Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 13:00:45 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Karta UPC  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.11.2003 18:12 • supka
Mam taký problém nejde mi UPC asi menili kódy nemohol bi mi niekto poradiť čo stým.
Ďakujem., Ďakujem .Ďakujem.

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 169   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 3 / 9

 
Kdo nechá zdílet UPC mám DM562 ...  
30.04.2005 17:01 • Guest
Kdo nechá zdílet UPC mám DM5620s nechcu to za darmo.
 
 
 
NOVÉ KARTY  
27.04.2005 10:27 • trx
Má někdo zkušenosti s novými kartami, u jedné je placený základ (dá se alespon rozšířit) druhá je ještě neaktivovaná včera mi ji donesl na pokusy, nevím co stím. diky
 
 
 
pomsta UPC  
16.04.2005 21:38 • kuchařka
Včera mě totálně vytočil dopis od UPC.Půl roku se neozvali a najednou chtějí prachy za neodevzdaný přístroj.Ikdyž bych se rád zbavil takého střepu oni ho nechtějí a požadují 5000 kč.
Tak mi nic jiného nezbude než se dívat opět a zas zadara.
Vyhlašují otevřený boj. Zveřejním návod na bezplatný provoz. At se chytnou za nos vyčuranci.
Zájem bude asi velký,tak vydržte.
 
 
 
Kúpim plne funkčnú kartu UPC  
22.03.2005 07:27 • Gabo
Kúpim plne funkčnú kartu UPC,seriózne do 5000 Sk.
 
 
 
koupim funkční U*C kartu  
17.03.2005 10:37 • illninox
koupím funkční U*C kartu,klidně jen základní programy,rozhoduje cena,mail: vitakornak@seznam.cz
 
 
 
Reakce na anonym ze dne 01.03.2005 od XYZ  
11.03.2005 11:35 • chynda
Zajímalo by mě kde najdu ten web / nebo ještě líp konkrétní adresa / kde je možný stáhnout ten softík na UPC. -- Přece to nějak musí jít. Díky za rady.
 
 
 
karta gratis  
07.03.2005 04:06 • kuchařka
zdravím vás lidi,
nechápu,že všichni chtějí něco kopírovat.Když si chcete zahrát nějakou pěknou hru,tak hledáte crack na rozjetí originálu a nejdete někam do hospody hledat borce na crypto.
Jediné řešení jak je možné mě zastavit je rozdat hardwerové klíče všem uživatelům upc,nebo udělat se grandem a službu poskytovat grátis.
Ale pokud bude vládnout chaos v politice jako na upc kartach,tak nemám strach a jestli to nenapravili za poslední 3 roky tak se mé děti nemusejí bát o své HBO a já mám doma klid.
 
 
 
aj ja  
06.03.2005 19:02 • anonym
ok, tak aj ja chcem upc najdete ma na camo@centrum.sk
 
 
 
upc  
04.03.2005 19:11 • hacker
suhlasim s anonymom XYZ da sa to aj inak misiak dvojka ta sa da kupit bez problemov jedna cista karta jedna upc od niekoho popripade sa mozete zlozit a skopirovat na cistu a mas dve upc na chlp rovnake upc je pre ludi ktory nemaju moznosti alebo ktory ich podporia v plateny za markizu alebo jojku primu atd ktore by nemali spoplatnovat aj ked to oni prevadzkuju a maju svoje naklady a este je aj vyrtualna karta a ta ti pojde stale pokial ju budes vediet updatovat samozrejme sam.
 
 
 
UPC karta  
01.03.2005 22:09 • anonim.XYZ
Vazene publikum, da sa kopyrovat UPC CW ale treba nato prist ako...? Je nato web stranka pre poskytovatelov retransmisie a tam staci mat doma programator a cistu kartu po odkliknuti sa softik krasne natiahne do karticky a jeto. Potom uz len cakat kedy budu aktualizovat karty a dufat ze pride nieco aj na tu vasu... Alebo poprosit (ozrat v krcme) dajakeho poskytovatela TV CABEL atd. nech da heslo pre zadanie cisla danej karty pre aktivaciu. TO je celaaaaa sranda. A NEKUPUJTE upc KTORE POJDU TAK MAXIMALNE CHVYLU ALEBO ZA PENIAZE PODPORITE PODVODNIKOV.
 
 
 
NEJDE TOOOO  
10.02.2005 15:57 • upc k....i
Skra vy tupouni CW nebyl prolomen, takze jestli neco chodi na penta kartach, tak urcite proto ze nejaky parchanti na tom chteji vydelavat a slohli algoritmus CW a ted to davaj za tezky prachy, ale spocitejte si kolik vas to bude stat a nemate vubec zaruku jak dlouho to pojede (mesic - rok? ) to nikdo nevi a pak prijde UPC udela zmenu a budou mit vsichni po ptakach a s Penta karty bude skrabka na okno u auta. Jediny reseni je slohnout, koupit slohnutoz original UPC (ne wizja) kartu, hodne cist, koupi Phoenix Programator a zase cist a logovat a pak vam to mozna chvili pobezi, nez to zjisti upc a prestanou na vasi kartu posilat logy na zmenu klice.takze nejdriv hodne ctete a pak utracejte prachy za skrabky....
 
 
 
kartagratis  
02.02.2005 11:48 • talcbass
Prosím pekne, poradťe niekto, ako lacnejšie sledovať U*C? Žiaľ, ak chcete za odmenu sw, neviem zohnať. :-(
 
 
 
U*C karta  
01.02.2005 17:15 • fatman
Dokaze niekto seriozne spojazdnit U*C prijimac. Mam kartu povodne aktivovanu na WIZJA.
Dik. 0910/954483
 
 
 
školka  
31.01.2005 21:51 • tongab
Taky chci do školky.
 
 
 
kartagratis  
30.01.2005 00:11 • kuchařka
schodištový program v CAD od CS Compass Software zastoupenou na slovensku jako fa.PROFIL,toť je moje jediné přání.
Jinak přeji hodně zábavy člověku,který mě včera potěšil díky DC++.
Udivuje mě,že né všichni jsou ochotni se podělit o trochu jedniček a nul.
"To je v prdeli,že jsem na to nepřišel"- to je reakce na další upečenou bábovku.
Zdarec.
 
 
 
kupim upc kartu  
28.01.2005 11:38 • neu
ozvi sa na neuman@stonline.sk
 
 
 
Kupim UPC kartu  
25.01.2005 16:18 • anonym
Mam zaujem o UPC kartu cena do 3500 SK
 
 
 
karta gratis  
24.01.2005 14:40 • kuchařka

U*C zadara,dost s okrádáním obyč lidí.
proč všichni hledají problém tam kde žádný není.
Pro velký zájem budu odepisovat přímo zde.
Nezáleží,jak moc se vyznáte v crypto...,ale jak máte velkého filipa.
Peníze kazí charakter a já scháním schodištový program v CAD od CS Compass Software zastoupenou na slovensku jako fa.PROFIL.
Potěžte mě a ja vám ukážu jak umím bít vděčný.
Taky scháním PRO100,projekční program na kuchyně a jiné pokoje.
Zkuste www.ecrusoftware.com,mam demo a chci full.
sat is best of and upc no.1
 
 
 
zájem o školku  
18.01.2005 16:29 • chynda
Měl bych zájem o Vaší školku. Ozvete se mi. Zatim diky !
 
 
 
Otváram škôlku  
16.01.2005 13:12 • anonym
Otváram materskú škôlku pre všetkých budúcich UPC "hackerov" kde ich za ručku prevediem krok za krokom každým úskalím Cryptoworksu. V cene strava a diplomatická imunita ak by vás chytili. Týždenné konzultácie s oddelením Philips-Cryptoworks. Každý účastník dostane svoju funkčnú UPC kartičku. :D :D :D
 
 
Celkový počet reakcí: 169 / zobrazují se: 41 ... 60


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist