Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 17:16:52 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
anolog mi skoncil a prechadzam k digitalu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.09.2003 13:01 • Luxemburg1
Práve sa mi pokazil stary dobry PACE 900SR ,sluzil statocne. Nema vyznam ho dat opravit a tak chcem v naj blizsich dnoch kupit digitalny prijimac. Silne uvazujem STRONG SRT 4355 2xC.I. je v dobrej cene 5690,-SKK.Chcem vediet Vas nazor na tuto znacku ako aj a tento model,resp. radu co potom vziat. Mam offset ant 120cm,ale uz koroduje tak ju chcem tiez vymenit.Mam multifeed na Astru a Hotbird. Stacila by mi v Kosiciach aj 90cm offsetka na sucastny prijem cez multifeed na digital?
Dakujem VAm vopred za skoru radu. Pomoze mi to pri rozhodovani: diiik
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: anolog mi skoncil a prechadzam k digitalu  
01.10.2003 07:46 • mc
Myslím, že Strong si si vybral dobre. Na Astru a Hotbird Ti bude stačiť aj 90 s multifedom, inak Eurobird a 1W už treba motor alebo multifocus anténu (je drahšia ako motor)
 
 
 
nazor  
29.09.2003 06:52 • marian
Mam Strong 4355 a som s nim spokojny. Ale mam motor SG2100. Ked som si preratal multifeed na druzice, ktore by som mohol sledovat a motor, tak motor mi vysiel lepsie. Ak niekto ma uz vyhraneny sposob sledovania a vie co bude sledovat, tak mu odporucam multifeed . Ale nech ratam ako ratam, tak mne by multifeed nevyhovoval, lebo Joj- Thor, Cek-slovak link- Eurobird, klasika Astra a este Hotbird. Motor je lacnejsi.Ked JOJ-ku zakoduju, tak prestanem aspom tolko tocit.
 
 
 
strong 4355  
27.09.2003 19:16 • SH
Strong 4355 je perfektny prijímač, mám ho doma a som s ním veľmi spokojný. Z Astry a Hodbirdu súčasne (multifeed) cez Magic modul s Fun card je tam okolo 600 programov.Parabola staci 90, ale konvertory treba nové.Ak máte záujem o bližšie info,napište mail.Môžem poskytnuť ešte viac podrobnosti.
 
 
 
Re: anolog mi skoncil a prechadzam k digitalu  
26.09.2003 20:10 • mirek
90 je v pohode ale kup si aj nejaké dobré konvektory.Na primač ti neodpoviem s touto značkou som sa stretol iba u analogu.Ja som skôr zastancom Humaxov.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist