Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 11:26:26 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.11.2003 12:44 • majo2
Predávajú ho teraz v akcii aj s modulom CW za nejakých 7500,-. Mate s ním niekto skúsenosť?
Oplatí sa ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
08.11.2003 14:09 • Tomko
Anonym zo 4.11.o 13.23 čo znamená že ho poznáš :good: alebo :bad: . Ale aj tak by som si ho nekúpil
 
 
 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
05.11.2003 16:19 • Ukrajinec
Zdravim Vas , pani ! ne viem preco tak smutne odozvy o rozumnom hardware ? Vsetki tie "mrznutia" , vypadky zdrojov a t.d. maju iba iednu pricinu - neodborna instalacia a manipulacia , staci pristroj dat namontovat professionalnej firme a ne puschat k tomu narodnych umelcov . Moj nazor zostava stejny - za tu cenu - perfektny pristroj . :D :good:
 
 
 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
04.11.2003 13:23 • anonym
ano oplati.
 
 
 
ORAVA  
04.11.2003 13:23 • jano74
Poznam mam ju doma
 
 
 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
04.11.2003 12:46 • anonym
Odporúčam ho nekupovať a radšej investovať do niečoho lepsieho(vlastná skúsenosť), ale ak ho fakt kúpiš tak ti odporúčam spýtať sa na verziu firmweru prijímača. Ak je na nom staršia verzia než 3.10.2002 prijímač dosť často zamŕza apod. Na stránke http://www.fkh.sk/ stiahni firmware v.3.10.2002 a natiahni ho do prijímača(V podstate by ti to mali zariadiť v obchode).
 
 
 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
03.11.2003 19:43 • tomko
Majo2, chcel by som ti povedať, že aj ja som si ho chcel kúpiť a tak som sa naň pýtal na parabole (tak to asi hovoril o mojej diskusii) a čo mi povedali tak som od toho upustil. Najprv problémy s s káblom (do elektriky), potom s príjmom a pod. A medzitým stále volania a posielania na oravu. Ale to nechcem očierňovať firmu ORAVA, ale ja osobne som si kúpil napr. ORAVA DVD a čo sa nestalo? No predsa po nejakom čase odišiel zdroj! A čo som musel urobiť? to si len predstáv....
 
 
 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
03.11.2003 19:42 • tomko
Majo2, chcel by som ti povedať, že aj ja som si ho chcel kúpiť a tak som sa naň pýtal na parabole (tak to asi hovoril o mojej diskusii) a čo mi povedali tak som od toho upustil. Najprv problémy s s káblom (do elektriky), potom s príjmom a pod. A medzitým stále volania a posielania na oravu. Ale to nechcem očierňovať firmu ORAVA, ale ja osobne som si kúpil napr. ORAVA DVD a čo sa nestalo? No predsa po nejakom čase odišiel zdroj! A čo som musel urobiť? to si len predstáv....
 
 
 
Re: Pozná niekto prijmac ORAVA CI-5100 ?  
03.11.2003 02:41 • Discovery
Ze vraj je to straaasny srot. Pisalo sa o nom vo fore na parabole.cz . Tam skus dat vyhladavat....
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist