Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 20:12:44 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
pomoc pri rozpoznani kodovania ....  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.11.2003 23:36 • copyy
V nasom meste sa vysielaju nejake zakodovane tv. programy. Ja by som chcel zistit o aky druh kodovania ide .V pripade moznosti by som to chcel vyskusat aj dekodovat .
ZVUK IDE NORMÁLNE ZROZUMITELNE A CISTO !!
Na tejto adrese cbmt.webpark.sk/tv.htm najdete obrazky a kratke videoukazky ako to vypada na obrazovke .

DAKUJEM ZA KAZDU POMOC .
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Re: pomoc pri rozpoznani kodovania ....  
27.11.2003 13:28 • ragamix
Zda sa ze je to Kudycrypt ale prakticky to moze byt hocijaky system pracujuci na podobnom principe - tj strih riadka. To rozkodovanie uz bude horsie .. asi to tak lahko nepojde. AK mas TV katru skus pozret http://mitglied.lycos.de/nooperation/hVCPlus/index.html co je stranka autorov programu - softwareoveho dekodera na videocrypt. Mozno to pojde ale vysledky vraj nenisu bohvie ake .. aspon so sa pamatam ze mi raz niekto pisal kto to skusal. Yo inac stranka je teraz na www.ragamix.szm.sk ;) (na hoste je link)
 
 
 
Kódovanie  
27.11.2003 09:01 • Tibor
Coppy,pozri si stránku výrobcu dekóderov www.antik.sk ,vľavo hore potom klikni na CATVproduks a potom sekciu Produkts-tam nájdeš riešenie Tvojho problému. Pozri si aj www.ragamix.host.sk,kde si klikni na sekciu Tv/rádiá a tam nájdeš popis kódovaní aj obrázkami kódovania. Je to u Teba pravdepodobne KudyCrypt,modifikácia VideoCryptu!
 
 
 
Re: pomoc pri rozpoznani kodovania ....  
27.11.2003 08:05 • mc
čo keby si napísal čo je naše mesto a prípadne kto to vysiela.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist