Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 22:28:41 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Izraelské stanice  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
30.11.2003 11:09 • I.H.
Vie mi niekto poradiť aké izraelské stanice sa dajú zachytiť na území Bratislavy. Mám záujem o analógové aj digitálne ale nekódované. Poraďte akú veľkú parabolu budem potrebovať. Ďakujem za akékoľvek info.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
super  
22.03.2006 13:16 • anonym
velmi pekne :) :) :)
 
 
 
Je ich viacej ako sa zdá....  
02.12.2003 17:50 • ROMAN /SK/
Prajem Ti pekný deň I.H.
Teši ma Tvoj záujem o Izraelské programi a Izrael ako taký.U teba v ba zachitíš už na prijímaciu sat.anténu o velkosti 65 cm program CHAI TV , ktorý vysiela z družice HOTBIRD 13°vých.Program sa nevysiela priamo z Izraela/z Francúzka/,ale je určený pre všetkých ktorých zaujíma aký je súčasný Izrael a ľudia v ňom.CHAI TV prejde v behom niekoľkých mesiacov z úpútaviek na plnohodnotné vysielanie.V programe sa vysielajú zaujímavé zábery z komunít z celej Europy a bežné sú tiež zábery napr. na Múr nárekov,Knesset a pod.
Doplním tech.parametre...názov :CHAI TV/www.chaitv.fr/
družica:Hotbird 13°
downlink frekvencia:11 623 Mhz
polarizácia :vertikálna
prenosová rýchlosť:27 500 KSymb/s a F/C 3/4
Pokiaľ ťa zaujíma niečo nevšedné skús si naladiť naozaj zaujímavý program s názvom OR DAVID
http://www.rabenu.co.il/,ktorý vysiela vo večerných hodinách /20-24hod/ v hebrejčine z družice TELSTAR 12 na 15°západne na frekvencii 11 017 ,polarizácia V,S/R 3333,F/C 3/4.Príjimacia anténa Ti postačí o velkosti 80cm.
Izraelská súkromná tv IBA,vysiela svoje tri kvalitné komerčné programi /IBA Channel 1,IBA channel 3,Channel 2/analogovou technikou z družice LMI 1,ktorá je umiestnená na orbitálnej pozícii 75°východne.Neviem či budeš mať v BA výhľad na túto družicu,ktorá leží pomerne nízko nad príjimovým horizontom a pre mnohých nadšencov je táto družica nedostupná.Veľkosť KVALITNE NASTAVENEJ stredovej prijímacej anténa doporučujem 140 cm.
Prajem Ti všetko dobré a lúčim sa s pozdravom.
Roman Dávid /Lučenec/
 
 
 
Izrael na 75°E  
30.11.2003 17:48 • Ylva
analog kmitoc. najdes na adrese http://www.lyngsat.com/lmi1.shtml
Na 120 cm to asi pojde ja to mam na 140-ke
 
 
 
Izraelské stanice  
30.11.2003 11:10 • I.H.
Vie mi niekto poradiť aké izraelské stanice sa dajú zachytiť na území Bratislavy. Mám záujem o analógové aj digitálne ale nekódované. Poraďte akú veľkú parabolu budem potrebovať. Ďakujem za akékoľvek info.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist