Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 27.04.2024 - 04:55:48 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
satelitne rozvody.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.09.2003 06:34 • Karol
Zdravim vas.Chcel by som sa poradit o jednej veci.Prenajimam dve chaty v oblasti Nizkych tatier a co sa tyka TV mam riesene satelitom jednym prijimacom a TV v spolocenskej miestnosti.Co sa tyka programov,tak Sk a CZ programy a ine vlne programy z astry a eurobirdu.V lete presli chaty rekonstrukciou a modernizaciou kvoli zkvalitneniu ubytovania a tym aj ziskania lepsej klientely zo zapadnej europy ktora prejavuje velky zaujem.A tak aj TV uz nebude iba v spolocebnskej miestnosti,ale na izbach.Len neviem ako to vyriesit.V jednej chate je 5 samostanych izieb a v druhej 4 izby a v kazdej bude TV.Len neviem ako televizny signal rozsirit do jednotlivych izieb.Kupovat do kazdej izby sat prijimac a samozrejme aj dekodovacie karty je nemysytelne.A tak poradte ako z jedneho miesta z jednou kartrou na jednotlivy paket rozdelit signal do izieb a tam uz prepinat programy iba na TV.A z zo strany nemeckej klientely je velky zaujem o niektore kodovane stanice ako napr premiere,kde sa na to daju zohnat deodovacie karty?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
prijímačr+fun card  
29.09.2003 10:04 • zoli
Ku každému TV potrebuješ sat prijimač+un.modul"ICECRYPT BLACK"alebo iné+FUN karta (porp.stačí ku kždému 2.prijímaču).
Ak by bolo možné cez jeden prijímač sledovať naraz viacej programov tak to už mám aj ja tak spravené.
Sú aj prijímače ktoré rozkodujú naraz max.2programy, ale cenovo 4xdrahšie.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist