Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 16:52:08 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
technicka porucha??  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.12.2003 21:59 • peter
Neviem z akeho dovodu vypadli vsetky stanice na Hotbird 3,teraz chytam len par asi arabske,ale aj tak s nizkou kvalitou. moze niekto mi napisat ako mozem dosta vsetky stare stanice??? alebo kde porucha??
totiez pouzivam 2 konvertory a jednu antenu /parametre neviem som amater. /.dakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
mas pravdu anonym  
10.12.2003 12:26 • maro
vypadok Hotbirdu?
Autor: Peter ()
Dátum: 06. 12. 2003 12:01
Posled dni nemozem sledovat stanice vyselajucich na Hotbird 3-vyúpadli komplet.Ako mozem to riesit? kto mi poradi???


Odpovedať na tento príspevok
Re: vypadok Hotbirdu?
Autor: Ferdo) ()
Dátum: 07. 12. 2003 01:08
pripajam sa, mam prijimac Humax 5500 a posledny tyzden to ma nejake problemy s programami Hotbirdu, ale niekedy to robi aj Intelsat (TA3). Kokretne prijimac pri zvoleni kanalu zacne otacat parabolu a po natoceni, stale vypisuje hlasku - "otaceni paraboly" pricom to uz je na spravnom mieste. Ked "otocim" spat na slovak-link nerobi to ziadne problemy a ked znovu nastavim Hotbird, resp. Intelsat naskocia aj tie. Ibaze casto vypadava obraz s hlaskou "otaceni paraboly"....najprv som myslel, ze chyba bude v prijimaci, ale viac ludi uz s
pominalo, ze ma podobny problem tak neviem .......


Odpovedať na tento príspevok
Re: vypadok Hotbirdu?
Autor: Peter ()
Dátum: 07. 12. 2003 09:35
Skusal som vsetko co sa dalo,/od restartu- otacanie paraboly/-marne, ale podarilo sa mi chytit zopar nejake nove stanice,ale to co som chcel nefunguju, napr. na fr.12484MHZ a 08300 KS a 3/4 SR,som pocuval hlas ameriky aj slobodnu europu nostop. teraz Transporder tam sa ukaze ,ale keby to bolo neaktivny, zaroven aj uroven signalu je od 37-42 %,tak,ze neviem ci chyba je v primaci alebo v transporderi? alebo niekde inde???

 
 
 
:mad: Prosim Vas kupte si po ...  
07.12.2003 17:43 • anonym
:mad: Prosim Vas kupte si poriadny primac!!! A ktomu parabolu minimal120cm. A neotravujte tu hlupostami !!! :warning:
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist