Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 14:59:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Gold card  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
30.11.2003 20:36 • supka
Zdravím mam taký problém mam doma Gold card a chcem naprogramovať kartu na volne programy na Philipse mam aj postup od ječneneho a stále sa mi nedarí
Neviem kde robím chybu či neni nahodov karta zla ale je nová a chcel by som niekoho poprosiť či by mi nemohol poslať súbor IC-Prog 1.01 mam
Všetky ostatne ale tento neviem najst na nete .
Ďakujem za rady.
PS. Používam programátor JDM2 a Pheonix.

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Pre Mildyho  
01.12.2003 15:03 • Ukrajinec
Preto treba programator , aby vedel nahrat pic 16F84A z PC , ktore ma napajanie zo serioveho portu nizsie ako 12V , pravdou je ze na niektorych starych PC to ide aj na JDM2 - u PC , novsish sko PIII 800 MHz to nejede !!!! sam som sa s tym zabaval ale 2 dni . Existuje navod na "upgrade" JDM z 18V zdrojem , ale ne mam na to odkaz . Jedine co ide nahrat 16F84 , ale v goldkach sa pouzivaju 16F84A - rozdiel je v napajanii programovania - 11,8V a 13,4 V ... chapes ten rozel ?
 
 
 
Proč by kupoval jiný programát ...  
01.12.2003 12:22 • milda
Proč by kupoval jiný programátor JDM2 bohatě stačí.Jenom to umět.Najdi si www.jecny.cz tamje návod.
 
 
 
IC-Prog ti na to staci , ale a ...  
01.12.2003 10:56 • Ukrajinec
IC-Prog ti na to staci , ale asi mas problem z uploadom loadera na pic .... ne viem cim ti viem pomoc ... JDM2 je totiz napajana z serioveho portu (12 V) a na naprogramovanie pic 16F84A v goldke potrebujes 13,4 V ... Zozen si lepsi programator na pic.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist