalo nádherně...hrůza...
 
 
 
rozm.  
11.09.2003 06:43 • Marian
To som myslel to odpojenie pre zistenie mozneho rusenia. Potom az bude na vine rozvod, tak zvolaj schodzu, lebo asi byvas v panelaku a daj skontrolovat napojenie na spolocny rozvod. Stretol som sa s tym. Ked sa zistilo aj napojenie na spolocny rozvod troch televizorov cez bezny napajaci kabel.
 
 
 
rozmaz.  
11.09.2003 06:36 • marian
Chytas niekde este nieco. Odpoj vsetko a to hlavne spol. antenu. Bud co najdalej aj od zasuviek a vselijakych kablov. Ludia radi v antenych rozvodoch experimentuju a myslia si, ze je to rozvod 220V. Niekto moze mat taku siet doma a nevadi mu to. Meni impedanciu ostatnym a kable mu mozno este aj vyzaruju, dalej " pocitace". Hotove ziarice . niekto mozno ma napojeny pocitac s TV kartou a nieco primiesava do rozvodu. Proste " NECH ZIJU BLBCI. HURA."
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist